Nowy smartfon flagowiec

Linkownia, ciekawostki, pogawędki nie tylko związane z Audi i nie tylko związane z motoryzacją.
strr
Adept
Adept
Posty: 1
Rejestracja: 2022-01-17, 14:40
Imię: Adam
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.0E 101KM (AAE)
Nadwozie: Avant
Trakcja: FWD
Skąd: Warszawa

Nowy smartfon flagowiec

Post autor: strr »

Planuję zmianę telefonu. Który telefon się bardziej sprawdzi Samsung s21 czy IPhone 12 ?
Freedom
Adept
Adept
Posty: 1
Rejestracja: 2022-01-20, 08:27
Imię: Filip
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1995
Silnik: 2.0E 115KM (AAD,ABK)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: Berlin

Post autor: Freedom »

Polecam iphone 13 https://ispot.pl/iphone-13
Mój pierwszy iphone to właśnie 12, wcześniej miałem s20, a80, kilka Xiaomi itd.. poza tym ze ciężko było mi się przestawić to jestem mega zadowolony. Iphone ma trochę mniejsze możliwości personalizacji, ale to co oferuje jest dużo bardziej dopracowane niż u konkurencji. Na + zdecydowanie Face ID, bateria i oprogramowanie. Nie ma szans żeby się coś ścięło. Na - brak odświeżania 120Hz, bo za tyle siana można by już go oczekiwać (s20 dalej leży w szufladzie i czasami meczy mnie ten mankament iphona). Z minusów jeszcze oczywiście brak ładowarki, słuchawek.. zwyczajny skok na kasę producenta. Jeżeli z telefonu tylko korzystasz, a nie chwalisz się przy piwie ze ma 103848Gb ramu, iphone spełni swoje zadanie, a logo zrobi swoją robotę bez słów.
Sam na razie mojej 12 zmieniać nie będe, dobrze się sprawdza, ale jesli bede potrzebował wymiany, wymienię ponownie na model apple.
Anatan
Adept
Adept
Posty: 0
Rejestracja: 2022-03-21, 09:25
Imię: Bartosz
Moje Audi: S6 C4
Rok produkcji: 1995
Silnik: 2.0E 140KM (ACE,ACZ)
Nadwozie: Avant
Trakcja: FWD
Skąd: Warszawa

Post autor: Anatan »

No hej, z racji tego, że moja S9+ prawdopodobnie padła po ostatniej kąpieli w basenie, planuje zakup nowego telefonu. W kwestii wyjaśnienia; wszystko działa poza czujnikiem linii papilarnych i aparatów, które zaparowały. To nie była jego pierwsza kąpiel (oczywiście mówię o chwilowym zanurzeniu 2/3 razy a nie noszeniu go pod wodą przez długi czas) i trochę mnie to zaskoczyło. Nieironicznie telefon leży już pół dnia w ryżu (XD) i żelu krzemionkowym (?). Ale tak poza tym bateria już słabo trzyma (z mojej winy) i telefon mocno się grzeje, więc i tak czas na zmianę.
Jako wierna fanka Samsunga chciałabym nadal korzystać z ich produktu i mam na oku serię S21, ale przyszłam tu po to żeby zasięgnąć opinii. Zarówno o tym telefonie, albo o tak samo dobrych modelach konkurenckich. Polecajcie śmało. Wiem, że wersji S21 jest kilka i tu pojawia się kolejne pytanie; jeśli S21 to który konkretnie? Ultra? 5G?
Budżet: do 3,5-4k polskich złotych, ale im taniej tym lepiej.
Prawdopodobnie będę brać nówkę, ale to jeszcze nie jest pewne, więc przy okazji możecie polecić strony/sklepy, w których najbardziej opłaca się kupować taki sprzęt (fajnie by było jakby mieli raty 0%).
szybki edit jeszcze przed zatwierdzeniem posta; poczytałam opinie januszy na różnych forach i sporo twierdzi, że jest niewiele różnic między s21 a starszym bratem - s20. Co o tym sądzicie? może s21 to przepłacanie? Ludzie narzekają na plastikową obudowę i brak slotu na kartę SD (co przyznam i mi średnio pasuje). No i gdzie kupić? NIe ukrywam, ze fajnie jakby do sklepu były jakies kupony rabatowe jak tuatj: https://coupondojo.pl/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”