*Kącik Spamerski*

Linkownia, ciekawostki, pogawędki nie tylko związane z Audi i nie tylko związane z motoryzacją.
wacigoh953
Adept
Adept
Posty: 0
Rejestracja: 2022-03-23, 11:48
Imię: Damian
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1995
Silnik: 2.5TDI 115KM (AAT)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: Warszawa

Post autor: wacigoh953 »

Hej, ostatnio znalazłem taki fajny skup klocków lego Skup klocków lego warszawa jak ktoś ma jakieś zalegające lego w domu to warto skorzystać :D
Emilia14
Adept
Adept
Posty: 0
Rejestracja: 2022-03-24, 11:43
Imię: Emilia
Moje Audi: Inne
Rok produkcji: 1995
Silnik: 1.8E 125KM (ADR)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: Rzeszów

Post autor: Emilia14 »

Jeśli martwicie się bezpieczeństwo swojego samochodu mieszkając w domku polecam ogrodzić swój teren solidnym płotem https://thor-zaun.pl/
Emaldo
Adept
Adept
Posty: 2
Rejestracja: 2022-12-20, 09:01
Imię: Adam
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1987
Silnik: 2.3E 133KM (AAR)
Nadwozie: Avant
Trakcja: FWD
Skąd: Warszawa

Post autor: Emaldo »

A ja dopytam się tutaj o ogrzewanie w garażu .W całym domu będzie ogrzewanie podłogowe jedynie w łazienkach dodatkowo drabinki na ręczniki Ale podłączone pod instalacje podłogowa.
Ale co z garażem?? Czy też ułożyć podłogowe tylko rzadziej?? Ja jestem za tym rozwiazaniem bo uważam że szkoda miejsca tracić na kaloryfery... tym bardziej że nie mamy jakiegoś mega dużego garażu... czy jednak lepiej grzejniki podłączone pod instalacje podlogowa??
Winer
Adept
Adept
Posty: 0
Rejestracja: 2022-12-28, 13:57
Imię: Adam
Moje Audi: S4 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.6E 150KM (ABC)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: quattro
Skąd: Rybnik

Post autor: Winer »

Moim zdaniem duża temperatura a tym bardziej podłogówka chyba trochę szkodzi autku w zimie... cała ta chemia z ulic (czyt. sól) ma łatwiejszą robotę i żre podwozie aż huczy...no chyba że będziecie czyścić podwozie przed każdym parkowaniem...
Ogolnie niektórzy pewnie wspomną o grzejniku elektrycznym nawiewowym, to chyba dobre chwilowe rozwiązanie, po otwarciu bramy bardzo szybko się wychładza, więc stałe grzanie jest mało wydajne, bo chyba że ktoś duuużo przesiaduje w garażu
a więcej styropianu załatwi izolację dla góry ;)

Sam mam warsztat który nie jest w bryle domu i tam mam grzejnik olejowy energooszczędny. I daje radę (nagrzewa szybko, poza tym jest to chyba najtańszy w obsłudze grzejnik jaki możecie w tym momencie sobie kupić). Tak więc można jeszcze wziąc pod uwagę takie rozwiązanie.
Awatar użytkownika
kornikbp
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 784
Rejestracja: 2011-07-10, 17:07
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Biała Podlaska

Post autor: kornikbp »

Cześć i czoołem :D
W tym roku być może będę budował garaż na potrzeby mechanikowania oraz magazynowania. Lepszy kanał czy podnośnik. Jeśli podnośnik to jakiego typu?
A6 C4 2,8 AFC Quattro Manual USA
A6 C4 2,5 AEL Quattro Nogaro Blue
A6 C4 2,5 AEL Silver Wolf Car Hi-fi demo-car
V8 D11 3,6PT Quattro Automatic
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”