[A6 C4] Zaczarowane c4

Karwac
Adept
Adept
Posty: 4
Rejestracja: 2015-06-26, 20:29
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Janów Podlaski

[A6 C4] Zaczarowane c4

Post autor: Karwac »

skopiowane z forum audi

"witajcie , eh w końcu coś mnie dopadło z moim audiolem . Słuchajcie sprawa jest dość dziwna . Stało sie to jakies 30 minut temu więc nie miałem po ciemku jak sprawdzić co może być przyczyną .
O tuż tak , wsiadam do auta , odpalam wszystko w porządku , wyjeżdżam jadę i widzę kurde stop mi się świecy , zjeżdżam wysiadam i widzę że pali się tylko górny stop ( ten na szybie w kombi ) , wsiadam wciskam pedał hamulec i widzę ze górny stop gaśnie a boczne się palą . Mało tego gdy włączam grzanie tylnej szyby to ten stop górny się pali , gdy naciskam hamulec gaśnie podświetlenie szyby i świeci się dioda grzania szyby choć jest wyłączona , gdy puszcze hamulec dioda od grzania też gaśnie . No co mogło się stać , jakiś czujnik , zwarcie , bezpeczniki raczej nie . Od czego zacząć , może od mrozu coś się zepsuło , nie wiem .
a i byłbym zapomniał najważniejszego , gdzy wrzucam wsteczny zamiast świateł cofania zapala się tylko górny stop . "

gdzie szukać problemu ? stawiam na lączenie klapy z nadwoziem i tak gumę kabli , jakieś styki ,masa coś nie łączy i zwarcie .
Awatar użytkownika
vag_only
Mechanik
Mechanik
Posty: 209
Rejestracja: 2011-05-19, 13:00
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: wlkp

Post autor: vag_only »

pewnie wiązka się przetarła co do klapy idzie to na początek proponuje sprawdzić :ok:
Audi C4 5 cylinder 2.5 TDI

http://audi-c4.pl/viewtopic.php?t=56
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne”