[100 c4] Rozbudowa CA

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radiootwarzacze, nawigacje GPS, radia CB.
Awatar użytkownika
misiek_lbn
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 254
Rejestracja: 2012-01-03, 03:13
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Lublin

Post autor: misiek_lbn »

Pewnie chodzi Mu ze chcialby zeby zmiany nie byly widoczne ze cos bylo kombinowane,a zeb efeky byl :) czyt. np jak moje tylne glosniki w polce pod szyba
Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

Post autor: adriang92 »

To przecież ta metoda co podalem rezania pod 13 jest nie widoczna :-P Tak jak u Ciebie widać ori maskownice :-P
karol_17
Adept
Adept
Posty: 20
Rejestracja: 2013-04-12, 19:50
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Ostrowiec Św

Post autor: karol_17 »

adriang92, w tym temacie nie znalazłem nic takiegoo ;(
Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

Post autor: adriang92 »

karol_17, Sory link coś sie kopną, na stronie 13 masz fotki z przebudowy ori komór pod 13 :ok: Z tym że będą jeszcze raz przerabiane, powiększyć je musze ile sie tylko da :-P
karol_17
Adept
Adept
Posty: 20
Rejestracja: 2013-04-12, 19:50
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Ostrowiec Św

Post autor: karol_17 »

uu takie prace to nie dla mnie ;(( a ori sa tam 10 cm ?
Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

Post autor: adriang92 »

karol_17, To tylko wygląda na trudne, a pracy na pare godzin, aby wyrezać dystans dociąć panel i połączyć matami z żywicą :-P Ori siedzą 11cm :P
karol_17
Adept
Adept
Posty: 20
Rejestracja: 2013-04-12, 19:50
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Ostrowiec Św

Post autor: karol_17 »

Może i nie wygląda trudno ale trzeba jakieś zdolnosci miec m a nie moge kupic jakies 10-11 ? do tego tweeter bedzie i skrzynia w bagazniku ?
karol_17
Adept
Adept
Posty: 20
Rejestracja: 2013-04-12, 19:50
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Ostrowiec Św

Post autor: karol_17 »

hmm ??
Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

Post autor: adriang92 »

karol_17, Możesz, ale nie wiele sie poprawi w tej kwesti, na bass i kick z 10 nie licz, z 13 jest go nie wiele, jedynie średnie 10 Ci przeniosą, więc lepiej zostawić ori nokie, chyba że koniecznie chcessz do zobacz w temacie ENSa on upychał 11 dedykowane do w124, poprawa pewnie jakaś będzie. Tylko że takie małe rozmiary to tylko koksy, co znacznie psuje scene.. Nokie grały czysto, aby ich mstrasznie wysokich brakowało i to może być też rozwiązanie, dołożyć w słupki oddzielne TW :ok:
karol_17
Adept
Adept
Posty: 20
Rejestracja: 2013-04-12, 19:50
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Ostrowiec Św

Post autor: karol_17 »

No tak ja Tw mam i dołoze ich a ori nokia obleciała z zawieszenia i dlatego muszę coś na szybko tam wsadzić ;) Od basu to bd skrzynia w bagazniku ;d
Awatar użytkownika
frost12q
Mechanik
Mechanik
Posty: 213
Rejestracja: 2012-03-11, 13:45
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Gryfino

Post autor: frost12q »

karol_17 pisze:No tak ja Tw mam i dołoze ich a ori nokia obleciała z zawieszenia i dlatego muszę coś na szybko tam wsadzić ;) Od basu to bd skrzynia w bagazniku ;d
i jak ? ogarnales kwestie ?
Stoje przed podobnym dylematem. Skrzynie bose dam w kolo zapasowe (sub od mazdy) zeby nie bylo nic widac a basik jakis bedzie. Z tylu musze glosniki wymienic bo sa spalone (aktywne nokia) tutaj wciaz sie zastanawiam co no i nie wiem co z tw z tylu i z przodu chyba te nokie zostana tylko pod wzmacniacz podlacze
ale nie wiem czy to dobry pomysl.
Awatar użytkownika
Tomas
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 410
Rejestracja: 2013-09-13, 20:09
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Głubczyce (opolskie)

Post autor: Tomas »

frost12q, Jak będziesz już miał bass z sub. to reszta nie musi być nie wiadomo jaka, byle nie "charczały". Muszą dawać dobrze średnie i wysokie tony a to już nie problem ;-) Jak masz zmieniać te z tyłu to chyba lepiej jakieś nowe niż orginalne ale jednak stare nokie. Ale to zależy jaką masz jednostkę? czy bez problemu podłączysz pasywne zamiast aktywnych noki :?:
Awatar użytkownika
frost12q
Mechanik
Mechanik
Posty: 213
Rejestracja: 2012-03-11, 13:45
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Gryfino

Post autor: frost12q »

Problem w tym ze chce fabtyczne radio. Problemem jest tez to ze nie podlacze wzmacniacza bez wyjscia rca. A ori tego nie ma. Tyl po przemysleniach chyba zostawie w spokoju. Bo glownie chodzi o jakosc dzwieku z przodu. Wysokie tony to tweetery a ori ponoc sa slabe. Co wiec moglbym tam zmiescic w ori otworach ?
Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

Post autor: adriang92 »

Problem w tym ze chce fabtyczne radio. Problemem jest tez to ze nie podlacze wzmacniacza bez wyjscia rca.
Wszystko sie da zrobić, wystarczy adapter rca :-P podłączasz pod iso radia i masz rca :-P Opcja druga lecz trudniejsza, ale dużo lepsza jeżeli chodzi i jakość to rozebranie radia i wlutowanie rca w przed wzmacniacz :-P
Wysokie tony to tweetery a ori ponoc sa slabe. Co wiec moglbym tam zmiescic w ori otworach ?
W ori otwory nie ma sensu tw innych wsadzać bo i tak nie wiele to da bo mają miejsce z du.y :-P Są z nisko i skierowane uj wie gdzie, także i tak ich bardzo słychać nie będzie :-P
Awatar użytkownika
frost12q
Mechanik
Mechanik
Posty: 213
Rejestracja: 2012-03-11, 13:45
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Gryfino

Post autor: frost12q »

No o tym wlutowaniu rca czytalem, to chyba jedyne dobre rozwiazanie przy moich zalozeniach. Adapter odpada ze wzgledu ze przeciez chce poprawic granie mozliwe nie inwazyjnymi srodkami.

Tweerow na pewno nie chce nigdzie przenosic wiec jezeli tak to zostanie jak w oryginale. Jak sie uda to podlacze to rca pod radio i przednie glosniki nokia z tw pod wzmacniacz i powinno byc lepiej niz jest.

Przypomnialo mi sie jeszcze ze wada wlutowywania rca jest brak sterowania z radia.

Mysle jeszcze o wygluszeniu przednich drzwi matami. Boje sie troszke ze beda obciazone troche ale jest sporo zalet.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”