[LUBELSKIE] Spotkania w woj. lubelskim

paput
Adept
Adept
Posty: 1
Rejestracja: 2012-11-28, 18:06
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Puławy

Post autor: paput »

i po spocie...

Obrazek
paput
Adept
Adept
Posty: 1
Rejestracja: 2012-11-28, 18:06
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Puławy

Post autor: paput »

Zapraszamy do udziału w życiu strony "Audi Grupa Puławy"
https://www.facebook.com/pages/Audi-Gru ... 1482097121
paput
Adept
Adept
Posty: 1
Rejestracja: 2012-11-28, 18:06
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Puławy

Post autor: paput »

Zlot Audi a4/a6 dla Patryka
Witam,

chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich Forumowiczów na Ogólnopolski Zlot Miłośników Audi do miejscowości Bedlno w woj. lubelskim w terminie 25 sierpienia 2013.

Tematem przewodnim niniejszego zlotu będzie pomoc finansowa dla 10 letniego Patryka, który na skutek nowotworu oczu, stracił wzrok. Zbiórkę pieniędzy będzie prowadził ojciec Patryka, Pan Sławomir Jendruchniewicz. Myślę że warto pomóc temu młodemu człowiekowi i sprawić by tego dnia, na jego twarzy gościł cały czas uśmiech, tym bardziej że jest zapalonym miłośnikiem motoryzacji. Zlot będzie również rzecz jasna połączony z integracją, dobrą zabawą, pieczeniem kiełbasek na grillu i wieloma innymi ciekawymi zajęciami w fajnym klimacie.

Już dziś mamy oficjalne pozwolenie na organizację w/w zlotu, osobiście potwierdzone przez wójta gminy Radzyń Podlaski Pana Wiesława Mazurka, który zobowiązał się do wszelkiej pomocy związanej z zorganizowaniem tej imprezy oraz udostępnieniem odpowiedniego terenu do pomieszczenia wszystkich naszych Audiczek i nie tylko


Na bieżąco będę zamieszczał wszelkie informacje związane z tym zlotem.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam i zachęcam do uczestnictwa!


Poniżej linki związane z tym tematem:


Patryk:

BEDLNO, Patryk Jendruchniewicz: Już NIGDY NIE ZOBACZĘ MAMY. dziecko, nowotwór, PATRYK JENDRUCHNIEWICZ, rak, siatkówczak, wzrok, zdrowie, bedlno, JUSTYNA JENDRUCHNIEWICZ, - Bedlno, Dziecko, Justyna Jendruchniewicz, Nowotwór, Patryk Jendruchniewicz, Ra


Bedlno:

Bedlno (województwo lubelskie)


Mapa Bedlna (gm. Radzyń Podlaski, woj. lubelskie), plan - Bedlno na mapie Eholiday.pl
paput
Adept
Adept
Posty: 1
Rejestracja: 2012-11-28, 18:06
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Puławy

Post autor: paput »



Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lubelskie”