[100 C4] sterownik silnika.

Audiodpilwy
Adept
Adept
Posty: 1
Rejestracja: 2020-12-01, 19:09
Imię: Paweł
Moje Audi: 100 C4
Rok produkcji: 1992
Silnik: 2.0E 115KM (AAD,ABK)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: Węgorzewo

[100 C4] sterownik silnika.

Post autor: Audiodpilwy »

Witam. jestem szczęśliwym posiadaczem Audi 100 c4 z 92 roku. Silnik 2.0 115km z lpg 1 generacja. W maju br. miałem zwarcie instalacji elektrycznej od przetartej izolacji na przewodzie. Spaliła się totalnie cała instalacja od osprzętu silnika włącznie z częścią biegnącą do sterownika silnika i sam sterownik. Rozebrałem pół wozu, kokpit itd., elektryk zrobił nową wiązkę wraz z zabezpieczeniem, którego fabrycznie nie ma na wypadek takich sytuacji. Mam następujący problem. Nie mogę znaleźć sterownika identycznego jak ten co był. Wprawdzie znalazłem na szrocie podobny, z takim samym wejściem na wtyczkę ale to nie to samo. Auto na benzynie nie wchodzi na minimalne obroty, na gazie gaśnie. Może ktoś z kolegów forumowiczów jest w posiadaniu lub wie kto ma na zbyciu sterownik Bosch nr 0261200703 (nalepka różowa). Być może to co innego i to nie problem źle dobranego sterownika, nie wiem. Może ktoś mądry wie. Nasi lokalni mechanicy to monterzy i nie maja o tym zielonego pojęcia. mam nadzieje, że nie powtarzam tematu, przeglądałem forum i nic podobnego nie znalazłem. Pozdrawiam Paweł (511-771-962)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”