[100-2.0 16V ACE] PILNE!!! urwana szpilka na kole pasowym

Wszystko co tyczy się silników rzędowych czterocylindrowych.
oldkloss
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 81
Rejestracja: 2013-06-04, 18:31
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: B-B

[100-2.0 16V ACE] PILNE!!! urwana szpilka na kole pasowym

Post autor: oldkloss »

Witam!
Przy zakładaniu paska od klimy dokrecałem śruby na kole pasowym i widze,że talerzyk który trzyma pasek przy jednej śrubie odstaje wiec dokręcić chciałem i upierdzieliłem szpilke :evil: okazało sie,że talerzyk w jedym miejscu jest krzywy. Teraz mam pytanie czy te szpilki trzymają tylko same talerzyki w których jest pasek od klimy czy coś wiecej???Tak na chłopski rozum to szpilka trzyma tylko pasek od klimy,a pewności nie mam :-/

p.s. prosze tylko konkrety odpowiedź i z góry dziekuje i oczywiście szukam tych talerzyków(prostych)
michal8612
Adept
Adept
Posty: 3
Rejestracja: 2014-01-03, 22:34
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: spytkowice

Post autor: michal8612 »

tylko talerzyki nic więcej.a proste talerzyki tylko sklep albo serwis nic innego bym nie proponował
oldkloss
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 81
Rejestracja: 2013-06-04, 18:31
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: B-B

Post autor: oldkloss »

Ok,dzieki wielkie.
oldkloss
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 81
Rejestracja: 2013-06-04, 18:31
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: B-B

Post autor: oldkloss »

Teraz troche sprowadzenia na ziemie koszt jednej szpilki 35zł orginał,a talarzyki 700zł orginał z dojclandów 6 dni czekania :oops:
Awatar użytkownika
hubos21
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 563
Rejestracja: 2011-05-30, 17:34
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Mogilno

Post autor: hubos21 »

jesteś już 4 osobą, która szuka tego koła/talerzyka :D powiem tylko, że w B4 z ACE jest to koło jednolite ale tam się pewnie pasek sprężarką naciąga, muszę porównać czy średnica ta sama, bo to koło w C4 jest z płytek dystansowych jak w maluchu
AUDI 100 C4 2.0 ACE AVANT
M4G1K
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 51
Rejestracja: 2013-11-10, 23:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Gdynia

Post autor: M4G1K »

Też mam takie talerzyki i gdybym sprzedawał silnik to mogę odsprzedać jakbyś był zainteresowany ;) Daj po prostu znać na PW czy zamawiasz czy co robisz.
oldkloss
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 81
Rejestracja: 2013-06-04, 18:31
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: B-B

Post autor: oldkloss »

Jednolity odpada,bo jak naciągnąć ten pasek.Musiałbym pudziana zatrudnić do jego przykrecenia :mrgreen: a jak nowy to już wogóle.Są tak miekkie,że można je recznie naprostować i tak zrobiłem i jest lepiej pasek nie wpada głebiej do prostych jeszcze troszeczke brakuje...
Jak kolega Hubert mówi czasy maluszka sie przypominają. :P i zacytuje reklame audi przewaga technologi :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki czterocylindrowe”