[100 C4] Nie działają światła postojowe.

Awatar użytkownika
allegro_gilu
Adept
Adept
Posty: 13
Rejestracja: 2014-04-15, 16:41
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Jarosław

[100 C4] Nie działają światła postojowe.

Post autor: allegro_gilu »

Witam ,

Dzisiaj Moja Czarnula mnie zaskoczyła poniewaz nagle przestały mi swiecic postojówki ( pierwsza pozycja swiatel) przy tym wiadome - nie podswietla zegarow deski etc . Nie świeci sie nawet ta kontrolka zielona na desce . Swiatla mijania i drogowe dzialaja ale postojowki nie swieca ani nie podswietla srodka .

Dziwne jest w tym to ze bez zaplonu jezeli walcze kierunkowskaz to normalnie prawa i lewa strona swieci . Po zaplonie juz nie ....

W tym samym momencie podczas jazdy zaczyna mi swicecic lampka glowna razem z lampkami podsufitkki, raz sie wlacza raz gasnął, a raz migaja Jakby czujnik był w ktorys drzwiach walnięty ale nie wiem czy to ma cos wspolnego z ta sprawa czy tylko to jest zwyczajny zbieg oklicznosci.

Bezpieczniki wszystkie całe .... możliwe ze przełącznik świateł nawalil ze pierwsza pozycja (swiatla postojowe) nie działa ? jak to sprawdzic ?

z gory dziekuje i pozdrawiam
Kamil ;)
Zachwycony Twoim kształtem
Zapatrzony w blask lakieru
Ze snu wyłowię Ciebie jedną z pośród wielu
Awatar użytkownika
allegro_gilu
Adept
Adept
Posty: 13
Rejestracja: 2014-04-15, 16:41
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Jarosław

Post autor: allegro_gilu »

Problem Rozwiązany ! :)

Przyczyną braku postojowek byl zepsuty przelacznik swiatel przy kierownicy.
Natomiast przyczyną awarii swiatel wewnetrznych tak jak wczesniej opisalem byl czyjnik "futryny" przy drzwiach.... zwyczajny zbieg okolicznosci obydwu awarii na raz :)

Pozdrawiam
Zachwycony Twoim kształtem
Zapatrzony w blask lakieru
Ze snu wyłowię Ciebie jedną z pośród wielu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne”