System alarmowy jaki najlepszy?

Linkownia, ciekawostki, pogawędki nie tylko związane z Audi i nie tylko związane z motoryzacją.
Emaldo
Adept
Adept
Posty: 2
Rejestracja: 2022-12-20, 09:01
Imię: Adam
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1987
Silnik: 2.3E 133KM (AAR)
Nadwozie: Avant
Trakcja: FWD
Skąd: Warszawa

System alarmowy jaki najlepszy?

Post autor: Emaldo »

Dzień dobry mam prośbę czy moglibyście polecić jakieś zestawy alarmowe i zestawy monitoringu ?? Buduje dom i poszukuje najlepszej jakości do ceny. Na pewno macie wiedzę i doświadczenie na ten temat. Z góry dziękuję za pomoc
Winer
Adept
Adept
Posty: 0
Rejestracja: 2022-12-28, 13:57
Imię: Adam
Moje Audi: S4 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.6E 150KM (ABC)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: quattro
Skąd: Rybnik

Post autor: Winer »

Od siebie mogę na pewno napisać tutaj - zwróć uwagę na certyfikaty, czy w przypadku włamania policja uzna ci to jako dowód itp. Satel polska firma, ma milion certyfikatów i testów, bezawaryjny.
Poza tym plus w tym przypadku jest ten, ze nie będziesz miał prbolemu ze znalezieniem instalatora, który Ci zamontuje tam gdzie chcesz. Jak również potem nie ma problemow z serwisowaniem ( jest to dosć popularne rozwiązanie)
FAŁDZIK
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 390
Rejestracja: 2011-06-08, 15:42
Imię: Marcin
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1995
Silnik: 2.5TDI 140KM (AEL)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: Przemyśl
Płeć:

Post autor: FAŁDZIK »

Ja akurat instaluję systemy alarmowe i spokojnie mogę polecić wspomnianą firmę satel, do domu najlepsza byłaby Integra 32. Instaluję też często Genevo i również jest godne polecenia. Czujki i sygnalizator to już raczej kwestie wizualne, ja najczęściej zakładam Vidicon BINGO.
Co do monitoringu to według mnie tylko HikVision, jeśli nie chcesz wydać za dużo kasy to polecam serię TurboHD.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”