s6 c4 2.2T

Ganimadeus
Adept
Adept
Posty: 1
Rejestracja: 2015-06-09, 09:10
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Lublin

s6 c4 2.2T

Post autor: Ganimadeus »

Cześć był ktoś może oglądać tę eskę? Albo może jest ktoś z okolic i byłby w stanie podjechać i obejrzeć tę sztukę:

Kod: Zaznacz cały

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-s6-s6-c4-2-2turbo-230km-manual-skora-sprowadzony-unikat-ID6AkHD9.html#12e11d71a5


Ciekawe co to warte...
dechpo
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 478
Rejestracja: 2012-04-23, 19:39
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warszawa

Post autor: dechpo »

Ganimadeus, na zdjęciach wygląda spoko, jedź i oglądaj, jeśli jesteś zdecydowany na takie auto to 800km podróży to najmniejszy problem 😀
Ganimadeus
Adept
Adept
Posty: 1
Rejestracja: 2015-06-09, 09:10
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Lublin

Post autor: Ganimadeus »

Wiesz... na zdjęciach wszystkie wyglądają super :D

Raz już jechałem po "pewny" samochód i przejechałem się 1000km kupić piwo. Dlatego, chcąc uniknąć tego przynajmniej na razie chciałem zapytać tutaj.
Awatar użytkownika
gitmar
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 295
Rejestracja: 2013-04-30, 16:53
Imię: Mariusz
Moje Audi: S6+ C4
Rok produkcji: 1996
Silnik: 4.2 326KM (AHK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Płeć:

Post autor: gitmar »

A czego oczekujesz pytając tutaj :?: Że ktoś Ci powie - ładny, jedź i kupuj :?: To tak nie działa. To co dla kogoś będzie zajebiste, dla Ciebie może okazać się szrotem i odwrotnie. Jak chcesz kupić ładną eSkę to musisz pojeździć trochę po Europie, sama się nie kupi. Albo zlecić komuś przywiezienie takiego auta w ciemno. Tym bardziej w wersji 2.2T gdzie teoretycznie było ich więcej wyprodukowanych (niż 4.2) a w praktyce zostało ich bardzo mało bo większość już dawno skończyła na szrotach albo zostały rozebrane z przeznaczeniem na swapy.
Ostatnio zmieniony 2018-07-15, 14:51 przez gitmar, łącznie zmieniany 2 razy.
void
Mechanik
Mechanik
Posty: 138
Rejestracja: 2012-10-31, 15:12
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Pomorskie

Post autor: void »

Stan budy to jedno, stan silnika to drugie... , czyli koszta i znikoma dostępność części. Bezpieczniej jest pójść w kierunku V8, chociaż i o tę nie będzie łatwo. Jeżeli zdecydujesz się na oględziny porozmawiaj z kk84.
Ganimadeus
Adept
Adept
Posty: 1
Rejestracja: 2015-06-09, 09:10
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Lublin

Post autor: Ganimadeus »

gitmar pisze:To co dla kogoś będzie zajebiste, dla Ciebie może okazać się szrotem i odwrotnie. .
Teoretycznie tak... ale to już popadanie w skrajności. Pewne normy jednak chyba obowiązują? Nie mówię już o osobach co sprzedają i dla niego można tak jeździć bo jemu to nie przeszkadzało itp.

Koledzy nie zrozumcie mnie źle... Nie oczekuję info, że jest extra jedź w ciemno rzucaj wszystko. Tylko zwykłego chłodnego podejścia - jestem z bliska mogę podjechać i swoim okiem jakiś zarys przedstawię - tyle i aż tyle.
void pisze:Stan budy to jedno, stan silnika to drugie... , czyli koszta i znikoma dostępność części. Bezpieczniej jest pójść w kierunku V8, chociaż i o tę nie będzie łatwo.
Wiem, z czym to się je. Miałem przez niedługi czas 2.2t. V8 nie chcę, nie ma po prostu dla mnie charakteru tak jak legendarny 2.2T (chylę czoła) :)
void pisze:Jeżeli zdecydujesz się na oględziny porozmawiaj z kk84
W sensie może pomóc przy oględzinach?
dechpo
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 478
Rejestracja: 2012-04-23, 19:39
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warszawa

Post autor: dechpo »

Jedź i oglądaj, 2.2t wpada na rynek kilka razy w roku, a będzie coraz gorzej.
Ganimadeus pisze:Wiem, z czym to się je.
Znasz warunki programu głowica 5000+? 😀
Ostatnio zmieniony 2018-07-15, 21:16 przez dechpo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wyborowy
Moderator
Moderator
Posty: 57
Rejestracja: 2016-05-25, 18:37
Imię: Dawid
Moje Audi: S4 C4
Rok produkcji: 1994
Silnik: 2.2T 230KM (AAN)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: quattro
Skąd: Wawa - Białołęka
Płeć:

Post autor: wyborowy »

W moim przypadku wyglądało to tak, że wcale nie szukałem 2.2t, miało być S6 C5, ale znajomy powiedział, że pod Warszawą jego sąsiad ma do sprzedania 100'etkę. :-D

Ta z ogłoszenia wydaje się bardzo fajna, ale ciekawe jak silnik i napędy, bo to jest najważniejsze w tym aucie. Myślę, że musisz się jednak wybrać i obejrzeć.
Albo TURBO albo wcale !!!

Moja S-taruszka:
viewtopic.php?t=11579

.
minik1988
Adept
Adept
Posty: 11
Rejestracja: 2018-07-17, 14:41
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Orawka

Post autor: minik1988 »

wyglada ładnie ale to zdjecia. sam mam na nią chrapke lecz niestety budżet budżet jeszcze raz budżet. Ostatnio ktoś na FB na Forum C4 pisał że była na mobile de. za 4300Euro i nawet te same zdjcie były.
pozdrawiam
Było A6 C4 AEL Limo ośka
Jest a6 c4 Avant 2.5TDI AEL ośka 97"
Chce jeszcze jedno C4 lecz w Q, silnik tylko 2.2t, 2.8 najlepiej ACK, 4.2 V8, 2.5TDI
Ganimadeus
Adept
Adept
Posty: 1
Rejestracja: 2015-06-09, 09:10
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Lublin

Post autor: Ganimadeus »

minik1988 pisze:wyglada ładnie ale to zdjecia. sam mam na nią chrapke lecz niestety budżet budżet jeszcze raz budżet. Ostatnio ktoś na FB na Forum C4 pisał że była na mobile de. za 4300Euro i nawet te same zdjcie były.
pozdrawiam
Też to widziałem, niestety nie ma archiwum mobile.de żeby co nieco o niej znaleźć.
Dodek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 794
Rejestracja: 2011-06-20, 15:43
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: c.k
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: Dodek »

Ktoś mi wytłumaczy dlaczego ceny C4 z 2,2t tak poszybowały w kosmos i to widze tylko w Pl taka tendencja bo np. na mobile czy w USA jeszcze ceny są w miare znośne , a u nas za wizualnego trupa goscie wołają ponad 20k. najwyższa jest mi znana cena za 32k to bordowe 2.2t z automatem - jeszcze z manualem bym zrozumiał , ale z starym wolnym automatem taka cena???
AEL INSIDE
Awatar użytkownika
wyborowy
Moderator
Moderator
Posty: 57
Rejestracja: 2016-05-25, 18:37
Imię: Dawid
Moje Audi: S4 C4
Rok produkcji: 1994
Silnik: 2.2T 230KM (AAN)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: quattro
Skąd: Wawa - Białołęka
Płeć:

Post autor: wyborowy »

Jak ja swoją kupowałem nieco ponad 2 lata temu to faktycznie ceny były sporo niższe, pomału C4 robi się inwestycją. Taka sami było z S2 kilka lat temu.
Albo TURBO albo wcale !!!

Moja S-taruszka:
viewtopic.php?t=11579

.
kk84
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 995
Rejestracja: 2012-05-30, 22:02
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: WGM

Post autor: kk84 »

Za 33k PLN jedynie stan kolekcjonerski, a tu brak osłony listwy wtrysków, gąbka fotela kierowcy wygnieciona i wiele innych świadczących, że te 186tys km to jedynie 1/3 ...1/4 prawdziwego przebiegu. Zamiast nabijać kabzę "naszym" podwórkowym handlarzynom ruszyłbym się w poszukiwania za granicę PL.
Awatar użytkownika
gitmar
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 295
Rejestracja: 2013-04-30, 16:53
Imię: Mariusz
Moje Audi: S6+ C4
Rok produkcji: 1996
Silnik: 4.2 326KM (AHK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Płeć:

Post autor: gitmar »

Dodek pisze:Ktoś mi wytłumaczy dlaczego ceny C4 z 2,2t tak poszybowały w kosmos i to widze tylko w Pl taka tendencja bo np. na mobile czy w USA jeszcze ceny są w miare znośne , a u nas za wizualnego trupa goscie wołają ponad 20k. najwyższa jest mi znana cena za 32k to bordowe 2.2t z automatem - jeszcze z manualem bym zrozumiał , ale z starym wolnym automatem taka cena???
Prosta sprawa, tego po prostu już nie ma a na pewno bardzo mało. Większość skończyła na szrotach albo jako dawcy swapów. Dla Niemców 2.2T to silnik legenda, w C4 i S2 były ostatnie stare R5T.
Czy u nich są ceny akceptowalne :?: Nie powiedział bym, kilka przykładów z brzegu:

1. Tak tanio za przeciętny stan :?: Notabene znany handlarz, który ma głównie stare quattro
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... um=android

2. Auto ładne, ale i cena z górnej póły https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... um=android

3. Taka se....po sprowadzeniu spokojnie wyjdzie 30k i za wiele nie będzie zrobione w ramach pakietu startowego https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... um=android

4. Bułgaria.... dlatego taniej https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... um=android

5. Znów niezbyt tanio https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... um=android

[ Dodano: |22 Sie 2018|, o 21:31 ]
kk84, od kiedy sprzedałeś swoją trochę się na rynku pozmieniało. Nikt rodzina już nie odda za 20-25k. Jeszcze 3 lata temu było co innego, inaczej jest teraz.
minik1988
Adept
Adept
Posty: 11
Rejestracja: 2018-07-17, 14:41
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Orawka

Post autor: minik1988 »

Ja w moich okolicach wczoraj byłem oglądać S6 C4 2.2t manual i na dodatek sedan.Nie jest nigdzie wystawiona tylko gość udostępnił posta na FB o sprzedaży S6. A więc piszę, dzwonię w siadam w auto. Toż to cud że na południu Polski S6 do sprzedania. Po konwersacji na FB sprzedawca zapewnił mnie że auto blacharsko jest ok a mechanicznie do wymiany łożysko tył, podpora wału oraz silniczek krokowy bo obroty falują. Na miejscu okazało się że zderzak tył pęknięty, przedni również wyglądał nie zbyt, lewy błotnik korozją, sprzedawca zapewniał że Szwajcar od którego kupił auto rok temu, odświeżał lakier czyli esa cała powtórnie była malowana. Mechanicznie prócz rzeczy o których mnie zapewniano przed przyjazdem. Tarcze przód do wymiany, przy gwałtownym dodaniu gazu auto się dlawilo , trzeba było pół gazem przejść za 3tys obr. I dopiero wtedy auto zaczęło jechać, silnik z tyłu się trochę pocił ale z samej góry, skrzynia od góry też cała mokra, tam gdzie wkręcony jest przewód do wysprzęglika, panel klimy nie chciał się załączyć, skrzynia działała dobrze sprzęgło też okej, środek do przeprania. Cena 24tys powiedział że jak biorę to 23,5tys i ani złotówki mniej bo on wie po ile te auta chodzą w takim stanie po de.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2018-08-24, 06:15 przez minik1988, łącznie zmieniany 1 raz.
Było A6 C4 AEL Limo ośka
Jest a6 c4 Avant 2.5TDI AEL ośka 97"
Chce jeszcze jedno C4 lecz w Q, silnik tylko 2.2t, 2.8 najlepiej ACK, 4.2 V8, 2.5TDI
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupujemy Audi A6 C4”