[A6 C4] Problem z kodowanie pilota centralnego zamka

Awatar użytkownika
Cieplik
Adept
Adept
Posty: 1
Rejestracja: 2011-09-27, 20:16
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: SMI

[A6 C4] Problem z kodowanie pilota centralnego zamka

Post autor: Cieplik »

Witam wszystkich Audiholików!! Od pewnego czasu borykam się z problemem niedziałającego sterowania centralnego zamka za pomocą pilota w mojej Audiczce A6 C4 2.6 V6 97r sedan. Problem wygląda następująco: Z dnia na dzień central przestał reagować na sygnał z pilota oczywiście pierwsze co poczyniłem to wymiana baterii w pilocie niestety nic to nie pomogło. Zostawiłem temat na kilkanaście dni po czym przypadkowo zauważyłem że przypadkowo odłączyłem (prawdopodobnie) centralke sterowania alarmem [pierwszy moduł pod tylnym siedzeniem od strony drzwi kierowcy]. Po podłączeniu modułu nic się nie zmieniło. Zakupiłem kolejny moduł alarmu ale na nim ta sama sytuacja a co więcej przy odłączonym jest tak samo. I teraz najciekawsze... podczas programowania pilota wg. Autodaty czyli zapasowy kluczyk w stacyjce na zapłonie, zamknięcie drzwi kluczykiem z wciśniętym przyciskiem otwierania odzywa się sygnał klaksonu, podczas nadania kanału sygnał pojawia się ponownie i central reaguje i otwiera samochód, lecz po wyłączeniu zapłonu central znów przestaje reagować. Ludziska proszę pomóżcie bo juz skończyły mi się pomysły. Dodam, że wszystkie bezpieczniki są OK. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
GTR34
Adam Horch
Adam Horch
Posty: 1507
Rejestracja: 2011-06-26, 20:17
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Chełm

Post autor: GTR34 »

Cieplik, _przywitajsie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer”