[a6 c4] elementy tylnego zawieszenia

Arturo
Adept
Adept
Posty: 18
Rejestracja: 2013-05-29, 13:08
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Koszalin

[a6 c4] elementy tylnego zawieszenia

Post autor: Arturo »

Mógłby ktoś podać ilość i co mam kupić? Chcę hurtem wszystko wymienić .Czyli ile tulei i jakie, jakie na sanki itd ;) .Dzięki z góry.
marek[a6]
Adept
Adept
Posty: 47
Rejestracja: 2011-07-09, 11:05
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: nysa

Post autor: marek[a6] »

witam. kolego chodzi tylko o tył tak jak w temacie czy jeszcze coś . bo wspominasz o sankach i jak w profilu masz bez quattro jeśli tak to na tył idzie http://www.iparts.pl/czesc/mocowanie-ko ... 19994.html 2szt http://www.iparts.pl/czesc/zawieszenie- ... produktowe 2szt. to przykłady jesli chodzi o firmy na jakie sie zdecydujesz twoja wola jeśli potrzebujesz jeszcze na przód napisz to podam . pozdro
Ostatnio zmieniony 2014-07-04, 17:59 przez marek[a6], łącznie zmieniany 1 raz.
Arturo
Adept
Adept
Posty: 18
Rejestracja: 2013-05-29, 13:08
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Koszalin

Post autor: Arturo »

Rozpędziłem się z tym przodem :P .Sam tył oczywiście :) .Dzięki.Czyli to będzie wszystko?4szt i koniec? A przy mocowaniu amortyzatora to te tuleje kupuje się z amorkiem czy to są te , co podałeś? Mało tego wszystkiego ... ;)
Ostatnio zmieniony 2014-07-04, 18:39 przez Arturo, łącznie zmieniany 2 razy.
marek[a6]
Adept
Adept
Posty: 47
Rejestracja: 2011-07-09, 11:05
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: nysa

Post autor: marek[a6] »

witam. według etki to wszystko te od amorów razem z amorami niestety u mnie też są wywalone i mnie to drażni bo amory dobre a na tym mocowaniu już wywalone . pozdro
Tedi
Mechanik
Mechanik
Posty: 126
Rejestracja: 2013-06-16, 20:23
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Gdynia

Post autor: Tedi »

A czy tuleje na drażku Panhard powodują jakieś stuki po czasie wyeksploatowania. czy ktoś poczuł różnicę po wymianie jaką kolwiek ??
przemoprzem
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 871
Rejestracja: 2012-01-09, 19:27
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Oleśnica (28-220)

Post autor: przemoprzem »

Witam. Jak tam po wymianie? Bo też mam chęć wymienić tuleje drążka Panharda 431505172 oraz tuleje te belki 4A0511247.

Oglądałem auto od spodu i dostęp jest bardzo dobry, drążek zapewne można wykręcić z auta i tuleje robić w warsztacie na stole. Ale nie bardzo mi się uśmiecha targać całej tylnej belki, zapewne jak się ją odkręci pojedynczo z podłużnicy to opadnie i można się bawić z wprasowaniem za pomocą porządnej śruby. Tylko się zastanawiam czy może być jakaś niespodzianka w stylu - nakrętka w podłużnicy się zacznie kręcić i trzeba coś ciąć żeby się do niej dostać - czy ona jest przyspawana do podłużnicy?

A jeszcze odnośnie tulei amortyzatora - a nie można zmierzyć średnicy tego gniazda i dobrać coś z innego auta? Bo jak patrzę w necie to są tuleje dostępne, nie jest to jakaś nano technologia, zapewne tuleja ma wymiary "standardowe".
Ostatnio zmieniony 2015-06-19, 11:36 przez przemoprzem, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje "drogie" Audi 100 C4 AAH automat - http://audi-c4.pl/viewtopic.php?t=1837
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wahacze”