[A6 C4] Dodatkowe zegary

Modyfikacje, pomysły i jak sama nazwa wskazuje rezania, rezania i jeszcze raz rezania
kk84
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 995
Rejestracja: 2012-05-30, 22:02
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: WGM

Post autor: kk84 »

gjom, nie pasują. Ani plastikiem w miejsce popiołki, ani kolorem tarcz, ani doborem wskazywanych parametrów.
Mierzyłem na żywo takie zegarki z S2.
Awatar użytkownika
GTR34
Adam Horch
Adam Horch
Posty: 1507
Rejestracja: 2011-06-26, 20:17
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Chełm

Post autor: GTR34 »

Krzychu, a nie próbowałeś rozebrać tych zegarków i zmienić koloru podświetlenia na czerwone ? Myślę, że dałoby radę, a elegancko by pasowało do reszty ;-)
kk84
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 995
Rejestracja: 2012-05-30, 22:02
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: WGM

Post autor: kk84 »

Zrobiłem uważam poprawnie. Czarne zegarki pogryzły by się ze srebrnymi tarczami ori zegarów.
Awatar użytkownika
GTR34
Adam Horch
Adam Horch
Posty: 1507
Rejestracja: 2011-06-26, 20:17
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Chełm

Post autor: GTR34 »

Szefie, nie o to mi chodziło. Chodziło mi o to, żeby zostały te białe zegarki co masz, tylko podświetlenie tarcz im zmienić z niebieskiego na czerwone, aby to ładnie pasowało kolorystycznie do ori zegarów i deski. Powinno dać radę.
kk84
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 995
Rejestracja: 2012-05-30, 22:02
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: WGM

Post autor: kk84 »

GTR34, i tu jest hunde graben :(. Zegarki podświetlane żarówkami i światłowody rozpraszające nadają już kolor niebieski :(. Wpakuje czerwone ledy to będzie kolor rozmazanej sraki :mrgreen: :lol: hehe.
Awatar użytkownika
GTR34
Adam Horch
Adam Horch
Posty: 1507
Rejestracja: 2011-06-26, 20:17
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Chełm

Post autor: GTR34 »

Hehe, na wszystko jest sposób, u nas w ori zegarach są tarcze pomalowane czerwonym czymś, które nadają kolor. Miałem zepsuty wskaźnik poziomu paliwa i z ciekawości zmyłem zmywaczem do paznokci z tarczy, to co nadaje czerwony kolor. I można sobie zrobić np. na biało. Myślę, że w tych zegarkach byłoby podobnie, zmyć ze światłowodu tą farbę co nadaje kolor a potem pomalować czerwoną farbą, albo nakleić coś czerwonego ( folię np. ) na światłowód. I byłoby pięknie :ok:
kk84
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 995
Rejestracja: 2012-05-30, 22:02
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: WGM

Post autor: kk84 »

Jest jeszcze jedna metoda. Tarcze na zamówienie, tylko to koszt.
Awatar użytkownika
GTR34
Adam Horch
Adam Horch
Posty: 1507
Rejestracja: 2011-06-26, 20:17
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Chełm

Post autor: GTR34 »

A nie da rady zmyć tej farby co daje kolor ze światłowodu ? Najlepiej jakbyś miał jakieś zdjęcie jak to wygląda, ten światłowód. To byśmy coś wymyślili.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rezanie”