Poszukuję Audi C4 - budżet ok. 10tys złotych.

Rafal_M
Adept
Adept
Posty: 11
Rejestracja: 2015-04-15, 20:51
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Pułtusk

Poszukuję Audi C4 - budżet ok. 10tys złotych.

Post autor: Rafal_M »

Witam szanowne grono :)

Jestem Rafał i dawno mnie tutaj nie było, 2 miesiące temu wróciłem z UK na stałe i poszukuję samochodu dla siebie. Poprzednio byłem użytkownikiem Audi 100 C4 i powiem wam, że zostawiłem w C4 swoje serce, dlatego szukam tylko i wyłącznie tej audicy. Od miesiąca szukam auta dla siebie, ale nic ciekawego na rynku nie mogę znaleźć, dlatego piszę do was nie tylko z prośbą o pomoc, a jeszcze z zapytaniem czy może ktoś z was nie chce oddać C4 w dobre ręce? ;-)
Chciałbym samochód do którego na starcie nie trzeba za dużo wydać (liczę się z tym, że to nie jest nowe auto), dlatego wole dać 10 tysi, a nie 5 czy 7.
Oczywiście tylko i wyłącznie sedan, rodzinnego avancika jeszcze nie potrzebuje :-D
Bardzo mi będzie miło jeśli wersja wyposażenia będzie bogata (koniecznie climatronic).

Gdyby ktoś miał coś na oku, lub miał w garażu audiolkę na sprzedaż to bardzo proszę o fotki, każdą propozycję rozważę :-)
w razie co podaję email do siebie: rafal.matuszewski94@gmail.com

Dziękuję za uwagę i życzę miłego dzionka! :ok:
FAŁDZIK
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 390
Rejestracja: 2011-06-08, 15:42
Imię: Marcin
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1995
Silnik: 2.5TDI 140KM (AEL)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: Przemyśl
Płeć:

Post autor: FAŁDZIK »

Rafal_M, bierzesz pod uwagę tylko 100-kę czy A6 również? bo jakby co to moja jest do wzięcia
Rafal_M
Adept
Adept
Posty: 11
Rejestracja: 2015-04-15, 20:51
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Pułtusk

Post autor: Rafal_M »

Biorę pod uwagę każdą audi C4, także A6 do 1997 roku jest jak najbardziej na moim celowniku ;-) Jeśli możesz to podeślij jakieś fotki na maila ;-)
FAŁDZIK
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 390
Rejestracja: 2011-06-08, 15:42
Imię: Marcin
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1995
Silnik: 2.5TDI 140KM (AEL)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: Przemyśl
Płeć:

Post autor: FAŁDZIK »

Rafal_M, wszystko masz opisane w moim temacie, świeże fotki mogę podesłać po 15.07 bo jestem na Węgrzech
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupujemy Audi A6 C4”