[ALL] Rekonstrukcja powłoki lakierniczej na felgach.

Awatar użytkownika
Casian
Administrator
Administrator
Posty: 1220
Rejestracja: 2011-09-04, 21:29
Imię: Przemysław
Moje Audi: 100 C4
Rok produkcji: 1993
Silnik: 2.5TDI 115KM (AAT)
Nadwozie: Avant
Trakcja: FWD
Skąd: Świdnica
Płeć:

[ALL] Rekonstrukcja powłoki lakierniczej na felgach.

Post autor: Casian »

Witam
Mam problem, chciałem się dziś zająć zdzieraniem lakieru z felg i chyba coś mi nie wyszło. Zastosowałem polecany na forum specyfik Scansol nałożyłem go na felgę, pozostawiłem ja na 6h i efekt jest na zdjęciu. Nie wiem czy tak ma być czy coś się jednak nie udało. Dodam że zrobił się taki glut na tej feldze schodzi tylko gdy mocno szoruje szpachelką ale boje się że felgę porysuje. miałem nadzieję że to dość ładnie będzie schodzić ale się przeliczyłem. Czyściłem to ręczną szczotka drucianą też nic nie schodzi.

Obrazek
Obrazek

Nie wiem co dalej robić zmyć to czymś, próbować dalej nakładać Scansol.. Może coś doradzicie..
Ostatnio zmieniony 2014-07-28, 22:41 przez Casian, łącznie zmieniany 2 razy.
Kół możesz mieć cztery ale cylindrów musi być pięć !!

perełka zlotu 2014 wg.butterbean
Auto zlotu Stegna 2018
Awatar użytkownika
audicygaroavant
Adept
Adept
Posty: 21
Rejestracja: 2014-07-24, 21:21
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: LKS

Post autor: audicygaroavant »

Najlepszy rezultat w takim wypadku dałoby wypiaskowanie tych felg , albo jeszcze lepiej szkiełkowanie- piaskowanie za pomocą mikrokulek szklanych. koszt takiej usługi zaczyna się od 60zł za godzinę, a wprawny fachowiec zrobiłby cztery felgi w godzinkę może półtorej. Pracuję w zakładzie zajmującym się obróbką stali nierdzewnej -w tym także szkiełkowanie właśnie i zdarzy się czasem, że ktoś przywiezie do nas felgi do roboty.
Audi 100 C3 2.2T MC AVANT - NIE MA TO JAK "STARA POCZCIWA BABCIA"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Koła i felgi”