[A6-2.8 AAH] Spalanie LPG i PB 2.8 AAH

Problemy związane strikte z instalacjami LPG w silnikach benzynowych
Awatar użytkownika
Mlody
Mechanik
Mechanik
Posty: 228
Rejestracja: 2011-11-27, 22:22
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Łódź

Post autor: Mlody »

to ja już niewiem.....
kupiłem te zestawy zobaczę 35zł nie pieniądze. ale najlepiej rozkrecać je od srony dyszy prawda? zeby nie rozkalibrować gówna
Ostatnio zmieniony 2014-02-04, 17:01 przez Mlody, łącznie zmieniany 1 raz.
GEKON Quattro
Awatar użytkownika
Key100l
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 640
Rejestracja: 2012-08-11, 08:06
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Stara Ruda ;)

Post autor: Key100l »

tak jak mówisz... Choć wiem że one mają to do siebie że mają jakieś rozjazdy... Ale jak mówisz cena taka że pół hany nawet nie kupisz :P
Awatar użytkownika
J.A.G
Adam Horch
Adam Horch
Posty: 2519
Rejestracja: 2011-06-20, 19:50
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: podlaskie

Post autor: J.A.G »

IG-1 przy Valteku to jak Merc przy koreańskiej wydumce. Twój problem tkwi tylko i wyłącznie we wtryskach. Na niedopalone LPG już więcej wydałeś niż warte są np nowe Barakudy...
Cała listwa 4cyl Valteka kosztuje 100zł, Hana 400zł, MED 800 a Keihin nawet 1200zł, jak to się ma do jakości chyba nie trzeba tłumaczyć.
AUDI 80 1.9D - było
AUDI S6 2.2 Turbo - jest

Mister zlotu `13
Awatar użytkownika
Key100l
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 640
Rejestracja: 2012-08-11, 08:06
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Stara Ruda ;)

Post autor: Key100l »

Jagielski ale do kogo teraz pijesz ?? :P Hmm valtec... Jeśli przyjąć że to zwykły elektrozawór a nie wtryskiwacz to jest nawet bardzo dobry w tym co robi ;) jeśli chodzi o wtryski to cena mówi nam wszystko raczej choć ja do medów mam już wstręt... Po co płacić za coś co wytrzymuje tyle co pierwsze listwy valteka ?? Nawet podczas rozmowy z technikiem z landi renzo mówił mi że one góra 150kkm wytrzymają gdzie precyzji nie ma już wcześniej. Hmm keihin to jest jednak marka która najbardziej pokazuje nam w co warto inwestować;)
Awatar użytkownika
J.A.G
Adam Horch
Adam Horch
Posty: 2519
Rejestracja: 2011-06-20, 19:50
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: podlaskie

Post autor: J.A.G »

Piję co mam w lodówce ;-)
Key100l pisze:ja do medów mam już wstręt... Po co płacić za coś co wytrzymuje tyle co pierwsze listwy valteka ?? Nawet podczas rozmowy z technikiem z landi renzo mówił mi że one góra 150kkm wytrzymają gdzie precyzji nie ma już wcześniej.
Te nowe ponoć tak, moje raczej są jeszcze nie "zepsute" przez nową idee LR.
150kkm? A co ty chcesz, mało? Vlatek co 15tyś, co zmian oleju wychodzi :mrgreen:
Dziś raczej nie inwestowałbym w MED ale bardziej BRC, ew Baracuda/Hana, na Keihina widok portfel się nie otwiera :-|
AUDI 80 1.9D - było
AUDI S6 2.2 Turbo - jest

Mister zlotu `13
thomas85pl
Adept
Adept
Posty: 37
Rejestracja: 2012-12-09, 15:46
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Białystok

Post autor: thomas85pl »

Jak już taniej, to OMVL REG Fast. Hany już teraz nie te co na początku, dużo wraca na reklamacje. Zapychają się i gumki w środku puchną po czasie. Baracuda jest nowym w miare produktem, więc producent się stara dopóki to jeszcze nie zrobiła się masówka. BRC - wywalanie kasy, płaci się bardziej za markę. Na dzień dzisiejszy polecam tak jak wyżej OMVL Reg lub drożej - Matrix i oczywiście dobry filtr z odstojnikiem.
Awatar użytkownika
J.A.G
Adam Horch
Adam Horch
Posty: 2519
Rejestracja: 2011-06-20, 19:50
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: podlaskie

Post autor: J.A.G »

thomas85pl pisze:OMVL Reg
To nic innego jak ciut lepsze elektrozawory w stylu Valtek... ciut. O ich precyzji nie ma co pisać. Jak już to prędzej Barracuda.
AUDI 80 1.9D - było
AUDI S6 2.2 Turbo - jest

Mister zlotu `13
Awatar użytkownika
Key100l
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 640
Rejestracja: 2012-08-11, 08:06
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Stara Ruda ;)

Post autor: Key100l »

Potwierdzam jak wyżej niestety OMFL ma bardzo dobre elektro zawory ;) a co do medów... To co napisałem to max możliwości;) dużo nie dużo... Szef na pierwszym valteku zrobił ok 120kkm ;) u mnie walka ze spalaniem trwa... IG1 złożone ale spadki tragedia.... Będzie modyfikacja :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje LPG”