[100-2.3 AAR] Audi c4 2.3 AAR Zostawić lpg czy wywalic

Wszystko co tyczy się silników rzędowych pięciocylindrowych.
audi100c491
Adept
Adept
Posty: 10
Rejestracja: 2014-10-22, 12:37
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Śląsk

[100-2.3 AAR] Audi c4 2.3 AAR Zostawić lpg czy wywalic

Post autor: audi100c491 »

Witam koledzy mam pytanie odośnie LPG co zrobić z nim zostawić czy wywalić ? Mechanik powiedział mi że te samochody nie nadają się do gazowania i wszelkie problemy spowodowane z nierówną praca,wystrzały itp to wszystko przez gaz i nie ma możliwości żeby wszystko dobrze chodziło na gazie więc jeżeli chce tym jeździć musze usunąć gaz :)
Może ktoś to juz przerabiał ? Mechanik ma rację ? czy może trzeba coś zminić w instalacji i będzie w miarę ok? Jest to instalacja 1 gen
Ostatnio zmieniony 2015-10-17, 08:21 przez audi100c491, łącznie zmieniany 1 raz.
Mariuch
Adept
Adept
Posty: 17
Rejestracja: 2014-08-20, 21:55
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Sejny

Post autor: Mariuch »

Ile osób, tyle opinii o gazie w tych silnikach, acz głównie negatywnych. O I gen się nie wypowiem, ale moja instalacja drugiej generacji nigdy nie sprawiała problemów. Na LPG nalatane ok. 130 tysięcy i nie było żadnych opisywanych często historii, typu strzały, niemożność odpalenia, gaśnięcie itd.
Adam
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 79
Rejestracja: 2015-12-27, 11:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Hajnówka

Post autor: Adam »

ja też mam LPG i działa elegancko i każdy sie dziwi i zachodzi w głowę jak to ze sobą współpracuje, czasem na ciepłym nie zaskoczy za 1 strzałem ale zawsze odpala i co 2 paliwa to nie jedno. tyle że nie można zapominać o pb i od czasu do czasu poganiać na pb aby silnik przypomniał sobie smak benzyny:) tak więc jestem za zostawieniem gaziu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki pięciocylindrowe”