[A6 C4] Zmiana delty cc na nowe radio

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radiootwarzacze, nawigacje GPS, radia CB.
Awatar użytkownika
Tomas
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 410
Rejestracja: 2013-09-13, 20:09
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Głubczyce (opolskie)

Post autor: Tomas »

frost12q, a próbowałeś kondensator, taki min 1Farad :?: może on by pomógł :zdegustowany:
Była 100 C4 2,5 AAT

Jeśli miałbyś wybrać między dziewczyną a C4... To wybrałbyś 100 czy A6 ?
Awatar użytkownika
frost12q
Mechanik
Mechanik
Posty: 213
Rejestracja: 2012-03-11, 13:45
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Gryfino

Post autor: frost12q »

Tomas pisze:frost12q, a próbowałeś kondensator, taki min 1Farad :?: może on by pomógł :zdegustowany:
Owszem, myslalem o tym.
Ale to nadal nie jest rozwiazanie problemu. To tylko usuwanie skutku nie przyczyny.
Mam tez watpliwosci do swojego ladowania. Na pelnym obciazeniu, czyli swiatla, dlugie, podgrzewanie szyby, przeciwmglowe, klima radio, i bog wie co jeszcze - ladowanie spada do okolo 12 V. Co jest niewlasciwe. Dlatego obstawiam alternator.
Wymienilem na podmiane tez regulator napiecia (stary ktory tez jest dobry)
I piszczenie nadal wystepuje ale jakby o zmiennej tonacji.
jorro87
Adept
Adept
Posty: 16
Rejestracja: 2012-07-25, 12:50
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: ZMC

Post autor: jorro87 »

Powoli idzie do wiosny, więc będę walczył z car audio dalej :) Jak już pisałem prawy tył mi nie bangla - wymieniać na taki sam działający, czy zmieniać tylne głośniki na pasywne - jeśli tak to jakie? Są jakieś gotowe przejściówki, czy trzeba robić customową rzeźbę?
karteq
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 76
Rejestracja: 2012-12-14, 18:59
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: legnica

Post autor: karteq »

u mnie juz prawie koniec... z przodu panel z zapalniczką, radio Xomax, schowane Kenwoody KFC-E 1055 10cm w drzwiach przednich, w lusterkach gwizdki za 20 zł, z tyłu Boshmany PR-6577KW 16cm z maskownicami, foto poniżej...

http://dysk.onet.pl/link/FTJmo

radio okazało się za mocne dla ori głośników, z tyłu (podpięte na krótko) i z przodu też... Nie spodziewałem się szczerze mówiąc. Teraz jest OK... Dosyć fajny niski dźwięk, niestety z tyłu bardziej, bo 16 cm... Ale i tak jestem zadowolony...
jorro87
Adept
Adept
Posty: 16
Rejestracja: 2012-07-25, 12:50
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: ZMC

Post autor: jorro87 »

No i wiosna.. i wróciłem do orginału :mrgreen: Wcześniej nie zauważyłem różnicy, a teraz ją wyraźnie usłyszałem, delta gra zdecydowanie lepiej, okazało się że prawy tył jednak bangla. Co prawda potencjometr od głośności już trochę wariuje ale nie ma tragedii. W razie jakby umarł to w miarę ogarnięty elektronik da rade to ogarnąć?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”