Audi 100 C4 2.0 B+G 1991r

Awatar użytkownika
Piana_sta
Mechanik
Mechanik
Posty: 167
Rejestracja: 2011-08-14, 19:46
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Limanowa

Audi 100 C4 2.0 B+G 1991r

Post autor: Piana_sta »

Panowie mój sympatyczny kolega chcę zasilić nasze szeregi i chciałby zacząć od Setki znalazł na Allegro ofertę która go zainteresowała i prosił mnie abym na naszym zacnym forum popytał o jakieś wskazówki.
Oto link do aukcji http://moto.allegro.pl/audi-100-c4-2-0- ... 22346.html
Warte uwagi czy nie?
W tym temacie chciałbym się dowiedzieć o co pytać gdy będziemy na miejscu i na co zwrócić szczególna uwagę.
Vorsprung durch Technik (Przewaga dzięki technice)
Awatar użytkownika
Damned4
Adept
Adept
Posty: 24
Rejestracja: 2011-12-27, 14:18
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Radzyń Podlaski

Post autor: Damned4 »

witam, poproś o wyraźne zdjęcia :D a na serio to zwróć uwagę na różne wysokości błotników przednich (ten od kierowcy jakby wyżej??), zderzak z tyłu też trochę dziwnie się prezentuje od strony kierowcy, popatrz na szczeliny czy mniej więcej auto jest symetryczne, ciekawe czemu zdjęcia są robione w taki sposób żeby nie było właśnie takiego punktu odniesienia to tak tyle moim krzywym okiem :D co do mechaniki to jak już będziesz siedział w środku posłuchaj pompy wspomagania jak pracuje przy maksymalnym skręcie, sprawdź pod maską czy nie ma gdzieś wycieków na pompie wsp. i maglu, sprawdź płynność przełączania biegów, dobrze by było sprawdzić ew. luz na kołach, możecie podlewarować auto sami albo pojechać na jakąś stacje na szarpaki, warto też dzwonić do właściciela jak już będziecie na miejscu zawsze to jest możliwość sprawdzenia auta na niezbyt rozgrzanym silniku, zobaczcie czy auto odpala na benzynie i czy w ogóle na tej benzynie jeździ ( i jak ) jak silnik pracuje i jakie obroty na gazie (ew. falowanie ) Ogólnie pozaglądać wszędzie gdzie się da, zawsze dobrze pod kolana położyć jakąś wycieraczkę :D
6 cylindrów było, teraz mam już 11 ;)
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

nie robm scen panowie...co do blacharki to woadomo ze ciezko znalezc auto ktoore nie mailo absolutnie nic robione.tylny zdes wyglada jak dotkniety i dlategop deko opuszczony.bardziej interesowalbym sie materialem na fotelach.widac ze jest pomarszczony na siedzisku..
dla mnie minusem tutaj byla by ta butla.Raz że walec a dwa ze mała pojemnosć,30 litrow wiec wejdzie ze 24 litry.starczzy to na mniej wiecej 200km.co chwila sie bedzie palic rezerwa... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2012-01-05, 15:37 przez Butterbean, łącznie zmieniany 1 raz.
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
Awatar użytkownika
Piana_sta
Mechanik
Mechanik
Posty: 167
Rejestracja: 2011-08-14, 19:46
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Limanowa

Post autor: Piana_sta »

Damned4 dzięki za wskazówki jak będziemy się umawiać z typem to na stacje diagnostyczną trzeba obrócić.
Tomek z butla faktycznie jaja. Obawiam się że właściciel zamawiając instalację chciał aby była jak najtańsza i stąd ta butla odnośnie instalacji jak już pisałem może być niskobudżetowa albo mikser albo lipna sekwencja :-/
Już wiem na co zwrócić uwagę i chyba w sobotę tam się udamy.
Dzieki :ok:
Vorsprung durch Technik (Przewaga dzięki technice)
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

no ja bym na sekwencje nie liczyl...
a co do butli tozapewne chodzilo o jak najmniej zajetego miejsca...nie zdziwie sie jesli ta butla turystyczna bedzie jeszcze ustawiona wzdloznie..
bo w c4 pod spodem jest zbiornik wiec i ciezko miedz pociagnac do srodka tam przy oparciu...wiec butla moze byc przy ktoryms boku bagaja...
ale za to bedziesz tankowal w tempie f1...za 30 zl w tempie 4.5 sekundy :ok: :ok:
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
Awatar użytkownika
Mareek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 517
Rejestracja: 2011-06-27, 22:01
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Piaseczno

Post autor: Mareek »

jeśli zdjęcie środka prezentuje fotele a nie pokrowce, to przebieg musi być astronomiczny. Jeśli pokrowce, to niech właściciel pokaże jak wyglądają fotele a nie pokrowce
Awatar użytkownika
Piana_sta
Mechanik
Mechanik
Posty: 167
Rejestracja: 2011-08-14, 19:46
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Limanowa

Post autor: Piana_sta »

Mail poszedł zobaczymy czy coś odpisze... :-?
Vorsprung durch Technik (Przewaga dzięki technice)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupujemy Audi 100 C4”