[A6-2.0 AAD] Nie pracuje na PB, od czego zacząć?

Wszystko co tyczy się silników rzędowych czterocylindrowych.
Awatar użytkownika
hubos21
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 563
Rejestracja: 2011-05-30, 17:34
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Mogilno

Post autor: hubos21 »

ja od dłuższego czasu sam ogarniam wtrysk mechaniczny u siebie i nie tylko i tak naprawdę nie jest to nic nadzwyczajnego z tym, że dostępność nowych części tego układu wtryskowego jest raz, że zerowa a dwa, że nie osiągalna ze względów finansowych, cena rozdzielacza 4500zł, używki jak się kupuje to tylko takie które można sprawdzić a najlepiej z aut bez LPG bo wtryski czy rozdzielacz z czasem dostanę po tyłku nie ma co ukrywać, ale zmienisz te rzeczy i śmigasz następne 100k km, jako, że mam taki sam układ wtryskowy co AAD czyli KE-Motronik dzisiaj nakręciłem mały filmik komórką pracy na zimnym silniku, jak ktoś jest z moich okolic służę pomocą jeśli chodzi o wtrysk mechaniczny głównie 2.0 i 2.0 16V i ja nie jestem zwolennikiem ustawiania na analizatorze, chyba, że jest to zwykły k-jetronik

Ostatnio zmieniony 2013-02-17, 17:45 przez hubos21, łącznie zmieniany 1 raz.
AUDI 100 C4 2.0 ACE AVANT
kdkp16
Adept
Adept
Posty: 7
Rejestracja: 2012-12-10, 21:02
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warszawa

Post autor: kdkp16 »

Witajcie koledzy po dlugiej przerwie temat wtrysku mechanicznego niestety nie ogarnelem ale bd sie staral w najblizszym czasie moje audi teraz odpoczywa w garazu jezdze innym autem i nie mam teraz czasu sie tym zajac . ale pisze bo nabylem turbine od 1.8t benzyna audi i pisze z pytaniem czy jest opcja zamontowac ja w mojej 100 i czy to da porzadany efekt ? pisze bo sie nie znam wiedz pytam ekspertow moj silnik to 2.0 aad na mechanicznym wtrysku :roll: :ok:
Awatar użytkownika
Key100l
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 640
Rejestracja: 2012-08-11, 08:06
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Stara Ruda ;)

Post autor: Key100l »

Turbo do wolnossaka :?: a dużo pieniędzy masz :?: Bo da się wszystko zrobić ale koszty chyba Cię zjedzą ;)
Awatar użytkownika
hubos21
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 563
Rejestracja: 2011-05-30, 17:34
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Mogilno

Post autor: hubos21 »

taniej i prościej wyjdzie swap na 1.8T, w C4 wychodziły 1.8 20V więc mamy seryjne łapy do silnika i skrzyni, ogarnąć elektrykę, najlepiej mieć wiązki z C4 1.8 20V i jakiegoś 1.8T, zrobić początek wydechu, IC z orurowaniem, tak w skrócie
AUDI 100 C4 2.0 ACE AVANT
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki czterocylindrowe”