[100 2.5 TDI AAT] Dolna osłona rozrządu/osłona koła zębatego

Wszystko co tyczy się silników rzędowych pięciocylindrowych wysokoprężnych.
lycha941
Adept
Adept
Posty: 6
Rejestracja: 2017-03-22, 18:14
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Białystok

[100 2.5 TDI AAT] Dolna osłona rozrządu/osłona koła zębatego

Post autor: lycha941 »

Witam, poszukuje osłony dolnej rozrządu bądź osłony koła zębatego(terminologia raczej dowolna przynajmniej tak mi się wydaję) do mojej audi 100 c4 2.5 TDI 1994r. Niestety po bezowocnych miesięcznych poszukiwaniach( allegro/aso/złomy itd itp), dodałem również ogłoszenia typu kupię i niestety nic - poległem i na myśl o tym dostaje bólu głowy. Ponoć można ją jakoś wyciąć z innej obudowy i jakkolwiek dopasować - pytanie z jakiego modelu :/? Może ktoś miał podobny problem i mi podpowie.
Ostatnio zmieniony 2017-03-22, 18:26 przez lycha941, łącznie zmieniany 1 raz.
Georgi
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 78
Rejestracja: 2014-11-18, 22:24
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Luzino

Post autor: Georgi »

Kolego, słabo szukasz :) ja znalazłem w 3 min nową z ASO za 91zł.

Numer katalogowy osłony to 074109127H, zadzwoń do serwisu i niech Ci sprawdzą po numerze. Jeśli nie mogę Ci to zamówić.
lycha941
Adept
Adept
Posty: 6
Rejestracja: 2017-03-22, 18:14
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Białystok

Post autor: lycha941 »

O kurde ! Mistrz! Szukalem po numerze, no rezultat był taki jaki był czyli opłakany (co prawda wyskoczyła mi jedna z Białorusi :-)a pan z aso do którego dzwoniłem wmawiał mi że rok temu zakończyła się produkcja :-/) Jeśli mógłbyś mi to zamówić/pokazać stronkę czy coś w tym stylu byłbym chyba dozgonnie wdzięczny.
Tak z innej beczki mogę pokazać co zostało ze starej obudowy, tak to jest jak poprzedni właściciel nic nie wymieniał(napinacz był oryginalny, po rozmowie z mechanikiem stwierdził,że mógł być kilkunastoletni...) a teraz mam generalny remont audi :D
Ostatnio zmieniony 2017-03-22, 22:44 przez lycha941, łącznie zmieniany 2 razy.
Georgi
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 78
Rejestracja: 2014-11-18, 22:24
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Luzino

Post autor: Georgi »

Sprawdzałem w serwisie VW, mają dwie na stanie w Poznaniu. Jeśli chcesz mogę Ci ją zamówić i wysłać. Zapytaj w najbliższym serwisie, powinni Ci to bez problemu ściągnąć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki pięciocylindrowe”