Wpłatomaty-ku przestrodze

Linkownia, ciekawostki, pogawędki nie tylko związane z Audi i nie tylko związane z motoryzacją.
alyz82
Adept
Adept
Posty: 24
Rejestracja: 2016-03-05, 14:55
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Puck

Wpłatomaty-ku przestrodze

Post autor: alyz82 »

Cześć wszystkim.
Może komuś już się przydarzyło, ale chciałbym opisać mój przypadek z wpłatomatem, oraz przebieg reklamacji.
W dniu 27 grudnia wpłacałem jak zawsze kasę w wpłatomacie z uwagi iż placówka bankowa znajduję się dość daleko, poza tym to dużo wygodniejsze. więc tak - wciągnęło kartę, wpisałem ilość gotówki, wzięło kasę, zaczęło mielić i wywaliło błąd. Po chwili wyrzuciło mi kartę. Wiedziałem że coś jest nie tak, nawet nie pokazało mi ile kasy było. Pierwsze co to telefon do obsługi wpłatomatu - nie przyjmą ode mnie reklamacji, nic nie zrobią - widzą błąd ale muszę zgłosić reklamację do banku. :zly:

Dzwonię do banku, za pierwszym razem odpowiedziałem źle na jakieś idiotyczne pytanie i nie chcieli ze mną gadać. Za drugim razem ok, chociaż nie chcieli na początku przyjąć reklamacji bo godzina musi minąć gdyż wpłatę mogło jeszcze zaksięgować na koncie.
Reklamacja zgłoszona, dostałem info o max 15 dniach roboczych ale myślę co to za problem, w końcu obsługa dostanie info, i sami stwierdzili iż był błąd to pojadą kasę przeliczą - w tydzień załatwią. Czekam- w międzyczasie przypomnienia o nieopłaconych rachunkach które opłacam z konta :( Po tyg tel na infolinię banku- nic nie wiedzą
reklamacja w trakcie rozpatrywania, tel do obsługi wpłatomatu - nic nie powiedzą kontaktować się z bankiem. Paranoja. 13 dnia roboczego dostaje informację że nie ogarnią tematu w ustawowych 15 dniach bo wpłatomat jest nie ich,a firmy zewnętrznej(ma jakiś bank typowo swój wpłatomat?) Czekali 13 dni roboczych żeby poinformować mnie o oczywistym fakcie. Na koniec informacja o przedłużeniu reklamacji do 35 dni roboczych!!!
W sumie jestem w kropce - rzecznik banku też ma czas 30 dni na odpowiedź.
Mają w d... za co człowiek będzie żył i opłacał rachunki.
Człowiek mądry po szkodzie ;-(
Pozdrawiam
Archie.
Adept
Adept
Posty: 6
Rejestracja: 2016-06-20, 20:47
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Legionowo

Post autor: Archie. »

Współczuwam :/
Napisz może ku przestrodze jaki to bank i jakiej sieci wpłatomat?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”