[ALL ] NASI POMOCNICY

Wszystko co związane z naprawami i modydikacjamy a nie pasujące do w/w
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

[ALL ] NASI POMOCNICY

Post autor: Butterbean »

Siema.Proponuję zawrzeć tutaj wiedzę i doświadczenie odnośnie narzędzi zarówno fabrycznych jak i własnoręcznie zrobionych...Często mamy zagwozdke co kupić albo czym wykonać daną operacje...
Zacznę od siebie i swoich pomocników.
1.wkretarka black&decker 12v-zdobyta kiedyś za pkty lojalnościowe-pierwsza w życiu niemarketowa wkrętarka.jestem nią zachwycony.bateria trzyma dość długo.jest moc i solidność.
Obrazek

2.stare dobre obciągarki :mrgreen: do izolacji...wyrosłem z obgryzania kabli jakiś czas temu...zakup marketowy ale sprawdza sie doskonale juz długii czas
Obrazek
3.lutownica gazowa....pamiątka po moim guru od kabelków i lutowania. :cry:
jak zawsze dremel robi solidne dzieło..doskonale nadaje sie do lutowania w aucie.i powiem wam ze mimo ze mam lutownic kilka sztuk róznych to z ta mi sie pracuje najlepiej...
Obrazek
4.dremel slifierka akumulatorowa.nadaje sie do przeciecia roznych zeczy,fotke wkleje jutro.
5.ostatni nabytek do nitownica ale nie taka zwykla.
niciarka do gwintów.taka mialo to określenie w komputerze.
zasada dzialania tego ustrojstwa-w otwor wkladamy tuleje.wkrecamy w srodek tulei trzpien z nitownicy i pracujac nitownica powodujemy powstanie kolnierza na tulei ktory uniemozliwia wyjecie podobnie jak to ma miejsce z nitem kalsycznym.po tym pozostaje wykręcic narzedzie i w otworze mamy gotowy otwor z gwintem..doskonale do mocowania w jakichs cienkich elementach gdzie niemozliwe jest gwintowanie np blacha itp...
w komplecie jest kilka wielkosci srednic itp...
marka wurth..udało sie kupic na wyprzedazy hurtowni...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
tutaj przyklad zastosowania urzadzenia.otwor w kielichu z tuleją posłuzyl za miejsce mocowania silownika maski...
Obrazek

na dzis tyle ciekawostek...zachecam do pochwalenia sie własnymi ciekawostkami...

co polecacie co odradzacie??
Ostatnio zmieniony 2012-07-06, 07:18 przez Butterbean, łącznie zmieniany 1 raz.
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
kk84
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 995
Rejestracja: 2012-05-30, 22:02
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: WGM

Post autor: kk84 »

Butterbean pisze:doskonale do mocowania w jkichs cienkich elementach gdzie niemozliwe jest gwintowanie np blacha itp...
Nito nakrętki ... ich wynalazca ma u mnie piwo.

Obrazek

Moja ulubiona trójka.
Ostatnio zmieniony 2012-07-06, 08:21 przez kk84, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”