[Q] Pływa / ciąga na nierównościach

bobasspr
Mechanik
Mechanik
Posty: 110
Rejestracja: 2013-04-21, 17:21
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Siemianowice

Post autor: bobasspr »

Temat widzę, że bardzo stary ale i ja mam przypadłość z moją C4....
Przez ostatni rok (może 9 miesięcy) wymienione FFFFszystko....
Wahacze Booge, Amory SACHS, górne poduszki LEMFORDER, łożyska wzdłuże LEMFORDER, tuleje ławy przednie FeBi, tylne OEM, Gumy na "stabilizatorze" niestety Hutchinson, Łożyska kół INA, przeguby oryginał BEZ LUZÓW, końcówki drążkow TRW,
Od początku jak mam to auto to słychac na zgaszonym silniku stuki maglownicy, na zapalonym motorze ZERO stuków. Na prostej drodze auto idzie dobrze, ale wystarczy mała koleina i auta nie da się utrzymac w linii. Geometria zrobiona książkowo (zbieżność + kąty) lać 225/45/17 (na zimówkach to samo tylko mniej odczuwalne) opony wykluczam ponieważ moje założone do innego bolidu nie wskazują nawet minimalnego bicia/ ściągania/ wibacji.

Druga sprawa to taka, że podczas zakręcania na parkingu jest czuć jakiś luz a mianowice, jedziemy do prozdu i skrecamy w lewo - jest ok, nastepnie wbijam R i cofam kręcac kierownicą w prawo - nic się złęgo niedzieje do czasu "stuknięcia" w pedał hamulca - coś się przesuwa. NIE JEST TO ŁAWA bo przykleiłem od dołu GoPro i w tym momencie jak czuje że coś sie przesuwa ława nawet nie drgnie wzlędem budy....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”