[ ALL] Parujace szyby

jakubekk
Adept
Adept
Posty: 3
Rejestracja: 2015-09-01, 19:31
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Bielsko-Biała

Post autor: jakubekk »

podłączę się pod temat. Ta sprężyna powinna być na klapie od wewnątrz (tej za schowkiem) czy na tej od góry (na podszybiu)?
moja klapka jak włączę obieg zamknięty to zamyka obieg (klapa za schowkiem otwarta) i ciśnienie trzyma mocno, problem pojawia się jak chce otworzyć obieg, to ta klapka za schowkiem nie bardzo chce się zamknąć. Sprężyny nigdzie nie widziałem.

i jeszcze jedno. Czy do tego zaworu coś jeszcze powinno być podpięte, czy wszystko jest w porządku?
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2015-09-13, 11:41 przez jakubekk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sylwester1775
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 72
Rejestracja: 2014-12-13, 17:30
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Lublin i okolice

Post autor: Sylwester1775 »

Mam problem z parującymi szybami na ciepłym powietrzu. Na klimie już momentalnie odparowują. Dodam że jest założony nowy filtr kabinowy i klapa recyrkulacji działa ale po ozonowaniu nawiewuw i klimy nadal z ciepłym powietrzem czuć dziwny zapach wiec obawiam się że to może być nagrzewnica . Wie ktoś jak sprawdzić nagrzewnice czy nie cieknie lub się nie poci bo zauwarzyłem powolny ubytek płynu. Dzieki z góry za jakieś rady.
Problem rozwiozany - wina była spreżyba która przerwała otwór mocójący od strony filtra kabinowego.
Ostatnio zmieniony 2016-10-20, 07:32 przez Sylwester1775, łącznie zmieniany 1 raz.
Audi A6 C4 Avant 2.8 30v Quattro - Jest W planach jakieś v8
ODPOWIEDZ

Wróć do „Deska rozdzielcza, nawiew, klimatyzacja, ogrzewanie”