Pomoc W Ocenie

Awatar użytkownika
Mareek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 517
Rejestracja: 2011-06-27, 22:01
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Piaseczno

Post autor: Mareek »

Ta z Lublina wygląda naprawdę nieźle. Można się przyczepić jedynie do lewego boku, bo chromowe listewki tworzą zamiast prostej linii coś co przypomina schodki. Mimo to, ta jest warta obejrzenia, może nawet zakupu, chociaż cena jest mało atrakcyjna. Podczas jazdy próbnej trzeba koniecznie sprawdzić czy automat działa właściwie. Poproś o fotę komory silnikowej
Ostatnio zmieniony 2012-02-25, 08:12 przez Mareek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kornikbp
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 784
Rejestracja: 2011-07-10, 17:07
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Biała Podlaska

Post autor: kornikbp »

tablica.pl
A6 C4 2,8 AFC Quattro Manual USA
A6 C4 2,5 AEL Quattro Nogaro Blue
A6 C4 2,5 AEL Silver Wolf Car Hi-fi demo-car
V8 D11 3,6PT Quattro Automatic
Arek1984
Adept
Adept
Posty: 28
Rejestracja: 2012-02-23, 18:19
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Dobre Miasto

Post autor: Arek1984 »

A no jest fajna i ciekawa, z tym ze znacznie przekroczyla moje fundusze. W sumie nie same auto, ale juz zostal bym bez grosza na gaz:D
Pani od Lpg z która gadalem przedstawila mi 4 oferty! Teraz ja zacytuje " Mamy opcje za 3k ale jej nie polecam, za 3,5k,to samo za 3,8k na lepszych podzespolach, i za 4,5k ale na nia naciagac nie bede" hehe:) Na koniec dodala, "jesli Pan planuje to auto dla siebie, i na kilka lat, to prosze wybierac miedzy ostatnimi dwoma opcjami..., no ale to zrozumiale. Szkoda tylko ze cena jest wysoka:)

Mam mozliwosc kupienia A6 2,6 z gazem od Szwagra , ktory kupil ja w tamtym roku i chce za nia 11k. Z tym ze niewiem czy bylo by to to czego "pragne"! Zawsze marzyl mi sie automat, quatro, i skóry(niekoniecznie) a on niema nic z tego:D i niewiem czy pol roku po kupieniu nie zalowalbym ze nie szukalem czegos co siedzi mi w glowie od dawna. Z trzeciej strony on ma tylko 170k przebiegu (co mnie dziwi, i w co ofc nie wierze), i kupil auto od jakiegos tam diagnosty, co moze swiadczyc ze koles dbal badz ze mial duze pole manewru w kombinowaniu.....etc
Awatar użytkownika
dope
Adept
Adept
Posty: 7
Rejestracja: 2012-01-17, 18:44
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warszawa

Post autor: dope »

sprawdzaj też otomoto osobno. w większości są to te same ogłoszenia co na alledrogo ale zdarza się że coś jest tylko na otomoto
Awatar użytkownika
kornikbp
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 784
Rejestracja: 2011-07-10, 17:07
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Biała Podlaska

Post autor: kornikbp »

Arek1984 pisze:Mam mozliwosc kupienia A6 2,6 z gazem od Szwagra , ktory kupil ja w tamtym roku i chce za nia 11k. Z tym ze niewiem czy bylo by to to czego "pragne"! Zawsze marzyl mi sie automat, quatro, i skóry(niekoniecznie) a on niema nic z tego:D i niewiem czy pol roku po kupieniu nie zalowalbym ze nie szukalem czegos co siedzi mi w glowie od dawna. Z trzeciej strony on ma tylko 170k przebiegu (co mnie dziwi, i w co ofc nie wierze), i kupil auto od jakiegos tam diagnosty, co moze swiadczyc ze koles dbal badz ze mial duze pole manewru w kombinowaniu.....etc
jeśli nie masz dużego ciśnienia to się wstrzymaj, bo później pozostanie niedosyt. Tak samo jak z kupnem 2,8 a 4,2. Kupisz 2,8 i po dłuższym czasie stwierdzasz, że wolałbyś 8 a nie 6 garów pod maską :)
A6 C4 2,8 AFC Quattro Manual USA
A6 C4 2,5 AEL Quattro Nogaro Blue
A6 C4 2,5 AEL Silver Wolf Car Hi-fi demo-car
V8 D11 3,6PT Quattro Automatic
Arek1984
Adept
Adept
Posty: 28
Rejestracja: 2012-02-23, 18:19
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Dobre Miasto

Post autor: Arek1984 »

kornikbp pisze:jeśli nie masz dużego ciśnienia to się wstrzymaj, bo później pozostanie niedosyt. Tak samo jak z kupnem 2,8 a 4,2. Kupisz 2,8 i po dłuższym czasie stwierdzasz, że wolałbyś 8 a nie 6 garów pod maską
Kolego swiete slowa. Ja Porzucam moje 100 dla a6:D A szwagier mowil ze jak sprzeda a6 to od razu i bez zadnego namyslu kupuje a8 4.2 :))
W sumie nie mam cisnienia bo narazie odkladam pln i przegladam ogloszenia. Ogónie to mam mieszane uczucia, bo moje poprednie 3 auta byly tdi i zawsze planowalem jako zmiane a6 tdi ta 140km bo te 115 jakos mnie nie przekonuje w mojej budzie.
Ale zaczolem rozmyslac nad benz jak przejechalem sie szwagra:) bardzo ladnie sie zbiera te jego 2.6 itp itd etc.... z tym ze po przestudiowaniu forum, na temat silnikow chyba wolalbym jednak 2.8 :)
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

Arek1984, a tutaj akurat sie z toba nie do konca zgodze.roznica niewielka a jak szwagra auto sprawdzone to bym sie nim interesowal..
2.8 ma przeplywke...
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
Arek1984
Adept
Adept
Posty: 28
Rejestracja: 2012-02-23, 18:19
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Dobre Miasto

Post autor: Arek1984 »

Butterbean pisze:Arek1984, a tutaj akurat sie z toba nie do konca zgodze.roznica niewielka a jak szwagra auto sprawdzone to bym sie nim interesowal..
2.8 ma przeplywke...
No taK jego auto mnie interesuje i to mocno, bo jest doinwestowane, i wszystko wymieniane tak jak nalezy. Z tym ze tak jak mowilem, chcialbym auto juz na x lat, i niewiem poprostu czy po pol roku nie zaczal bym zalowac ze nie szukalem czegos co od dawna chcialem miec, on ma wszystko co mi trzeba z wyposarzenia poza q, skor, i automatu.
On kusi mnie bardzo swoim, bo ma wgniecione drzwi lekko (jak cofal to syn otworzyl drzwy i zachaczyl o plot, i odgiely sie w druga strone). Na wiosne zglosi to do ubezpieczalni i mowil ze ile za drzwi dostanie tyle mi opusci z wyjsciowych 11. I jak dostanie za nie np 2k, to auto moge brac za 9k:D
Awatar użytkownika
kornikbp
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 784
Rejestracja: 2011-07-10, 17:07
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Biała Podlaska

Post autor: kornikbp »

Arek1984, skóry można dokupić i wstawić, ale Q i automatu raczej nie wrzucisz :)
A6 C4 2,8 AFC Quattro Manual USA
A6 C4 2,5 AEL Quattro Nogaro Blue
A6 C4 2,5 AEL Silver Wolf Car Hi-fi demo-car
V8 D11 3,6PT Quattro Automatic
Arek1984
Adept
Adept
Posty: 28
Rejestracja: 2012-02-23, 18:19
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Dobre Miasto

Post autor: Arek1984 »

Tak wiem, nawet myslalem o tym zeby wziasc od niego i wstawic skóry za 2k. Automat nie jest konieczny bo w sumie nigdy nie jezdzilem, i poprostu chcialem sprobowac. Chodzili mi glównie o te q i 2.8 190 kucy, ale w sumie 2 postu up Butterbean pisal ze róznica niewielka.
Ostatnio zmieniony 2012-02-26, 13:09 przez Arek1984, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kornikbp
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 784
Rejestracja: 2011-07-10, 17:07
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Biała Podlaska

Post autor: kornikbp »

Arek1984, 2,6 a 2,8 AAH to różnica nieduża, ale 2,6 a 2,8 ACK o ktorej piszesz to prawie 50km wiec różnica będzie odczuwalna. Różnicy w spalaniu miedzy 2,6 a 2,8 raczej nie zauważysz...
Q fajna sprawa, przy silniku ok 200km to wg mnie obowiązkowy napęd. To moje subiektywne zdanie i nie każdy musi się z tym zgadzać :ok:
Ostatnio zmieniony 2012-02-26, 13:32 przez kornikbp, łącznie zmieniany 1 raz.
A6 C4 2,8 AFC Quattro Manual USA
A6 C4 2,5 AEL Quattro Nogaro Blue
A6 C4 2,5 AEL Silver Wolf Car Hi-fi demo-car
V8 D11 3,6PT Quattro Automatic
Arek1984
Adept
Adept
Posty: 28
Rejestracja: 2012-02-23, 18:19
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Dobre Miasto

Post autor: Arek1984 »

W sumie narazie nie bede sie napinal, bo niema sensu. Dopiero za okolo 2 miesiace, brat wezmie ode mnie moje autko, i wtedy zaczne szperac bo allegro itp. Jesli bedzie cos atrakcyjnego moze wtedu uda sie przy waszej pomocy cos oblookac, a jak nie bedzie nic godnego uwagi, to wezme auto ad szwagierka
Pawel27
Mechanik
Mechanik
Posty: 241
Rejestracja: 2011-10-02, 20:06
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Lublin

Post autor: Pawel27 »

dope pisze:
PSII
Wiedziałem że Cię kojarze:
Napisane: 12.gru.2011 10:40:43 przez Pawel27 na AKP
"kurde o właśnie, ja w swoim ogłoszeniu napisałem że mam przyciemnione lekko tylne szyby i auto służyło mi do pokonywania dalekich tras, coś czuję że strzeliłem sobie w stopę w końcu auto z Łukowa :sylwester:...lecę czym prędzej edytować bo sam bym od siebie nie kupił"

To chyba trochę wierzysz w te "stereotypy" :cwaniak: :zabawa:
(chciałem tylko sprostować już nie będę robił OT, przepraszam)
Dziękuje, dobranoc....
Trochę mnie nie było dlatego odnoszę się dziś i też ostatni raz...
Kornik ci wyjaśnił o co chodzi więc nie będę powielał - Łuków leży na tyle daleko do granicy, że procedery o których piszesz tam nie występują a swego czasu jedynie fajkarstwo się odznaczało w których Audi c4 było samochodem można powiedzieć służbowym ze względu na wytrzymałość - ale to 99% Ski i Vki - nie spotkałem 2,8 na fajce. Co do cytatu - wyciągnięty z kontekstu ...był żartem z osób o takich poglądach jak twoje czyli coś tam wie ale nie do końca

Oczywiście można wypowiadać się kulturalnie o pewnych stereotypach ale tamta wyp. miała więcej z fikcji literackiej niż rzeczywistości a przy tym dużo ironii wobec której ciężko mi przejść obojętnie, zresztą podobnie reagują koledzy z tego miast na innych forach audi. Wrzuciłeś wszystko do jednego worka.

A teraz merytorycznie : w Łukowie nie ma mrówkarstwa, handlu sprzętem elektronicznym na granicy - granica leży 97km od Miasta, Inne audi niż S i V nie były raczej wykorzystywane do przemytu fajek więc nie mają cięższego życia niż w innych rejonach. Niestety jest kilku handlarzy aut którzy robią krecią robotę (więc trzeba uważać) i często można spotkać się z opinią, że w Łukowie aut się nie kupuje.
Ostatnio zmieniony 2012-02-27, 12:18 przez Pawel27, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
J.A.G
Adam Horch
Adam Horch
Posty: 2519
Rejestracja: 2011-06-20, 19:50
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: podlaskie

Post autor: J.A.G »

No i to by było na tyle odnośnie handlu przygranicznego w tym wątku. OK
AUDI 80 1.9D - było
AUDI S6 2.2 Turbo - jest

Mister zlotu `13
przemoprzem
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 871
Rejestracja: 2012-01-09, 19:27
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Oleśnica (28-220)

Post autor: przemoprzem »

http://moto.allegro.pl/audi-a6-2-8v6-30 ... 96940.html

Jak by był ktoś tym autem zainteresowany to przebieg można uznać za realny.
Auto od "2005.06 - 120 000 km" serwisowane co ok 6 miesięcy, do roku 2009.09 - 183 000 km, praktycznie co 7-10 000 km serwis. Trochę dziwne że nie ma wcześniejszych wpisów, ale coś czytałem że baza może nie zawierać wpisów do któregoś roku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupujemy Audi A6 C4”