Naprawa licznika - poszukiwany fachowiec.

Awatar użytkownika
bartekszcz
Adept
Adept
Posty: 15
Rejestracja: 2016-10-10, 23:40
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Żywiec

Naprawa licznika - poszukiwany fachowiec.

Post autor: bartekszcz »

Drodzy forumowicze poszukuję osoby, która podjęłaby się naprawy zegarów do mojej setki. Poprzedni właściciel zamienił w niej zegary- aktualnie mam wsadzone z S-ki, wszystko fajnie w nich działało oprócz licznika km, od zakupu nie działa. Po roku użytkowania auta bez licznika km zacząłem zabierać się za rozbiórkę, niestety wczoraj coś poknociłem :P i przekręciłem wskazówkę licznika prędkości, przez co w pozycji spoczynkowej znajduje się maksymalnie jak to tylko możliwe na dole przez co przekłamuje rzeczywistą prędkość :/.
Poszukuję jakiegoś speca od liczników, który pomoże mi to wszystko ogarnąć z okolic śląska, chociaż może być też spoza (mogę wysłać zegary).
Awatar użytkownika
burdzio89
Mechanik
Mechanik
Posty: 194
Rejestracja: 2014-01-02, 19:51
Imię: Marcin
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 1.8E 125KM (ADR)
Nadwozie: Avant
Trakcja: FWD
Skąd: Wodzisław Śląski
Płeć:

Post autor: burdzio89 »

A Piortple nie pomoże?
maicroft
Adept
Adept
Posty: 16
Rejestracja: 2014-07-23, 09:27
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Bielsko-Biała (SB)

Post autor: maicroft »

Nie wiem jak w tych starszych licznikach, ale w tych nowszych typu Golf IV zawsze robie to tak, ze wkladam wskazowke, a potem kreca ja do oporu w prawo, po czym ona "przeskakuje" minimalnie po osi i wracam do pozycji 0 sprawdzajac czy jest ok. W tamtych wszystkie wskazowki czy to od paliwa czy predkosc/obrotomierz tak robie i zawsze dziala.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”