S6+ z olx, ewentualnie A8

kEru
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 262
Rejestracja: 2014-03-15, 17:49
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Suwałki

Post autor: kEru »

gregor1982
Adept
Adept
Posty: 12
Rejestracja: 2013-12-18, 19:53
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: dolnyslask

Post autor: gregor1982 »

Nowe ogloszenie S-ki moze komus znana http://olx.pl/oferta/audi-s6-2-2-turbo- ... 767aa92003
MarekAudi
Adept
Adept
Posty: 12
Rejestracja: 2013-08-04, 11:51
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Sławatycze

Post autor: MarekAudi »

No właśnie jest inna miejscowość teraz podana, dokładny opis i w sumie nie aż tak daleko ode mnie. Ciekawe w jakim jest stanie.
void
Mechanik
Mechanik
Posty: 138
Rejestracja: 2012-10-31, 15:12
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Pomorskie

Post autor: void »

http://otomoto.pl/oferta/audi-s6-audi-s ... y9gcz.html w sierpniu była wystawiana z Siedlcach na tych samych blachach.

gregor1982, jeżeli myślisz o niej poważnie poszukaj kogoś z okolic kto sprawdziłby Ci ją :->
Ostatnio zmieniony 2016-03-11, 00:03 przez void, łącznie zmieniany 1 raz.
Vibed
Adept
Adept
Posty: 1
Rejestracja: 2015-08-26, 11:22
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Wrocław

Post autor: Vibed »

void pisze:http://otomoto.pl/oferta/audi-s6-audi-s ... y9gcz.html w sierpniu była wystawiana z Siedlcach na tych samych blachach.

gregor1982, jeżeli myślisz o niej poważnie poszukaj kogoś z okolic kto sprawdziłby Ci ją :->
Hej, czy tylko mi się wydaje, że przednie błotniki są malowane lub przekładane innego samochodu? Czy forumowicze z Łukowa znają ten samochód?
marcin łuków
Mechanik
Mechanik
Posty: 141
Rejestracja: 2014-12-31, 01:14
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: łuków

Post autor: marcin łuków »

kilka razy widziałem jak się kręciło po LLU ale nigdy nie oglądałem z bliska. mogę powiedzieć ze ładnie się zbiera i pewnie nie jedno 4.2 nie ma startu. turbo słychać z daleka :ok:
Awatar użytkownika
gitmar
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 295
Rejestracja: 2013-04-30, 16:53
Imię: Mariusz
Moje Audi: S6+ C4
Rok produkcji: 1996
Silnik: 4.2 326KM (AHK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Płeć:

Post autor: gitmar »

Jeśli to ma jakieś znaczenie, to wiem o conajmniej pięciu właścicielach w Łukowie. Jeszcze 5 lat należała do mojego mechanika. Później jakieś łepki się do niej dorwali, co chcieli ukręcić dużo mocy śrubą w turbosprężarce :lol: trochę ich przerosło i puścili dalej. Przez jakiś czas miał ją ktoś inny, w końcu ok.2 lata temu trafiła do kolegi (a właściwie kolegi mojego kolegi ;) ), który dosyć mocno dopieścił ją mechanicznie, auto zaczęło jeździć jak należy, doprowadził do porządku LPG, zaczęło się odpychać (podobno zapina konkretnie, któryś z właścicieli twierdził że jest po fabrycznym MTMie). Ok.rok poszła gdzieś dalej i podobno dalej jest upalana :D Wizualnie lalka to to nie jest, ale widywałem gorsze :lol: W sumie to żadne konkrety....Trzeba by sprawdzić stan faktyczny i nie gdybać, za często zmieniała właścicieli by jednoznacznie się wypowiedzieć. W tym czasie gdy ja miałem swoje byłe 4.2aut. to ta eSka miała 5 posiadaczy.
Powiem tak - gdybym szukał 2.2T (co wcale nie jest niemożliwe w moim przypadku :D ) to wolał bym dozbierać z 5-8kzł i poszukać czegoś konkretnego z D albo CH.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupujemy Audi A6 C4”