[S6C4 V8 AEC] lambda w bloku 000

Wszystko co tyczy się silników ośmiocylindrowych w układzie widlastym.
przemoprzem
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 871
Rejestracja: 2012-01-09, 19:27
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Oleśnica (28-220)

Post autor: przemoprzem »

Hehe, weź przeżuć na to lpg teraz - tyle klikania, więc zrób nam "dobrze" i zobacz w końcu czy po jeździe na lpg też nowa sonda pracuje ok :lol: Skoro na pb jest ok to daj na lpg i będzie jasne.

Trzeba było zrobić reset, podpiąć ponownie tą starą sonde i zobaczyć co jest na samej pb i po lpg. Na starej sondzie na samym pb też miałeś chyba dobrze, więc ta inwestycja jak na razie niuzasadniona.
Moje "drogie" Audi 100 C4 AAH automat - http://audi-c4.pl/viewtopic.php?t=1837
robak
Adept
Adept
Posty: 20
Rejestracja: 2013-02-21, 14:44
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Olsztyn

Post autor: robak »

Hehe, weź przeżuć na to lpg teraz - tyle klikania, więc zrób nam "dobrze" i zobacz w końcu czy po jeździe na lpg też nowa sonda pracuje ok Skoro na pb jest ok to daj na lpg i będzie jasne.
Spoko, tak zrobię, ale najpierw podłączę sondę do instalki LPG, żebym w .osc miał wgląd w jej wskazania.
Trzeba było zrobić reset, podpiąć ponownie tą starą sonde i zobaczyć co jest na samej pb i po lpg. Na starej sondzie na samym pb też miałeś chyba dobrze, więc ta inwestycja jak na razie niuzasadniona.
LPG z testowania sondy wyłączyłem juz na początku, leżała na amen na PB.
Awatar użytkownika
J.A.G
Adam Horch
Adam Horch
Posty: 2519
Rejestracja: 2011-06-20, 19:50
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: podlaskie

Post autor: J.A.G »

przemoprzem, się rozpisałeś, kurde, aż mnie zaparło... nie wiem co ci napisać, chyba uczczę to minut a ciszy.
AUDI 80 1.9D - było
AUDI S6 2.2 Turbo - jest

Mister zlotu `13
przemoprzem
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 871
Rejestracja: 2012-01-09, 19:27
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Oleśnica (28-220)

Post autor: przemoprzem »

By napisał od razu jasno co zrobił to by nie było rozpisywania. Jak masz czas to mozesz nawet i ze dwie minuty pomilczeć - Twoja wola.
Moje "drogie" Audi 100 C4 AAH automat - http://audi-c4.pl/viewtopic.php?t=1837
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki V8”