Letni spot Dolny Śląsk

Awatar użytkownika
Artem
Adept
Adept
Posty: 6
Rejestracja: 2017-05-11, 18:23
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Wrocław

Post autor: Artem »

No ja jestem chętny :) tylko ustalić datę trzeba, może 23 albo 24 w weekend?
Awatar użytkownika
Casian
Administrator
Administrator
Posty: 1220
Rejestracja: 2011-09-04, 21:29
Imię: Przemysław
Moje Audi: 100 C4
Rok produkcji: 1993
Silnik: 2.5TDI 115KM (AAT)
Nadwozie: Avant
Trakcja: FWD
Skąd: Świdnica
Płeć:

Post autor: Casian »

mnie bardziej początek października, mnie przyszły i następny weekend nie pasuje.
Kół możesz mieć cztery ale cylindrów musi być pięć !!

perełka zlotu 2014 wg.butterbean
Auto zlotu Stegna 2018
Awatar użytkownika
burdzio89
Mechanik
Mechanik
Posty: 194
Rejestracja: 2014-01-02, 19:51
Imię: Marcin
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 1.8E 125KM (ADR)
Nadwozie: Avant
Trakcja: FWD
Skąd: Wodzisław Śląski
Płeć:

Post autor: burdzio89 »

A mnie przyszedł czas na urlop, jestem w Zachodniopomorskim :-P
Dogadajcie się co do daty postaram się dostosować...
Awatar użytkownika
MaRuNiA
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 67
Rejestracja: 2017-05-21, 22:33
Imię: Marek
Moje Audi: 100 C4
Rok produkcji: 1991
Silnik: 2.0E 101KM (AAE)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: DOA/OŁAWA
Płeć:

Post autor: MaRuNiA »

To ja zaproponuje 8 października niedziele mój jedyny wolny weekendowy dzień w tym miesiacu. Godzina najlepiej jak najwcześniej żeby starczyło czasu na grilowanie, miejsce chyba każdemu odpowiada nawiasem mówiac orlen obok stawu ma jedne z najlepszych cen paliw w okolicy :mrgreen:
Jako że to już październik to wcześnie się zrobi ciemno jakoś sobie z tym poradzimy. Fajnie by było jakbyście napisali kto w razie czego przyjedzie z dziećmi żeby i im zorganizować jakies zajęcie a nie pilnowanie grila :mrgreen: Każdy bierze prowiant ze sobą wg. uznania. Ja mam małego grila wiec przydałby sie drugi jako wsparcie żebyśmy zjedli wspólnie a nie czekali aż sie zrobią kolejne. Sprzęt porządkowy typu woki na śmieci i ich utylizacje biore na siebie. W razie czego może kontakt PW. Spróbuje sprawdzić czy jest tak jakieś miejsce na ognisko w razie potrzeby. Jeśli termin pasuje to śswietn. Jeśli chodzi o jakiś zapasowe daty to z mojej strony wygląda to nastepująco. Wrzesień 23 lub 30 ale okolo godz. 15(mam pierwszą zmiane). Październik jw.8 mm wolne, 14 sobota wolna lub 15 niedziela(po 15 zaś 1 zmiana). I awaryjny 22 ale tu skonczyłbym zabawe okolo 20 godziny bo mam nocke. Dla mnie najlepiej terminy w tygodniu bo tak mam wolne( praca w 4 brygadówce) weekendy zazwyczaj pracujące. Piszcie czy termin 8 października pasuje.
Było 2X Daewoo,Renault,2X Honda,Mazda
Jest AUDI 100 C4 2.0 8v 92 :oska:
http://audi-c4.pl/viewtopic.php?t=13607 ... sc&start=0
Awatar użytkownika
Casian
Administrator
Administrator
Posty: 1220
Rejestracja: 2011-09-04, 21:29
Imię: Przemysław
Moje Audi: 100 C4
Rok produkcji: 1993
Silnik: 2.5TDI 115KM (AAT)
Nadwozie: Avant
Trakcja: FWD
Skąd: Świdnica
Płeć:

Post autor: Casian »

8 października to niedziela, na tą chwilę mam wolne. Na 90% przyjadę z dzieciakami. Myślę że cały dzień na pierwszy raz to zbyt optymistyczne, obym się mylił. Październik to też m-c gdzie pogoda jest już niestabilna. Ale szczegóły można dograć bliżej terminu.
Kół możesz mieć cztery ale cylindrów musi być pięć !!

perełka zlotu 2014 wg.butterbean
Auto zlotu Stegna 2018
Awatar użytkownika
MaRuNiA
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 67
Rejestracja: 2017-05-21, 22:33
Imię: Marek
Moje Audi: 100 C4
Rok produkcji: 1991
Silnik: 2.0E 101KM (AAE)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: DOA/OŁAWA
Płeć:

Post autor: MaRuNiA »

Czyli ustalamy 8 października plaża przy stawie jelczańskim Letnio- Jesienny Spot Polskiego Klubu Audi C4 grupy dolnośląskiej. Można już zaznaczać w kalendarzach. Casian z iloma dziećmi sie zjawisz? U mnie dwojka (rok i 3.5 roku). Wstepnie godzina 12 +\- . Reszta szczegółów tak jak Casian napisał możemy ustalić pod koniec września. Atrakcje: świetna zabawa w doborowym gronie, smaczne jedzonko z grila, integracja klubowa :mrgreen: spacery w spokojnej okolicy szum drzew ptaków śpiew. :lol: Oraz promocja regionu Oławskiego ;)
Było 2X Daewoo,Renault,2X Honda,Mazda
Jest AUDI 100 C4 2.0 8v 92 :oska:
http://audi-c4.pl/viewtopic.php?t=13607 ... sc&start=0
Awatar użytkownika
Artem
Adept
Adept
Posty: 6
Rejestracja: 2017-05-11, 18:23
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Wrocław

Post autor: Artem »

No i super, mi też pasuje 8 października :) może uda mi się załatwić też jakiegoś małego grilla
Awatar użytkownika
MaRuNiA
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 67
Rejestracja: 2017-05-21, 22:33
Imię: Marek
Moje Audi: 100 C4
Rok produkcji: 1991
Silnik: 2.0E 101KM (AAE)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: DOA/OŁAWA
Płeć:

Post autor: MaRuNiA »

Panowie narazie moja obecność jest pod znakiem zapytania, fura ma awarie i niewiem czy uda mi sie ogarnąć ją do 8. Wiem że jest jeszcze troche czasu ale 2 ostatnie dni miałem wyjete z życia a przy samochodzie 0% postepu same plecy i niewiadome. Jeśli uda mi się dostac odpowiednie cześci to mam nadzieje że zloże samochod. Jakby ktoś chciał pomoc zapraszam: http://audi-c4.pl/viewtopic.php?t=502&p ... &start=120

i bardziej rozmisane u mnie w temacie http://audi-c4.pl/viewtopic.php?t=13607 ... c&start=45

Pozdro MaRuNiA
Było 2X Daewoo,Renault,2X Honda,Mazda
Jest AUDI 100 C4 2.0 8v 92 :oska:
http://audi-c4.pl/viewtopic.php?t=13607 ... sc&start=0
Awatar użytkownika
Artem
Adept
Adept
Posty: 6
Rejestracja: 2017-05-11, 18:23
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Wrocław

Post autor: Artem »

Najwyżej na hol i cię przyciągniemy ;D
Awatar użytkownika
MaRuNiA
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 67
Rejestracja: 2017-05-21, 22:33
Imię: Marek
Moje Audi: 100 C4
Rok produkcji: 1991
Silnik: 2.0E 101KM (AAE)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: DOA/OŁAWA
Płeć:

Post autor: MaRuNiA »

I to jest myśl :mrgreen: Dzisiaj na szczęście jestem juz po pracy i jutro wolne wiec pija kawe i cisne skladać to do kupy bo juz ponad tydzien stoi biedna pod blokiem :kwasny: Ale jest jeden plus tej sytuacji no moze dwa, pierwszy to to że jej nie ukradną bo nie ma hamulców wogóle, ani zacisków ani płynu, a druga sprawa aku padł na amen nawet centralny nie działa. Tak więc mam sporo pracy, trzymajcie kciuki :ok: Mam nadzieje ze do środy skończę.
Było 2X Daewoo,Renault,2X Honda,Mazda
Jest AUDI 100 C4 2.0 8v 92 :oska:
http://audi-c4.pl/viewtopic.php?t=13607 ... sc&start=0
Awatar użytkownika
Casian
Administrator
Administrator
Posty: 1220
Rejestracja: 2011-09-04, 21:29
Imię: Przemysław
Moje Audi: 100 C4
Rok produkcji: 1993
Silnik: 2.5TDI 115KM (AAT)
Nadwozie: Avant
Trakcja: FWD
Skąd: Świdnica
Płeć:

Post autor: Casian »

MaRuNiA, ciśnij... pytanie czy jak nie będzie pogody to też spotykamy się? Jeżeli bedzie Nas trójka to myślę że warto się spotkać ale grila można sobie odpuścić.
Kół możesz mieć cztery ale cylindrów musi być pięć !!

perełka zlotu 2014 wg.butterbean
Auto zlotu Stegna 2018
Awatar użytkownika
MaRuNiA
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 67
Rejestracja: 2017-05-21, 22:33
Imię: Marek
Moje Audi: 100 C4
Rok produkcji: 1991
Silnik: 2.0E 101KM (AAE)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: DOA/OŁAWA
Płeć:

Post autor: MaRuNiA »

Cisne Panowie już auto odpalilem na szczeście udało się zlożyć do kupy te zaciski ale nie obyło się bez problemów, zresztą jak to zwykle bywa przy tak leciwych samochodach, ale uważam że to jest ich urok. Tak więc auto umyte zalożone zaciski w 1/3 odpowietrzone :mrgreen: ale chociaż myjnie zaliczyła. Jutro część druga odpowietrzanie jak się spreże to może do 8 podsfitke skończę. Casian co do tego co pisałem to też jestem tego zdania. Jeśli pogoda nie dopisze to nawet we troje można się spotkać najwyżej zmienimy lokalizacje na inna mniej mokrą(w przypadku nieoczekiwanych opadów) ale mam nadzieje że frekfencja dopisze. Z mojej strony mogę powiedzieć tyle: działam. Loczek pomaga ile może, plan na jutro odpowietrzyć w 100% uklad i podciagnąć linke ręcznego. Na szczęście zaczynam nocki więc jak wszystko pojdzie po mojej myśli to 8 już powinna być odnowiona podsufitka i cykorłapki z lampkami.Nie ukrywam że chciałbym się spotkać w lokalnym klubowym gronie i cyknąć kilka fotek do kolekcji. Wiecie tak dla potomnych :P
Było 2X Daewoo,Renault,2X Honda,Mazda
Jest AUDI 100 C4 2.0 8v 92 :oska:
http://audi-c4.pl/viewtopic.php?t=13607 ... sc&start=0
Awatar użytkownika
Casian
Administrator
Administrator
Posty: 1220
Rejestracja: 2011-09-04, 21:29
Imię: Przemysław
Moje Audi: 100 C4
Rok produkcji: 1993
Silnik: 2.5TDI 115KM (AAT)
Nadwozie: Avant
Trakcja: FWD
Skąd: Świdnica
Płeć:

Post autor: Casian »

Dziś środa. Może ktoś z okolic jeszcze do Nas dołączy ?

[ Dodano: |4 Paź 2017|, o 17:13 ]
MaRuNiA, nie bardzo widzę ale napisz jaka jest najbliższa miejscowość tam gdzie mamy się spotkać dla informacji..
Kół możesz mieć cztery ale cylindrów musi być pięć !!

perełka zlotu 2014 wg.butterbean
Auto zlotu Stegna 2018
Awatar użytkownika
MaRuNiA
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 67
Rejestracja: 2017-05-21, 22:33
Imię: Marek
Moje Audi: 100 C4
Rok produkcji: 1991
Silnik: 2.0E 101KM (AAE)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: DOA/OŁAWA
Płeć:

Post autor: MaRuNiA »

Miejsce spotkania docelowe to plaża przyy stawie jelczańskim w miejscowości Jelcz-Laskowice wjazd od strony stacji paliw Orlen. Artem powinien wiedzieć jak Wrocławia tam dojechać. Wpadlem na pomysł czy nie wiem czy Wam się spodoba ale moglibyśmy najpierw zjechać na parking pod tesco w Oławie i potem wszyscy razem udać się nad staw. Co o tym sądzicie? Ja jutro jak wstane jade z żoną i dziećmi zobaczyć tam co i jak wygląda żebyśmy się nie zdziwili na miejscu że coś jest nie tak i w razie jakiś komplikacji poszukali awaryjnie innego miejsca. Oby nie trzeba było korzystać z awaryjnego planu. Musimy ustalić wstepnie godzine i liczbe uczestników bo juz sam nie wiem ilu nas będzie poza mna i Casianem tak wiec proszę się dopisywać do listy. CASIAN pozwól że umieszczę Cię na pierwszym miejscu.
1. CASIAN
2. MaRuNiA
Aha fajnie by było jakbyście napisali ile osób będzie na tak zwany"samochód". U mnie łącznie 4 osoby. Casian też chyba z dziećmi się zjawi prawda? No i dodatkowy grill bo mój maleńki chyba nie da rady takiej ilości przerobić? Panowie pisać nie bać się jak coś uderzajcie na PW.

Ps. Jak już się większość domyśla doprowadziłem samochód do stanu używalności i moja obesność nie jeat już pod znakiem zapytania
Ostatnio zmieniony 2017-10-04, 20:54 przez MaRuNiA, łącznie zmieniany 1 raz.
Było 2X Daewoo,Renault,2X Honda,Mazda
Jest AUDI 100 C4 2.0 8v 92 :oska:
http://audi-c4.pl/viewtopic.php?t=13607 ... sc&start=0
Awatar użytkownika
Casian
Administrator
Administrator
Posty: 1220
Rejestracja: 2011-09-04, 21:29
Imię: Przemysław
Moje Audi: 100 C4
Rok produkcji: 1993
Silnik: 2.5TDI 115KM (AAT)
Nadwozie: Avant
Trakcja: FWD
Skąd: Świdnica
Płeć:

Post autor: Casian »

MaRuNiA, ja reczej sam bede
Kół możesz mieć cztery ale cylindrów musi być pięć !!

perełka zlotu 2014 wg.butterbean
Auto zlotu Stegna 2018
ODPOWIEDZ

Wróć do „D.Śląskie”