Spocik Czerwiec - pełen chillout przy ognisku

Data spotkania czerwcowego:

Czas głosowania minął 2015-05-24, 08:37

7 czerwca
2
25%
14 czerwca
2
25%
21 czerwca
2
25%
28 czerwca
2
25%
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
hexman
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 263
Rejestracja: 2011-12-27, 23:08
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: SBI

Spocik Czerwiec - pełen chillout przy ognisku

Post autor: hexman »

Mam przyjemność zaprosić Was na kolejne już ognisko do Jaworza (k/Bielska-Białej).


Data: 14 czerwca
Godzina: 15:00


Dla osób, które już były w tym miejscu nie muszę go już przybliżać. Lecz dla osób które jeszcze nie miały okazji być w tym miejscu opiszę go pokrótce.
Dogodny dojazd na miejsce - z Bielska-Białej kierujemy się drogą S1. Po zjeździe dojazd prowadzi jedną ulicą aż na miejsce. Duży parking spokojnie pomieści kilkadziesiąt samochodów, a miejsce na ognisko idealnie nadaje się do integracji forumowiczów.

Miejsce spotu zaznaczone jest na mapie "krzyżykiem"
MIEJSCE DOCELOWE

Kilka zdjęć zapożyczonych ze spotu zorganizowanego kilka lat wstecz (Audi80.pl, AudiŚląsk, A4-Klub.pl)
Zdjęcie ogniska:
http://imageshack.us/photo/my-images/844/dscn0410n.jpg/
Widok całości szałasu:
http://img52.imageshack.us/img52/3007/dscn0425e.jpg
Parking:
http://youtu.be/6myIbf2_jz4?t=3m55s

Wszelkie smakołyki (kiełbasę, musztardę, ketchup, sok, wodę, coś mocniejszego) każdy przywozi we własnym zakresie, patyki do pieczenia również. Jeżeli ktoś ma możliwość przywiezienia drewna to proszę o wiadomość w temacie.

Śmieci - wszystkie zabieramy ze sobą!
Niestety kubły ustawione przy wiacie są małe - śmieci często ustawione w stos przy koszach, widok godny pożałowania. Każdemu z osobna nie przysporzy to problemu, a osobie sprzątającej owszem.
Chcę uniknąć sytuacji w której będę musiał świecić oczami przed zarządcą terenu.
W zeszłym roku sprzątaliśmy wiatę z msk - dlatego w tym roku bezwzględnie każdy zabiera własne śmieci ze sobą - worek nie waży dużo, każdy z osobna zabierze swoje brudy i nie ma problemu.

Kontakt:
hexman 663-548-6 zero zero
Ostatnio zmieniony 2015-06-08, 08:06 przez hexman, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
golono
Adept
Adept
Posty: 39
Rejestracja: 2013-08-13, 21:36
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Pawłowice
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: golono »

ja 21 i 28 odpadam.
:]
dabur23
Adept
Adept
Posty: 33
Rejestracja: 2013-03-28, 20:48
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: SB.......:)
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: dabur23 »

Witam. Mi tam termin odpowiada 14, 21, 28 Wcześniejsze terminy niestety odpadają bynajmniej w moim przypadku.

hexman, dogadamy sie tak jak rok temu, Ja mam najbliżej to wiadomo że rezerwacji dokonam po wcześniejszym ustaleniu terminu przez nas wszystkich.
Postaram sie jeszcze dowiedzieć do kogo uderzyć w sprawie zarezerwowania owego miejsca, by uniknąć nie potrzebnych problemów.
W razie czego hexman, bede Cie na bierząco informować telefonicznie lub PW
Ostatnio zmieniony 2015-05-15, 21:02 przez dabur23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tomas
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 410
Rejestracja: 2013-09-13, 20:09
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Głubczyce (opolskie)

Post autor: Tomas »

hexman, przeciesz 14 jedziesz na Nyse :-?
Była 100 C4 2,5 AAT

Jeśli miałbyś wybrać między dziewczyną a C4... To wybrałbyś 100 czy A6 ?
Awatar użytkownika
hexman
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 263
Rejestracja: 2011-12-27, 23:08
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: SBI

Post autor: hexman »

No dlatego nie głosowałem na ten termin :ok:

dabur23, golus odpada w te dni ;)
Odnośnie rezerwacji kontakt mam, także nie ma najmniejszego problemu ;-)
Awatar użytkownika
hexman
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 263
Rejestracja: 2011-12-27, 23:08
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: SBI

Post autor: hexman »

No dlatego nie głosowałem na ten termin :ok:

dabur23, golus odpada w te dni ;)
Odnośnie rezerwacji kontakt mam, także nie ma najmniejszego problemu ;-)
Awatar użytkownika
Dawid2542
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 903
Rejestracja: 2011-05-21, 19:10
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: śląsk

Post autor: Dawid2542 »

hmmm Kurde tośmy datę wybrali :mrgreen:
Awatar użytkownika
Matt_04
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 54
Rejestracja: 2011-06-08, 23:23
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Rybnik

Post autor: Matt_04 »

Hahaah no powybierane fest :-P
Awatar użytkownika
polok777
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 65
Rejestracja: 2014-06-01, 13:37
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Istebna

Post autor: polok777 »

hexman, Może jeszcze jedną ankiete ? :D
:q:
Awatar użytkownika
Dawid2542
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 903
Rejestracja: 2011-05-21, 19:10
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: śląsk

Post autor: Dawid2542 »

nie ukrywajmy że czas nas goni, proponuję zadzwonić i dogadać się jaki termin jest wolny i rezerwować pierwszy lepszy, bo zanim ruszy ankieta i się skończy to już jedna niedziela nam odpadnie, czas działa na naszą niekorzyść
Awatar użytkownika
hexman
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 263
Rejestracja: 2011-12-27, 23:08
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: SBI

Post autor: hexman »

Dzień dobry Panowie i Panie ;-)
Witam po dłuższej nieobecności - nie ukrywam że nie miałem za bardzo głowy do niczego, a forum było postawione w odstawkę.

Ale teraz konkrety - jako że datę wybraliśmy w wyborach demokratycznych to rezerwuje cały miesiąc i mamy spoty co tydzień - gdzieś pogoda dopisze :mrgreen: :mrgreen:

A tak poważnie to postaram się dzisiaj czegoś dowiedzieć telefonicznie, a jeżeli nie to na dniach podjadę do "leśnika" i dowiem się jakie terminy ma wolne i od razu zarezerwuje coś odpowiedniego.

Także w razie pytań, wątpliwości może okazać się że najszybszą formą kontaktu będzie telefon - jak coś to dobijać się bezpośrednio do mnie.
Awatar użytkownika
hexman
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 263
Rejestracja: 2011-12-27, 23:08
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: SBI

Post autor: hexman »

Po kontakcie telefonicznym z osobą odpowiedzialną za rezerwację "Jasionki" w Jaworzu dowiedziałem się, że na chwilę obecną (sytuacja z Wtorku) wszystkie czerwcowe niedziele są wolne. Niestety nie podjechałem potwierdzić rezerwacji od razu, bo godziny pracy pokrywają się idealnie z moimi.
Jutro kończę wcześniej, także pojadę, porozmawiam i zobaczymy, czy coś się zmieniło w samej procedurze rezerwacji (w zeszłym roku nie była pobierana żadna opłata).
Zapytam również, czy będzie istniała możliwość zagrodzenia kilkunastu miejsc parkingowych, żebyśmy nie mieli takiego problemu jak ostatnio, że samochody stały porozrzucane po całym parkingu.
Awatar użytkownika
hexman
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 263
Rejestracja: 2011-12-27, 23:08
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: SBI

Post autor: hexman »

Już po wizycie w Nadleśnictwie.
Sytuacja wygląda następująco:
Wiata została zarezerwowana na 14 czerwca. Jest do naszej wyłącznej dyspozycji od godziny 13:00 do 22:00.

Wieczorem podam więcej informacji, zaktualizuję temat i będzie można go już ruszyć ;-)
Awatar użytkownika
Matt_04
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 54
Rejestracja: 2011-06-08, 23:23
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Rybnik

Post autor: Matt_04 »

Hex miałeś być na nysie ?? co to ma znaczyc ??? :-x
Awatar użytkownika
hexman
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 263
Rejestracja: 2011-12-27, 23:08
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: SBI

Post autor: hexman »

Matt_04, sprawa dość skomplikowana - nie chcę się rozdrabniać, ale przespałem termin zaliczek.

Odnośnie terminu byłem święcie przekonany że Nysa jest w 3 tygodniu Czerwca.
Ale na chwilę obecną sprawa wygląda tak jak w poprzednim poście, chyba że termin nie będzie pasował to można pokusić się o przełożenie go na kolejny tydzień, ponieważ jest on również jeszcze wolny - także im szybciej dostanę taką informację to tym szybciej będę mógł zainterweniować w tej sprawie.

Jak w poprzednich latach oczywiście obowiązują pewne zasady, gdyż ja jako osoba odpowiedzialna za to całe "zamieszanie" w razie nieszczęśliwego wypadku, pozostawionych śmieci, itd odpowiadam własną głową dlatego proszę o kilka rzeczy:
:arrow: przywiezienie prowiantu nie jest problemem, dlatego niech każdy spakuje też do torby, koszyka również jednorazówkę i posprząta po sobie. Choćby tą jednorazówkę miał zostawić przy wyjściu z wiaty i tak będzie to już szczyt marzeń dla mnie,
:arrow: miejsca parkingowe są do naszej dyspozycji na górze - nie ma przyzwolenia na wjazd na teren otaczający wiatę (swoją drogą został wykopany "rów" przy zjeździe),
:arrow: cisza nocna od 22:00 - dlatego po tej godzinie jak ktoś będzie robił rozróby to nie ręczę :lol:

Poza tym jest jeszcze kilka organizacyjnych spraw, które wymagają ustalenia.
Parking - nie udało się uzyskać pozwolenia na zagrodzenie miejsc parkingowych, ponieważ teren ten dzierżawi od Nadleśnictwa Gmina Jaworze, a wiadomo, że w urzędach wszystko trwa ustawowe 30 dni.
Drewno - czy ktoś jest w stanie przywieźć trochę opału, oprócz mnie. Wiadomo, że napewno zostanie, ale lepiej niech nie braknie.
Prowiant - każdy we własnym zakresie
Patyki na kiełbasy - tutaj gorąca prośba do wszystkich posiadających takie wynalazki, żeby przywiozły ze sobą.
Rozpalenie ognia - na funkcję "palącego" proponuję kandydaturę Golusia z palnikiem. Kto "za", kto "przeciw", kto się "wstrzymał"? :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”