[A6 C4] Dokładanie gzania kanapy

Modyfikacje, pomysły i jak sama nazwa wskazuje rezania, rezania i jeszcze raz rezania
Awatar użytkownika
t.kidaa
Adept
Adept
Posty: 28
Rejestracja: 2014-11-21, 15:10
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Nowogrodziec

[A6 C4] Dokładanie gzania kanapy

Post autor: t.kidaa »

Witam kupiłem 2 A6 na części i ma ona grzane siedzenia przód i tył a moja ma tylko przód z tego co już widziałem żeby to zrobić muszę wyciągać z niej całą wiązkę grzania razem z przednimi. A ja chciałbym przerzucić do siębie sam tył żebym nie musiał przekładać całej instalacji i tu moje pytanie jak? Najlepiej by było podłączyć do kostki pod fotelem kierowcy czy pasażera ale jak to zrobić ewentualnie mogę pociągnąć do jednego przełącznika na desce nad radiem . Potrzebuje głównie opis wszystkich wtyczek no i jakieś porady jak ktoś robił. Byłbym wdzięczny za zdjęcia i szeroki opis i szybką odpowiedź bo mam wszystko rozebrane i chciałbym jutro podłączać.
Awatar użytkownika
Matt_04
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 54
Rejestracja: 2011-06-08, 23:23
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Rybnik

Post autor: Matt_04 »

Wydaje mi sie ze wystarczy pociągnąć plus i minus do przełączników... Nieważne skąd. Bezpiecznik na przewód w razie W i dziekuje po płaczu :)
Ostatnio zmieniony 2015-02-04, 11:41 przez Matt_04, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
mas0n
Moderator
Moderator
Posty: 678
Rejestracja: 2013-09-23, 15:10
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warszawa

Post autor: mas0n »

t.kidaa, _przywitajsie
marcin łuków
Mechanik
Mechanik
Posty: 141
Rejestracja: 2014-12-31, 01:14
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: łuków

Post autor: marcin łuków »

ja u siebie też dokładałem tylko tylne podgrzewanie. na tył wychodzi 5 kabli. 3brązowe to minus więc możesz je podłączyć gdziekolwiek do masy, gruby czerwony ma być plusem(ja podłączyłem pod bezpiecznik w którym jest plus po włączeniu zapłonu) i niebieski służy do podświetlania przycisków
STANLEY
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 95
Rejestracja: 2014-06-20, 23:18
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Bolesławiec
Podziękował: 1 raz

Post autor: STANLEY »

Ja u siebie też zakladam grzanie tył. Znajomy robi dla mnie wiazki w poniedziałek będę je miał mogę porobić foto jak to u mnie będzie.
Głową muru nie rozwalisz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rezanie”