[FWD] Stuki z przodu podczas jazdy oraz na uskokach 100 c4 A

Awatar użytkownika
MaRuNiA
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 67
Rejestracja: 2017-05-21, 22:33
Imię: Marek
Moje Audi: 100 C4
Rok produkcji: 1991
Silnik: 2.0E 101KM (AAE)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: DOA/OŁAWA
Płeć:

[FWD] Stuki z przodu podczas jazdy oraz na uskokach 100 c4 A

Post autor: MaRuNiA »

Panowie i Panie otóż szukam, wymienia części, pytam każdego kogo mogę i nie bardzo mi wychodzi usuwanie usterki. Mianowicie mam stuki z przodu z lewej strony, objawy, pytanie przy odpaleniu silnika ale nie zawsze, podczas ruszania ale z większym obciążeniem, to samo się objawia chuczeniem przy gwałtownym przyspieszeniu jak i jeździe przy wyższych obrotach. Tak samo jest przy przyspieszeniu 1 i ogień i wycie do momentu wciśnięcie sprzęgła potem 2 i 3 i to samo i tak do 5. To co było wymienione to wachacze lewy i prawy, końcówki drążków kierowniczych, gumy na stabilizatorze, 2 dni temu lewy przegub wewnętrzny, ustawiona zbieżności i nowe opony, na starych to samo, 3 razy na stacji diagnostycznej, szarpaki ok nic nie widać, gwałtowne ruszania na zaciągniętym ręcznym zero stuku, szarpana na siłę i na stacji i na kanale, ogólnie myślałem że spadnie z podnośnika i nic. Już tracę pomysły, skóry na ponad 60%, nie ma ludów na saniach, wszystko tak podokręcane że myślałem że śruby urwe. Nie mam już pomysłów co to może być czy to jakieś łożysko w skrzyni czy jaki czort? Najdziwniejsze jest to że jak ostro popada i mokro jak diabli to cichnie i jest tak jakby lepiej ale nie zawsze. Mile widziane wszystkie propozycjez mam już dosyć wymieniana dobrych części, jedyne co z tego mam to satysfakcję że mam nowe części bo problem został. Dzięki z góry za każde nawet najmniejsze sugestie, jeśli coś niejasno opisałem prosze o info postaram się bardzie opisać. Pozdro MaRuNiA
Było 2X Daewoo,Renault,2X Honda,Mazda
Jest AUDI 100 C4 2.0 8v 92 :oska:
http://audi-c4.pl/viewtopic.php?t=13607 ... sc&start=0
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”