NIE mogę otworzyć drzwi kierowcy - HELP ! ! !

Awatar użytkownika
M@NiEK_13
Adept
Adept
Posty: 19
Rejestracja: 2024-01-16, 23:54
Imię: Mariusz
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.5TDI 140KM (AEL)
Nadwozie: Avant
Trakcja: FWD
Skąd: Olsztyn
Podziękował: 6 razy
Płeć:

NIE mogę otworzyć drzwi kierowcy - HELP ! ! !

Post autor: M@NiEK_13 »

MAM Pytanko w temacie jak wyżej :
Miałem problem z otwarciem drzwi od środka i mogłem otwierać od zewnątrz przez opuszczoną szybę. Pokombinował tak jak chłopaki na forum podpowiadają różnych czyli zamykanie otwieranie na otwartych i zamkniętych drzwiach za pomocą wewnętrznego guzika na drzwiach kierowcy i teraz mam jeszcze większy KLOPS Nie mogę otworzyć drzwi kierowcy ani od wewnątrz ani od zewnątrz :( :(
Miałem zamiar zdjąć boczek z drzwi i tam te linki i haczyk posprawdzać bo pewnie coś gdzieś spadło i wystarczy poprawić ale teraz mam ambaras bo żeby to zrobić muszę odkręcić śrubki do których dojście jak wiecie jest z boku po otwarciu drzwi których obecnie otworzyć właśnie nie mogę 😭
Podpowie Ktoś coś jak z tego wybrnąć ???
:?: :(

PS + bawiłem się też guzikiem na słupku pomiędzy drzwiami który się włącza jak psa w aucie zostawiasz i zmniejsza czułość alarmu ale z tego co wiem ma też wpływ na działanie klamki od drzwi

Dziś odłączyłem aku z myślą że się system wyzeruje może i coś to da.
Po ponownym podłączeniu aku nic się nie zmieniło więc kilkakrotnie zamykałem i otwierałem za pomocą guzika na drzwiach kierowcy i bez zmian
Po wciskałem też guzik od czułości alarmu na słupku ale też bez zmian więc poniwnie zamknąłem się w środku i wtedy pociągnąłem za klamkę i tu moje zdziwienie -
Coś strzeliło i myślałem że urwałem linkę na 💯 PROCENT ale nie ‼️
Po kolejnym pociągnięciu za klamkę drzwi się otworzyły 😲‼️
Od zewnątrz nadal nie działa ale narazie chociaż od wewnątrz, czyli na odwrót niż wcześniej ‼️

JAKIEŚ POMYSŁY CO JEST GRANE❓
M@NiEK - A6-C4 - AEK :-D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer”