[Q] Tuleje tylnej belki

Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

[Q] Tuleje tylnej belki

Post autor: adriang92 »

Panowie pomocy! Zakładałem wcześniej temat odnośnie częsci zawiasu, już można go pominąć bo wszystko jest z tym że mamy problem ze znalezieniem tulei tylnej belki... Robi mi to znajomek, ogarniety gość, przeszukał wszystkie sklepy hurtownie katologi itd i nigdzie ich nie ma.. W katalogach częsci zamiennych nie wystepują, w aso jako całośc z belką, samych tulei nie ma jedynie cała belka która jest nie dostępna.. Ma ktos jakieś namiary na takowe tuleje? Nie pozostaje chyba nic innego jak szukać używki z całymi tulejami, moje sie rozsypały..
kk84
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 995
Rejestracja: 2012-05-30, 22:02
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: WGM

Post autor: kk84 »

adriang92, goście z Deuter s.c. z Olkusza jak podasz wymiary to zrobią Ci to w poliuretanie. Co prawda nie tuleje belki ale podporę wału bym im wysyłał niebawem.
Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

Post autor: adriang92 »

Czyli jednak to prawda że nie da sie znaleźć samych tulejek nigdzie? Przeszukał gośc wszystkie sklepy katalogi itd, baa nawet próbował coś znaleźć dopasować i tak samo bez skutecznie.. Nie popisało sie audi w tym.. Poli fajna sprawa pewnie by była, z tym że mi to jest potrzebne jak najszybciej.. Już tydzień stoi rozbebeszony a do środy musi być skończony :-|
kk84
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 995
Rejestracja: 2012-05-30, 22:02
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: WGM

Post autor: kk84 »

adriang92, spróbuj u Maćka z Vagtech'u www.vagtech.pl , jak on nie znajdzie to znaczy, że faktycznie nie ma ... jak by pytał to od Krzyśka z S6 C4 masz namiar ;-)
Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

Post autor: adriang92 »

kk84, Dzięki wielkie, zadzwonię jutro i spytam :ok: Ale to chyba ciężki temat jest, aso nawet tego nie ma, nie było przewidziane chyba że to padnie.. Jak nie znajdą to nie ma innej opcji jak znależć sprawną używke a w tym czasie zamówić poli i prze tulejować. Ostatni element układanki którego nie możemy znaleźć, wszystko inne już jest, cały zawias nowy lezy, wszystkie poduchy i tuleje aby głupiej beleczki nie ma :-P
Heh ale jednak koszta quattro są spore, gumy w stabilizator tył 50zł sztuka dostępna tylko w aso, za malutki kawałek gumy :lol: Zaboli kieszeń jak sie skończy :lol: Dobrze że ma gość zniżki :lol:
Ostatnio zmieniony 2013-08-25, 11:59 przez adriang92, łącznie zmieniany 1 raz.
kosta1984
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 71
Rejestracja: 2013-02-26, 19:56
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Górki Wielkie

Post autor: kosta1984 »

Masz na myśli tuleje nr 27 oznaczoną na rysunku?

Obrazek
Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

Post autor: adriang92 »

kosta1984, Niee to co podałeś dotyczy ośki, mi chodzi o tulejki belki/sanek/wózka z quattro :-P http://allegro.pl/audi-100-c4-quattro-k ... 04316.html o tą bele chodzi, widać tam 4 tulejki których nie moge nigdzie znaleść.. W aso były do kupienia kiedyś całe belki, samych tulejek nigdy nie mieli..
Awatar użytkownika
verus
Mechanik
Mechanik
Posty: 123
Rejestracja: 2012-12-24, 16:34
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Kraków

Post autor: verus »

I jak temat został rozwiązany :?:
Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

Post autor: adriang92 »

verus, tak tak poszlo rezanie i tokarka :P ORi nie dostaniesz bo nie była wymiana przewidziana jedynie cała belka :P Zamienników nie ma tak samo bo to z założenia część nie wymienna bo są klejone. Także zostaje rzeźba, plan był taki dorobienie z teflonu bądz gumowego pręta, a ostatecznie zostały przerobione metalowogumowe tuleje sanek b4 silnik ABK, takie miał na garażu akurat bo mu zostały stare jakieś po pomierzeniu wyszło że podejdą po zabawie na tokarce także zamówił nówki do b4 i dorobił, efekt lepiej niż fabryka nie do ruszenia :mrgreen:
Awatar użytkownika
bzibziak
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 73
Rejestracja: 2013-10-23, 09:18
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: ZSZ

Post autor: bzibziak »

Audi - "skomplikowane rozwiązania prostych problemów" :)
Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

Post autor: adriang92 »

bzibziak, To nie to:P To tuleja wahacza jest :-P
Awatar użytkownika
bzibziak
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 73
Rejestracja: 2013-10-23, 09:18
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: ZSZ

Post autor: bzibziak »

A widzisz zasugerowałem się nazwą :)
Audi - "skomplikowane rozwiązania prostych problemów" :)
Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

Post autor: adriang92 »

bzibziak, Nie tylko Ty, jak szukaliśmy też to widzieliśmy :-P Niestety to nie jest to, ktoś sie może naciąć. Tam są płaskie poduchy wklejone gumowe z dziurą w środku, co ciekawe większa niż śruba :-P Dokładnie nie pamiętam ale dziura chyba m10 a śróba m8 lub dziura m8 a śruba m6 jakoś tak to było :mrgreen: Także belka mogła sie bujać na tym bo tylko ciciśnięta podkładką. U mnie na sztywno teraz :mrgreen:
Awatar użytkownika
verus
Mechanik
Mechanik
Posty: 123
Rejestracja: 2012-12-24, 16:34
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Kraków

Post autor: verus »

Jaki numer mają te tuleje ?
Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

Post autor: adriang92 »

verus, niestety nie mam pojecia bo sam ich nie wyrwalem pozatym niewiele bylo do odzyskania bo soe rozsypaly.. ale kolega co mi to skladal zamówił cala belke z calymi gumami i nie widzialem tam nr żadnych aby tyle ze sa na stale wkejone :P Niestety belka nie pasowala bo byla od wersjii bez stabilizatora :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”