Prośba o ocene auta A6 C4 5V co sądzicie warto jechać po to?

Awatar użytkownika
Damned4
Adept
Adept
Posty: 24
Rejestracja: 2011-12-27, 14:18
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Radzyń Podlaski

Prośba o ocene auta A6 C4 5V co sądzicie warto jechać po to?

Post autor: Damned4 »

Witam, jak w temacie, może ktoś widział to autko ewentualnie jakieś chłodne spojrzenie na zdjęcia? Warto się tłuc ponad 500km? z góry dzięki za odpowiedzi
http://allegro.pl/show_item.php?item=2075969026
6 cylindrów było, teraz mam już 11 ;)
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

Damned4, bez jaj.przebieg razy 2.boczki drzwi powinny byc skorzane skoro skora jest na siedzeniach.
jakies tam wyposazenie jest.zadnych wad nie podaje.czyli zaczynasz od idealu i sprzedawca liczy ze wykryte przez ciebei usterki bedziesz akceptowal po woli jedna po drugiej.
skora na lewarku i na kierze wymeczona.
auto na blachach a nie na alu.
realnie biorac.11 do lapy.potem jeszcze jakas gazownia i w 15 sie zamykasz...
szwajcar na niemieckich celnych blachach.
do tego widac wiele obcierek lakieru itp...
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
Awatar użytkownika
Monster
Adept
Adept
Posty: 47
Rejestracja: 2012-01-25, 19:34
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Wrocław

Post autor: Monster »

Butterbean pisze:Damned4, bez jaj.przebieg razy 2.boczki drzwi powinny byc skorzane skoro skora jest na siedzeniach.
Auto ogólnie strup z faktycznie absurdalnym przebiegiem.

Nie zgodzę się co do boczków. Skórzane były na pewno w setkach, ale w A6 były też zamszowe lub z alcantary do skóry ;)
Audi 100 C4 AAR 1991 sedan zyclam pearl
Audi A6 C4 AEL quattro 1996 Avant aluminium silver

C4 od 2005...
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

Monster, moze i tak.nie wiem z czego mam ten swoj komplet w kazdym razie ja sie ciesze bo mam czarna skore na boczkach...neutralne rozwiazanie i same fotele moge zmieniac wg upodobania.

[ Dodano: 2012-02-01, 08:21 ]
a co do strupa to zgadzam sie.nie za ta kase.jesli zejdzie ponizej 10 k pln to zgoda.mozna rozwazac.
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
Awatar użytkownika
Damned4
Adept
Adept
Posty: 24
Rejestracja: 2011-12-27, 14:18
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Radzyń Podlaski

Post autor: Damned4 »

można podzwonić i się popytać chociaż faktycznie w takiej kwocie można znaleźć coś bliżej no i wypad ponad 500km to trochę daleko :-|
6 cylindrów było, teraz mam już 11 ;)
Awatar użytkownika
kornikbp
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 784
Rejestracja: 2011-07-10, 17:07
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Biała Podlaska

Post autor: kornikbp »

Damned4, u nas W białej kolega sprzedaje wizualnie podobną(skóry, kolor, avant) tyle że 2,5AEL w Q. Jeśli bierzesz diesla ood uwagę, to zawsze możesz podjechać rzucić okiem :-)
A6 C4 2,8 AFC Quattro Manual USA
A6 C4 2,5 AEL Quattro Nogaro Blue
A6 C4 2,5 AEL Silver Wolf Car Hi-fi demo-car
V8 D11 3,6PT Quattro Automatic
Awatar użytkownika
Damned4
Adept
Adept
Posty: 24
Rejestracja: 2011-12-27, 14:18
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Radzyń Podlaski

Post autor: Damned4 »

kornikbp pisze:Damned4, u nas W białej kolega sprzedaje wizualnie podobną(skóry, kolor, avant) tyle że 2,5AEL w Q. Jeśli bierzesz diesla ood uwagę, to zawsze możesz podjechać rzucić okiem :-)

dzięki dzięki ale wolałbym benzynę mimo wszystko, jakoś nie bardzo mi podchodzi ON ;)
6 cylindrów było, teraz mam już 11 ;)
Awatar użytkownika
Mareek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 517
Rejestracja: 2011-06-27, 22:01
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Piaseczno

Post autor: Mareek »

Damned4, poza zaniżonym (pewnie 2x) przebiegiem, co widać np po skórze, auto wygląda w nieźle. Jestem teraz w pracy więc nie będę analizował bardzo dokładnie zdjęć, ale buda sprawia niezłe wrażenie, linie/szczeliny wg mnie są ok. Auto wyglądałoby znacznie ładniej na alufeldze. Jeśli ma zadrapania i rysy to tylko utwierdzałoby mnie w tym, że lakier jest fabryczny. Nie jest to jakaś mega okazja, ale myślę że stan tego auta może być sporo lepszy niż przęcietnej krajowej a6 jaka znajduje się na alledrogo, nie wspominając o ulepach jakie się zdarzają, jak np ostatnio oglądana a6 w ćwikowie. Jeśli odległość Ci nie straszna to ja bym ją obejrzał.. może będzie się nad czym zastanowić..
Awatar użytkownika
Damned4
Adept
Adept
Posty: 24
Rejestracja: 2011-12-27, 14:18
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Radzyń Podlaski

Post autor: Damned4 »

Mareek pisze:Damned4, poza zaniżonym (pewnie 2x) przebiegiem, co widać np po skórze, auto wygląda w nieźle. Jestem teraz w pracy więc nie będę analizował bardzo dokładnie zdjęć, ale buda sprawia niezłe wrażenie, linie/szczeliny wg mnie są ok. Auto wyglądałoby znacznie ładniej na alufeldze. Jeśli ma zadrapania i rysy to tylko utwierdzałoby mnie w tym, że lakier jest fabryczny. Nie jest to jakaś mega okazja, ale myślę że stan tego auta może być sporo lepszy niż przęcietnej krajowej a6 jaka znajduje się na alledrogo, nie wspominając o ulepach jakie się zdarzają, jak np ostatnio oglądana a6 w ćwikowie. Jeśli odległość Ci nie straszna to ja bym ją obejrzał.. może będzie się nad czym zastanowić..
No właśnie to jest ból, niestety na ścianie wschodniej trafić coś godnego jest naprawdę trudno, wiem jak było podczas moich ostatnich poszukiwań i w końcu wylądowałem w sedanie z automatem mimo iż szukałem kombi w manualu, przyroda :-/
6 cylindrów było, teraz mam już 11 ;)
Awatar użytkownika
Mareek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 517
Rejestracja: 2011-06-27, 22:01
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Piaseczno

Post autor: Mareek »

to może załóż wątek jakiego auta poszukujesz precyzując co byś chciał i w jakiej kasie.
Awatar użytkownika
Damned4
Adept
Adept
Posty: 24
Rejestracja: 2011-12-27, 14:18
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Radzyń Podlaski

Post autor: Damned4 »

Mareek pisze:to może załóż wątek jakiego auta poszukujesz precyzując co byś chciał i w jakiej kasie.
jedyny wyznacznik w tym momencie to tyle że ma być Quattro, stąd też podsyłam co jakiś czas do oceny ogłoszenia, ostatnio rozważałem nawet b4 :roll: może być kombi ale nie musi, szukam czegoś dla żony, sam tłukę się swoim c4 2,8 w automacie nieco zmęczone ale jak zrobi się cieplej to może wreszcie do niego przysiądę i podłubię ;)

nie chce zaczynać nowego tematu więc co myślicie o czymś takim? znalazłem niedawno
http://allegro.pl/audi-80-1-8s-quattro- ... 80633.html
Ostatnio zmieniony 2012-02-01, 13:22 przez Damned4, łącznie zmieniany 2 razy.
6 cylindrów było, teraz mam już 11 ;)
Awatar użytkownika
J.A.G
Adam Horch
Adam Horch
Posty: 2519
Rejestracja: 2011-06-20, 19:50
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: podlaskie

Post autor: J.A.G »

Butterbean pisze:do tego widac wiele obcierek lakieru itp...
Ja tam widzę że padał jakiś śnieg lub mżawka na fotkach :-P
W/g mnie wizualnie nie jest zła, fakt że cena mogłaby lekko zejść a przebieg raczej lekko poddany liftowi :-)
AUDI 80 1.9D - było
AUDI S6 2.2 Turbo - jest

Mister zlotu `13
Awatar użytkownika
dope
Adept
Adept
Posty: 7
Rejestracja: 2012-01-17, 18:44
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warszawa

Post autor: dope »

Damned4 pisze:nie chce zaczynać nowego tematu więc co myślicie o czymś takim? znalazłem niedawno
http://allegro.pl/audi-80...2092280633.html
To może się wypowiem z racji paruletniego doświadczenia z 80-tkami.
Sztuka całkiem całkiem, widać że ktoś dbał choć wiadomo że konkrety przy bliższym obejrzeniu. Autko z Lubelskiego Klubu Audi można by u nich na forum poszukać konkretów. Jako comfort edition ma wszystko co powinna: grill z 90, chromy dookoła szyb, blenda z 90, nowsze "ogrągłe" manetki. Cena trochę duża ale myślę że jak na zadbaną sztukę z quattro nie jest zaporowa. Trochu mały silnik jak na napędzenie Q ale jak dla żony to moc może nie gra roli, raczej bezpieczeństwo wynikające z Q. Jak znajdę czyje to to wkleje.

<dobra, nie wkleje bo zrobili sobie blokade na czytanie postów a nie będę im przelewał 20 zł opłaty członkowskiej>

ale znalazłem to: http://www.audi80.pl/b3-18-quattro-pm-l ... t63809.htm
a tu jak jeździło w łapkach "Eweliny Czarnej"
Ostatnio zmieniony 2012-02-02, 18:02 przez dope, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Damned4
Adept
Adept
Posty: 24
Rejestracja: 2011-12-27, 14:18
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Radzyń Podlaski

Post autor: Damned4 »

dope pisze: <dobra, nie wkleje bo zrobili sobie blokade na czytanie postów a nie będę im przelewał 20 zł opłaty członkowskiej>

ale znalazłem to: http://www.audi80.pl/b3-18-quattro-pm-l ... t63809.htm
a tu jak jeździło w łapkach "Eweliny Czarnej"
ok dzięki wielkie trochę mi to naświetliło sprawę teraz przynajmniej wiem w jakich kwotach mniej więcej cena będzie "realna" za takie właśnie auto :ok:
6 cylindrów było, teraz mam już 11 ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupujemy Audi A6 C4”