[A6-2.5TDI AEL] Wymiana chłodnicy

Wszystko inne co nie pasuje do w/w kategorii a jest związane z silnikami wysokoprężnymi.
kajoj
Mechanik
Mechanik
Posty: 126
Rejestracja: 2014-04-21, 07:15
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Toruń

[A6-2.5TDI AEL] Wymiana chłodnicy

Post autor: kajoj »

Witam,przymierzam się do wymiany i zakupu chłodnicy,co proponujecie jakiś dobry zamiennik,w używkę nie chcę się pchać.Czym różni się chłodnica między manualem a automatem oprócz dodatkowych rurek,wielkość jest ta sama i gabaryty?
ryba80
Mechanik
Mechanik
Posty: 175
Rejestracja: 2011-07-07, 23:53
Imię: Rafał
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1996
Silnik: 2.5TDI 140KM (AEL)
Nadwozie: Avant
Trakcja: FWD
Skąd: Rybno koło Działdowa
Płeć:

Post autor: ryba80 »

Chłodnica do automatu jest droższa bo ma jakiś dodatkowy obieg. Ja polecam chłodnicę nissens dość dobre wykonanie, cena po rabatach 250 zł oczywiście skrzynia manualna. Wejdź na stronę inter carsu albo iparts i porównaj wielkość. pRzy okazji wymiany zaopatrz się w w te gumowe mocowania chłodnicy na dole bo lubią się ukręcać przy demontarzu a kosztują grosze.
skok_123
Adept
Adept
Posty: 17
Rejestracja: 2015-10-09, 13:29
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Podlaskie

Post autor: skok_123 »

Witam . Z racji tego, że nie chce zakładnac drugiego niepotrzebnego tematu wiec pytanie zadam właśnie tu .:):) Rozgladam sie ostatnio za chlodnica wody bo moja powoli już kapie i zauważyłem, że sa różne wymiary ... Z racji tego ze moja jest jeszcze w samochodzie nie moge jej zbytnio zmierzyć. I czy jak kupie jakąś inna to czy ona bedzie pasować ?? Jakie wymiary możecie polecic by było jak najlepiej ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”