Taka Audiczka... Czy Warto?

dawid89
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 77
Rejestracja: 2014-07-05, 23:27
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Gdańsk

Post autor: dawid89 »

1 co przykuło to wyższa temperatura na zegarach
icemerc
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 272
Rejestracja: 2011-11-09, 23:08
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Łódź

Post autor: icemerc »

teraz 27 listopada bedzie spot na Manufakturze, od strony LM. Teraz każdy z nas ma praktycznie inne audi, jedn ma A8, ja mam A4, kolega kupił A6 itp... ale spotykają sie ludzie a nie auta :-)

Tutaj na forum jest kolega co kupił mojego AEL-a w q za normlane $$ i z tego co widze jeździ dalej i nie narzeka. A6 miałem dwie - jedna kupiłęm za 10400 druga za 9500. Obie w woryginale, z oryginalenym przebiegiem, nie bite, proste i całkiem fajnie wyposażone. Wiec nie wierz w bajki, że jak 15 tyś Mrozowi za dobrego Aela nie zapłacisz to nic dobrego nie kupisz. Dodam ze pierwszego kupowałem 3 lata temu, kolejnego 2.5...
AEL quattro rodzinny czterołap po koksie :-)
http://audi-c4.pl/viewtopic.php?t=1443
wojtaG
Adept
Adept
Posty: 1
Rejestracja: 2015-09-06, 16:59
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warszawa

Post autor: wojtaG »

http://olx.pl/i2/oferta/audi-a6-1996-r- ... 340ada600a
Ktoś ma jakieś sugestie co do tego egzemplarza?
Awatar użytkownika
mas0n
Moderator
Moderator
Posty: 678
Rejestracja: 2013-09-23, 15:10
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warszawa

Post autor: mas0n »

gitmar i DJ_TRANCE. Prywatne wycieczki na PW.
DJ_TRANCE, jasne że wiele osób kupiło taniej, np. ja kupiłem za 6 tys, tylko włożyłem w auto ~12 tys (nie licząc felg 9). Obecnie ceny tych bud zaczynają rosnąć bo zwyczajnie zadbane są właśnie bardzo rzadkie. Po ogłoszeniach widać też jak szybko dobre sztuki znikają.
DJ_TRANCE
Adept
Adept
Posty: 6
Rejestracja: 2013-12-25, 21:51
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Łódź

Post autor: DJ_TRANCE »

mas0n, Wiem, że każde auto, żeby dobrze wyglądało wymaga i to podkreślę WYMAGA nakładów finansowych i to nie małych, przechodziłem z tym przez moją Felicie. Kupiłem golasa a teraz wisi na plakatach w Mlada Boleslav. Nie zmieniałbym jej, zostanie w rodzinie, natomiast ja potrzbuję auta większego i A6 C4 w Q w TDI jest dla mnie optymalnym wyborem. Dzisiaj byłem oglądać kolejną sztukę naszego klubowego kolegi z Poznania.
Lakier cały oryginalny, badałem też miernikiem. Napędy suche, jednak silnik miał za dużo drobiazgów do zrobienia żebym ją kupował. Myślę, że szybko zniknie z OLX'a bo może się podobać. Jak ktoś jest mechanikiem od razu będzie wiedział co silnikowi dolega. Ja zrezygnowałem po 3h godzinach oględzin, chociaż auto złe nie było. Wczorajsza warszawa jest opisana kilka postów wyżej i tamtemu gościowii tylko nakopać do d**y za to co wystawił na sprzedaż.
Jeszcze podjadę po jedną Quattrówkę i dosyć wycieczek bo całą kasę na paliwo wydam i nie kupię.
Może i mam wysokie wymagania ale jestem zdania że jak kupować to coś dobrego a nie "aby było". Myślę że każdy z nas przy zakupie auta się tym mottem kieruje.
...Gaz to ja mam w podłodze a nie w bagażniku...
Georgi
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 78
Rejestracja: 2014-11-18, 22:24
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Luzino

Post autor: Georgi »

DJ_TRANCE
Adept
Adept
Posty: 6
Rejestracja: 2013-12-25, 21:51
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Łódź

Post autor: DJ_TRANCE »

Georgi, Potwierdzam, oglądałem ją wczoraj.
Lakier OK, silnik niestety długo nie pożyje. Moim zdaniem przebieg nie jest rzeczywisty, właściciel twierdzi inaczej, z tym się nie spieram.

Do roboty:

Progi, Drzwi kierowcy dół ( dziury na wylot przy błotniku ), silnik, lewy przedni błotnik, prawy rant maski po całej długości, dach ( 4 wgnioty ), tylny błotnik przy klapie, prawa rysa po prawej stronie przy klamce pasażera ( do podkładu ), łączniki stabilizatora, przednie zawieszenie, końcówka drążka kierowniczego i przednie zawieszenie, z tyłu tuleje wahaczy po obu stronach. W aucie w środku duża wilgoć.

Jak dla mnie za dużo do roboty. Potrzebuję auta do jazdy po drogach a nie po warsztatach :) Zatem szukam dalej :)
...Gaz to ja mam w podłodze a nie w bagażniku...
Awatar użytkownika
gustav
Mechanik
Mechanik
Posty: 215
Rejestracja: 2013-04-07, 09:55
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Biała Podlaska

Post autor: gustav »

DJ_TRANCE, dołóż do budżetu 3-5k pln i może coś znajdziesz.
Jest S6 C4 AEC
Jest S4 C4 AAN
Jest A6 C5 AGA
Jest A6 C4 AAT
Jest A4 B5 ANB
Garage Our Cars
marcin łuków
Mechanik
Mechanik
Posty: 141
Rejestracja: 2014-12-31, 01:14
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: łuków

Post autor: marcin łuków »

http://olx.pl/oferta/audi-a6-CID5-IDcKY ... 620645c82d
masz tu kolejne quattro w dobrym wyposażeniu.na oryginalny lakier tu nie licz. zmieniane fotele. ktoś raczej doinwestowywał auto.
Awatar użytkownika
gitmar
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 295
Rejestracja: 2013-04-30, 16:53
Imię: Mariusz
Moje Audi: S6+ C4
Rok produkcji: 1996
Silnik: 4.2 326KM (AHK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Płeć:

Post autor: gitmar »

Ja nie wiem co Wy z tym lakierem i mikronami w aucie za czapkę drobnych w wieku 20lat. Oby proste było, nie miało za dużo rdzy, nie cięty dach i podłużnice itp. Resztę można zrobić, kwestia ceny i tego co jest do zrobienia. W każdym aucie które kupisz w tym wieku będziesz musiał dłubać, nie licz na to że wsiądziesz i tylko będziesz lał ON.
Awatar użytkownika
mas0n
Moderator
Moderator
Posty: 678
Rejestracja: 2013-09-23, 15:10
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warszawa

Post autor: mas0n »

DJ_TRANCE, odpuść sobie szukanie perełki. Kup małą padake, byle serce i napędy zdrowe i resztę rób sam. Będziesz wiedział co masz
gitmar, ma racje :-P
DJ_TRANCE
Adept
Adept
Posty: 6
Rejestracja: 2013-12-25, 21:51
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Łódź

Post autor: DJ_TRANCE »

mas0n, Rozumiem Cię, ale wierz mi że ciężko sobie odpuścić "perełke" jak taka: http://otomoto.pl/oferta/audi-a6-quattr ... ycbMB.html
Tobie z przed nosa odjechała.... Był link już do niej. Teraz szukam bo wiem że można znaleźć.
Tylko traci to sens taka jazda bo telefonicznie każdy zachwala, a przyjeżdżam i jest kisiel i sprzedający potem mówi że nic o tym nie wiedział ;)
Także mnie tylko cholera strzela jak słyszę takie teksty.
Dla przykładu 2 dni temu byłem pod warszawą oglądać tą: http://olx.pl/oferta/audi-a6-c4-quattro ... f54ecc67a1,
gdzie:
szpachli nie było tylko na klapce wlewu paliwa , a tak to całość łącznie z dachem
a wczoraj byłem ogląda tą w Poznaniu:
http://allegro.pl/audi-a6-c4-quattro-2- ... 50189.html
gdzie stan blacharski ( miernik ) nie wykazał nic, wszędzie dobrze było, ale rudej to ona trochę miała...
Silnik natomiast do remontu był.
Dlatego też odpuściłem bo nie będe się w koszta pakował - wiadomo.
...Gaz to ja mam w podłodze a nie w bagażniku...
icemerc
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 272
Rejestracja: 2011-11-09, 23:08
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Łódź

Post autor: icemerc »

masakra... co jeden egzemplarz to lepszy.... a rozwazałes zmiane modelu? Bo skoro czegoś jest mało i cięzko znaleść to szukanie zajmie ci kolejny rok jak nie dłużej....

1.5 roku temu szukałem A6 C5 z 1.9 TDi po lifcie 130 PS. po obejrzeniu 12 auta z całej polski, wycieczkach od pomorza do zakopanego odpuściłem temat, kupiłem 3 ulice odemnie zdrowe A4 B5 ktore spełniało wszystkie wymagania techniczne i lakiernicze, miało sprawdzoną, pewną historie, jednego właściciela, komplet kluczyków itp.... w pół roku od zakupu zrobiłem 10 tyś i raptem wymieniłem jeden przegub i jeden wahacz dolny... :shock:

Mowię ci to nie złośliwie, tylko z doświadczenia, ze czasem warto znaleśc sobie alternatywne niż męczyć sie z szukaniem igły w stogu siana...
AEL quattro rodzinny czterołap po koksie :-)
http://audi-c4.pl/viewtopic.php?t=1443
gasoline
Adept
Adept
Posty: 1
Rejestracja: 2015-11-19, 21:08
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Białystok

Post autor: gasoline »

Jakiś czas temu przeglądam oferty i znalazłem coś ciekawego: A6 C4 Avant 2.8 quattro automat granatowa już się miałem wybierać, a dzień później patrzę i już jej nie ma.... Patrzyłem na ofertę tego gościa i była najlepsza z wszystkich co wystawia teraz. Kosztowała 12 tys zł. Ciekawe czy ktoś z forum ją kupił. Sprzedawał ją handlarz ze Zdzieszowic.
Shit
Ostatnio zmieniony 2015-11-22, 16:06 przez gasoline, łącznie zmieniany 1 raz.
DJ_TRANCE
Adept
Adept
Posty: 6
Rejestracja: 2013-12-25, 21:51
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Łódź

Post autor: DJ_TRANCE »

Audi Kupione od klubowego kolegi.
Jak dla mnie temat poszukiwań uważam za zakończony.
A6 C4 2.5 TDI Avant Quattro. Cel spełniony. Teraz dbać i jeździć.
27 Listopada stawiam się na spocie pod Manu :)
Dowiem się więcej o tym aucie :)
...Gaz to ja mam w podłodze a nie w bagażniku...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupujemy Audi A6 C4”