[100 C4] wyjąca syrena

audiavant
Adept
Adept
Posty: 11
Rejestracja: 2011-09-25, 12:15
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Nowy Dwór Gdański

[100 C4] wyjąca syrena

Post autor: audiavant »

Mam problem z wyjąca syreną od alarmu to znaczy alarm działa normalnie bez jakich kolwiek problemów ale syrena wyje cały czas i wyłączyłem ją kluczykiem.Alarm nie sprawia problemów z jazdą,jest taki guziczek co trzeba wcisnąć żeby silnik nie zgasł,czyli alarm działa wszystko jest ok.tylko syrena zwariowała i wyje jak jest włączona kluczykiem.Syrene teraz mam wyłączoną ale jak nie pyka mi teraz jak otwieram i zamykam auto,no i jak się włączy alarm to tez nie wyje,jak myślicie co mogło się zchrzanić?
pozdro
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

audiavant, jesli to dokladka to ciezko bedzie stweirdzic.byc moze uszkodzeniu ulegla krancowka pod maska.w alarmie montowanym z syrenka z podtrzymaniem czesto jest montowana dodatkowa krancówka.
kolejny pomysl to brak zasilania na syrenke.ona ma w sobie baterie i o ile odetnie sie jej prad a jest aktywna to ona odbiera to jako proba wlamania i odciecia zasilania dla alarmu.
kolejna przyczyna to moze byc brak polaczenia miedzy syrenka a centralka.wtedy rowniez syrena wyje.
sprawdz kable na trasie syrenka-centralka.
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
audiavant
Adept
Adept
Posty: 11
Rejestracja: 2011-09-25, 12:15
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Nowy Dwór Gdański

Post autor: audiavant »

to jest dokładka,syrenkę rozbierałem i nie było tam baterii,sprawdzę jeszcze tą krańcówkę pod maską bo jest na pewno,i połączenia kabli.Syrena jest przykręcona do budy i jest tam kabelek taki jakby do masy i był urwany to go połączyłem i myślałem że naprawione ale nic z tego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer”