[ALL ] Radio VDO CD 413

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radiootwarzacze, nawigacje GPS, radia CB.
Awatar użytkownika
Casian
Administrator
Administrator
Posty: 1220
Rejestracja: 2011-09-04, 21:29
Imię: Przemysław
Moje Audi: 100 C4
Rok produkcji: 1993
Silnik: 2.5TDI 115KM (AAT)
Nadwozie: Avant
Trakcja: FWD
Skąd: Świdnica
Płeć:

Post autor: Casian »

Misiek pisze:Pany, takie radyjko to same +sy. Dlaczego? Dlatego że wygląd + podświetlenie jest mega a do tego muzyka odtwarzana z CD Audio jest w Rewelacyjnej jakości, po Audio już tylko wave-y mają lepszą jakość oczywiście w Bitrate 320 :D Myśle że VDO nie ma jakichś badziewnych końcówek mocy żeby grało to jakoś średnio. Moge poświęcić wygodę ( usb, SD itd. ) wachlując płytami na korzyść jakości dźwięku :ok:
Jeżeli szukasz czegoż co dawało by super dźwięk, to nie jest to radio dla Ciebie. Tu chodziło o to żeby zachować klasyczny wygląd w desce a żeby mieć CD. Wiem że można ori radia poszukać ale to nie ten przedział kasowy. Tu do 100 zł można mieć coś co daje satysfakcję w wyglądzie jak również w miarę dźwiękowo. :ok:

[ Dodano: 2013-03-10, 11:31 ]
impres-me pisze:ja jakbym chcial zachowac klasyczny wyglad stawial na fabryczne radio np takie jak u mnie ktore ma sterowanie zmieniarka. w sieci dostepne sa zamienniki fabrycznych zmieniarek na karcioche sd pendriva. koszt jeszcze dosyc znaczny bo okolo 200 zl w gore ale to tez alternatywa

[url=http://images35.fotosik.pl/1809/cd2dfe7f987e41afmed.jpg]Obrazek[/URL]
Jeden problem u nas w 100 jest mała kieszeń, a wyrzucenie zapalarki nie wchodzi w grę, gdyż często ja używam :)
Kół możesz mieć cztery ale cylindrów musi być pięć !!

perełka zlotu 2014 wg.butterbean
Auto zlotu Stegna 2018
Awatar użytkownika
Misiek
Mechanik
Mechanik
Posty: 181
Rejestracja: 2012-01-06, 16:51
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Białystok

Post autor: Misiek »

Casian Zawsze można zrobić zapalarke jak w A6 w tunelu :ok:
Była Czarna 100 C4 2.6 ABC
Była Szara 100 C4 2.3 AAR ( nigdy wiecej mechanicznego wytrysku )
Jest Czarna A6 C4 2.6 ABC :)
Awatar użytkownika
Casian
Administrator
Administrator
Posty: 1220
Rejestracja: 2011-09-04, 21:29
Imię: Przemysław
Moje Audi: 100 C4
Rok produkcji: 1993
Silnik: 2.5TDI 115KM (AAT)
Nadwozie: Avant
Trakcja: FWD
Skąd: Świdnica
Płeć:

Post autor: Casian »

Misiek pisze:Casian Zawsze można zrobić zapalarke jak w A6 w tunelu :ok:
Dokładnie i też kiedyś nad tym myślałem ale ceny za ori radio na cd Concerty są mega wysokie. Ostatnio w miarę ładnym stanie 500 zł wołają. A tu jest dość klasycznie i 100 się zmieścisz :) Można by pomyśleć na głośnikami ale to już dla tych co audio musi być pro. Ja z zakupu jestem zadowolony.
Kół możesz mieć cztery ale cylindrów musi być pięć !!

perełka zlotu 2014 wg.butterbean
Auto zlotu Stegna 2018
Awatar użytkownika
Misiek
Mechanik
Mechanik
Posty: 181
Rejestracja: 2012-01-06, 16:51
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Białystok

Post autor: Misiek »

mi widzi się jeszcze radyjko z VW ori. Tyklo nie moge namierzyć z czerwonym podświetleniem wyświetlacza a wiem że takie były. Miałem takie tylko wyswietlacz był niebieski przyciski krwisto czerwone ale sie pozbyłem bo tylko 2 kanały miało. + do tego że to kaseciak ale można się wpiąć w głowice przewodami i wyprowadzić aux-a :ok:
Jakość dźwięku jest bardzo dobra jezeli chodzi o FM jak i AUX wyprowadzony
Była Czarna 100 C4 2.6 ABC
Była Szara 100 C4 2.3 AAR ( nigdy wiecej mechanicznego wytrysku )
Jest Czarna A6 C4 2.6 ABC :)
Awatar użytkownika
baaartez
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 470
Rejestracja: 2011-11-02, 22:26
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Ustka

Post autor: baaartez »

impres-me pisze:ja jakbym chcial zachowac klasyczny wyglad stawial na fabryczne radio np takie jak u mnie ktore ma sterowanie zmieniarka. w sieci dostepne sa zamienniki fabrycznych zmieniarek na karcioche sd pendriva. koszt jeszcze dosyc znaczny bo okolo 200 zl w gore ale to tez alternatywa

[url=http://images35.fotosik.pl/1809/cd2dfe7f987e41afmed.jpg]Obrazek[/URL]
Radio świetne i myślałem o takim, ba nawet chciałem kupić, ale musiał bym poświęcić przez to zapalniczkę, a tego nie chcę zrobić. Teraz jest na krótkim i jak na radio za 50 pln to extra jest.

[ Dodano: 2013-03-10, 22:47 ]
Casian pisze:Tu chodziło o to żeby zachować klasyczny wygląd w desce a żeby mieć CD. Wiem że można ori radia poszukać ale to nie ten przedział kasowy. Tu do 100 zł można mieć coś co daje satysfakcję w wyglądzie jak również w miarę dźwiękowo.
Zgadzam się z Tobą :ok:

[ Dodano: 2013-03-10, 22:48 ]
Casian pisze:w 100 jest mała kieszeń, a wyrzucenie zapalarki nie wchodzi w grę, gdyż często ja używam
mam dokłądnie to samo. Chociaż nie służy mi do palenia, bo już nie palę normalnych papierosów, ale łądowarka pod telefon czy navi to musi się gdzieś podłączyć.

[ Dodano: 2013-03-10, 22:50 ]
Casian pisze:Można by pomyśleć na głośnikami ale to już dla tych co audio musi być pro. Ja z zakupu jestem zadowolony.
ja mam z przodu jakieś głośniczki i z tyłu
Alpine Obrazek Obrazek i fajnie to brzęczy. Jak dla mnie wystarczy, a jak dam radio na 24 poziom głośności to u mnie z tyłu nie usiedzisz :mrgreen:

[ Dodano: 2013-03-10, 22:56 ]
Misiek pisze:mi widzi się jeszcze radyjko z VW ori
mam ori Bete VW, ale franca daje na zielono :cenzura:
Ostatnio zmieniony 2013-03-10, 22:54 przez baaartez, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
baaartez
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 470
Rejestracja: 2011-11-02, 22:26
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Ustka

Post autor: baaartez »

Odkopię temat. Wstawiłem ostanio ori radio Audi Beta
Obrazek
wygląda to fajnie, co do dźwięku to wiadomo, że większa moc przemawia na korzyść vdo. Dlatego ustępując serii wróciłem do radia na CD.
Ostatnio zmieniony 2013-09-30, 08:59 przez baaartez, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Casian
Administrator
Administrator
Posty: 1220
Rejestracja: 2011-09-04, 21:29
Imię: Przemysław
Moje Audi: 100 C4
Rok produkcji: 1993
Silnik: 2.5TDI 115KM (AAT)
Nadwozie: Avant
Trakcja: FWD
Skąd: Świdnica
Płeć:

Post autor: Casian »

I bardzo dobrze, moim zdaniem zakup VDO jest pierwsza klasa. ładne podświetlenie , komponuje się jakby było ori :ok: Niestety ostatnio prawy przód mi przerywa, muszę wyciągnąć radio albo głośnik. A nie wiesz baaartez czy te Nasze radia maja funkcje grania na 4 głośniki ? czyli przód i tył ? Bo mam boczki tylne gdzie są głośniki ale nie mam ich podłączonych.
Kół możesz mieć cztery ale cylindrów musi być pięć !!

perełka zlotu 2014 wg.butterbean
Auto zlotu Stegna 2018
Awatar użytkownika
baaartez
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 470
Rejestracja: 2011-11-02, 22:26
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Ustka

Post autor: baaartez »

Casian pisze:A nie wiesz baaartez czy te Nasze radia maja funkcje grania na 4 głośniki ? czyli przód i tył ? Bo mam boczki tylne gdzie są głośniki ale nie mam ich podłączonych.
oczywiście, że mają :ok: u mnie pięknie gra przód i tył. Przednie głośniki mam delikatnie ściszone i więcej powera jest dane na tył.
Casian pisze:ostatnio prawy przód mi przerywa, muszę wyciągnąć radio albo głośnik.
mi wczoraj po przekładce ponownie na VDO też przód przerywał, ale to w moim przypadku była wina luzu na pinach kostki. poprawka i jest gut :ok:
Awatar użytkownika
Casian
Administrator
Administrator
Posty: 1220
Rejestracja: 2011-09-04, 21:29
Imię: Przemysław
Moje Audi: 100 C4
Rok produkcji: 1993
Silnik: 2.5TDI 115KM (AAT)
Nadwozie: Avant
Trakcja: FWD
Skąd: Świdnica
Płeć:

Post autor: Casian »

Witam
Ostatnio cos mam problem z radiem.. Zauważyłem, że jadąc po wybojach radio same się ścisza.. po 2-3 stopnie aż całkowicie głos zaniknie.. Włącznik poziomu głośności działają czy to w górę czy w dół ale samoczynnie zanika poziom głośności. Nie znam się na tym ale może ktoś podpowiedzieć czy radio dogorywa czy to zwykła przypadłość którą można łatwo naprawić ?
Ostatnio zmieniony 2014-11-08, 05:16 przez Casian, łącznie zmieniany 1 raz.
Kół możesz mieć cztery ale cylindrów musi być pięć !!

perełka zlotu 2014 wg.butterbean
Auto zlotu Stegna 2018
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”