ETKA Online Photoshop Online Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Google Szuklaj z Google Szukaj Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Butterbean
|5 Cze 2018|, o 08:32
Wyszukaj w temacie:
Lub:
VII zlot polskiego klubu audi c4
Autor Wiadomość
trooky 
Administrator
Moje Audi: A6 C4
Nadwozie: Sedan
Rok produkcji: 1995
Oznaczenie silnika: AAT
Pojemność silnika: 2,5
Imię: Andrzej
Pomógł: 4 razy
Wiek: 29
Dołączył: 08 Lip 2011
Posty: 1010
Skąd: Szczecin
Wysłany: |18 Paź 2017|, o 19:43   VII zlot polskiego klubu audi c4

Witam wszystkich w oficjalnym temacie poświęconym corocznemu spotkaniu miłośników audi C4. Jak co rok mamy dla was przygotowane kilka atrakcji i jak co rok pewnie nie wszystkim trafimy w gusta, ale o tym za chwile. Temat będzie na bieżąco edytowany dlatego proponuje zaglądać do niego czasami. Każda zmiana będzie poprzedzona informacyjnym postem.

Suche Dane:

Ośrodek:

Krakus II

www.owkrakus.pl

Niech was nie zmyli nazwa, nie jedziemy do Krakowa. Tym razem wybieramy się na pomorze. Ośrodek reklamuje sie hasłem:
Cytat:
Marzysz o wakacjach nad morzem ? Tęsknisz za zapachem sosnowego lasu ? Szukasz miejsca na szkolne lub wesele w nadmorskiej scenerii ?

Ośrodek Krakus w Stegnie jest miejscem, którego szukasz !

Nie mogliśmy się oprzeć i oto mamy miejsce, które będzie musiało nas znieść w przyszłym roku. Naszym zdaniem jest to ciekawe, przestronne miesce, ale o wszystkim możecie się dowiedzieć z ich oficjalnej strony. Poniżej jedynie mapka, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Mapa ośrodka


Termin:

31.05-3.06.2018

Również i w tym roku chcemy, aby zlot był czterodniowy. W zasadzie to trzy, ale szczegóły są dla detalistów. Okres zlotu podobny i tak jak w zeszłym zahaczamy o jeden dzień wolny. Co to zmienia? Niewiele, ale powoduje, że za 1 dzień wolnego macie 4 dni zabawy w środowisku, które nie ocenia waszych chorych zamiłowań.

Cena:

Cena jest kolejną stałą w programie. Co roku staramy się oscylować w okolicy 300 zł za osobę dorosłą. W tym roku mamy kilka zmian z uwagi na zeszły rok, ale to w zaraz.

Cena za pobyt w tym roku to:
- 330zł za pobyt za uczestnika
- Dzieci do 12 lat w cenie 210 zł
- Dzieci do 3 lat na wspólnym spaniu

W cenę podstawową wchodzi:

Dnia 31.05–Obiadokolacja i wieczorna biesiada
Dnia 01.06–Śniadanie i obiadokolacja
Dnia 02.06 –Śniadanie i obiadokolacja i wieczorna biesiada
Dnia 01.06–Śniadanie
+ naklejka zlotowa.

Zmiana dotyczy pakietów startowych. Nauczeni opiniami i kosztami w tym roku zmieniamy trochę ideologie gadżetów. Pakiet startowy jest płatny dodatkowo około 25 zł. Na ten moment jeszcze nie ustaliliśmy co będzie w pakiecie i ile on będzie dokładnie kosztował. Ta informacja wyjdzie w swoim czasie.

Plan:

CZWARTEK
12:00 Start - początek - powitanie gości
13:00 - 15:00 Czas wolny, czyli meldunek i poznanie uczestników.
15:00 - Obiad
19:00 - 20:00 Start imprezy klubowej. Jedzenie, picie, rozmowy i kto wie, może kogoś poniosą tańce.

PIĄTEK
8:00 - sniadanie
11:00 Wyjazd do malborka + zwiedzanie
16:00-17:00 Obiadokolacja
20:00 Impreza organizowana przez ośrodek.
Oznacza to że pole, które by będziemy mieli do dyspozycji przejmuje właściciel i organizuje dla wszystkich rozlokowanych w ośrodku podróżnych, bezpłatną potańcówkę. Z tego co wiemy to ma być muzyka, światełka i śpiew. Całość jest nieco komercyjna, z uwagi na to, że posiłki i napoje będą do kupienia u organizatorów. Na ten moment nie znamy cen, ale bliżej imprezy na pewno się dowiemy. Tak sobie właściciel wymyślił tak będzie miał.

SOBOTA:
8:00 - sniadanie
12:00-13:00 Obiadokolacja
13:00 Wyjazd do Gdańska + zwiedzanie
19:00 - 20:00 Start imprezy klubowej. Jedzenie, picie, rozmowy V2 + do tego konkursy

NIEDZIELA:
8:00 - sniadanie
11:00 Wykwaterowanie i płacz z powodu wyjazdu.

OPIS SŁOWNOMUZYCZNY:

Plan właścicieli jest taki że wszyscy mamy zakwaterowanie w pawilonie, wiec nie powinno być problemów z temperaturami i raczej nic nas nie zaskoczy. W samym pawilonie jest 62 miejsca, co powoduje, że nasza standardowa ilość uczestników wypełni tą część ośrodka.
Do tego na terenie ośrodka znajduje się kilka parkingów i cel będzie taki, abyśmy mieli jeden dla nas wydzielony. Mamy nadzieje, że ludzie to uszanują i nie będą stawali między nami ,ale obiecać jak zwykle nie możemy. Sam dojazd do ośrodka też jest dobry i obniżone wagony nie powinny mieć większych problemów.
Sam ośrodek jest ciekawie zorganizowany i stosunkowo nie duży. Powoduje to, że wszędzie jest blisko, a na terenie są boiska, miejsce do grillowania lub sala oranżeryjna. Oczywiście wykorzystana będzie jedynie gdy pogoda nie dopisze.
Na terenie ośrodka możliwe jest posiadanie zwierząt, nie ma co do tego żadnych wytycznych. Tak samo sprawa ma się z alkoholem. Korkowych brak, dopuszczalnej ilości na osobę brak.

Przejdźmy do tematu wieczornych imprez. Tutaj będzie nieco inaczej niż w zeszłych latach, ale to dlatego, że zazwyczaj byliśmy nie traktowani poważnie i zdarzało się że byliśmy zwyczajnie oszukiwani. W tym roku postaramy się, aby niczego nie zabrakło i całość przebiegła płynnie. Imprezy będą odbywały się przy dużym grillu i okręgu biesiadnym. Dla jasności w tym roku imprezy organizowane są przez nas... Pozwala nam to na większą swobodę oraz rozdysponowanie środków według naszych priorytetów. Oczywiście imprezy przez nas organizowane są wliczone w cenę, więc chcielibyśmy abyście nie musieli się martwić jedzeniem i popitą. Alkohol poza naszym zasięgiem, ale z tym co roku sobie świetnie radzicie.
Jak co roku chcielibyśmy zorganizować jakieś konkursy. Gdyby ktoś miał pomysł chęci poprowadzenia to nie krępujcie się i piszcie. Wspólnie zawsze raźniej.
W piątek tak jak wcześniej wspomniałem ośrodek organizuje jeden wieczór z muzyka
i grillem. Będzie tam można kupić to co się chce i co komu zasmakuje. Na razie nie znamy cen oraz jadłospisu, ale postaramy się uzupełnić te dane.
Zdjęcia imprezy
Gdyby komuś czegoś brakowało to w okolicy są dwa duże markety typu biedronka, wiec spacerek lub przejazd i po problemie. W zeszłym roku sklepy były w podobnej odległości i wszyscy sobie świetnie radzili.

W zeszłym roku bardzo dużym wzięciem cieszył się dzień serwisu, gdzie rozpowszechnianie wiedzy i wymiana doświadczeń miedzy uczestnikami była nadzwyczaj dobra. Bardzo cieszyliśmy się, że niemal wszyscy braliście w tym udział i chcielibyśmy w tym roku też móc to gdzieś wkomponować w napięty grafik.

Ostatnia kwestia to nieszczęsne pakiety startowe. W ostatnim roku troszkę poniosła nas fantazja i całość nieco nas przerosła.Dostaliśmy informacje, że nie każdy chce 3 czy 4 kubek lub pierdoły, które rzuci w szafę. Dlatego też w tym roku w podstawowym pakiecie będzie jedynie naklejka zlotowa. Dodatkowe gadgety będą za dodatkową opłatą. Zestaw będzie zawierał kilka elementów dedykowanych na ten konkretny rok. Jeszcze nie znamy dokładnie jakie to będą elementy oraz jaka będzie cena zestawu. Zostanie to rozpisane w najbliższym czasie jak tylko coś ustalimy. Gdybyście mieli pomysły na ciekawe gadgety to piszcie w postach co byście chcieli posiadać.

Chciałbym na zakończenie, abyście za w czasu wylosowali, które auto się w tym roku popsuje, ponieważ wypadało by kupić części wcześniej, aby nie siedzieć po nocy przy deszczu lub zamawiać wszystko na w weekend gdzie jest to niemal niemożliwe. Nie było jeszcze zlotu bez usterki, a przydała by się odmiana.

Jeżeli informacje zawarte wcześniej skłoniły cię do wzięcia udziału w tym wydarzeniu to zapraszamy do zapisów:
ZAPISY

REGULAMIN:

Dodatkowo po ostatnich wydarzeniach chcielibyśmy, aby każdy z was miał świadomość że wpisując się na listę zlotową akceptuje mały regulamin.
1. Osoby przejmujące obowiązek zebrania środków i wykupienia posiłków oraz noclegów zwani dalej organizatorami.
2. Za zachowanie uczestników podczas imprezy organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności. Uczestnik ponosi odpowiedzialność cywilną i karną za własne zachowanie.
3. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne straty i szkody w stosunku do uczestników imprezy i sprzętów, jak i za szkody i straty spowodowane pośrednio i bezpośrednio w stosunku do osób trzecich.
4. Dokonanie wpisowego jest równoznaczne z akceptacją i zobowiązaniem do przestrzegania niniejszego regulaminu.
5. Zapis na wyjazd równoznaczny jest wpłatą zaliczki 100 zł
6. Zaliczka może być zwrócona do dwóch miesięcy przed zlotem. Po tym terminie zwrot będzie rozpatrywany indywidualnie.
7. Na teren ośrodka zabrania się wnoszenia broni, materiałów wybuchowych lub innych przedmiotów uznanych za niebezpieczne.
8. Należy bezwzględnie stosować się do regulaminu ośrodka.
9. Każda osoba uczestnicząca w imprezie z własnym samochodem musi posiadać ważne prawo jazdy, ważną polisę OC oraz ważne badania techniczne. Dodatkowo musi stosować się do zasad ruchu drogowego.
10. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za:
- potrawy serwowane przez ośrodek
- kolejność wydawania kluczy do pokoi
- jakość pokoi
- oraz za wszystko czego nie kupują w własnym zakresie.

Dziękuje z swojej strony
_________________
-trooky byłeś w wojsku?
-wojsko to dla przedszkolaków
-byłeś w dzungli?jadłeś robaki?
-gorzej
- ???
-organizowałem butterowi IV zlot pkac4
 
 
     
audki 
MechanikMoje Audi: A6 C4
Nadwozie: Avant
Rok produkcji: 1997
Oznaczenie silnika: AEL
Pojemność silnika: 2,5 TDI
Imię: Dariusz
Trakcja: Quattro
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 15 Gru 2012
Posty: 146
Skąd: Częstochowa
Wysłany: |23 Paź 2017|, o 18:30   

Kurde cena 330zł za DOBĘ od osoby dorosłej?? i dziecko 210 za DOBĘ??
_________________
http://audi-c4.pl/viewtopic.php?t=2843
 
     
Butterbean 
Adam Horch
Moje Audi: A6 C4
Nadwozie: Sedan
Rok produkcji: 1995
Oznaczenie silnika: abc
Pojemność silnika: 2.6
Imię: tomasz
Trakcja: Ośka
Zaproszone osoby: :)
Pomógł: 106 razy
Wiek: 44
Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 3659
Skąd: Olsztyn
Wysłany: |23 Paź 2017|, o 19:02   

Bez jak.oczywiscie ze za pobyt a nie za dobę.zaraz to zmienie
_________________
sprzedaż częsci używanych-
telefon : 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
 
 
     
edd 
AdeptMoje Audi: A6 C4
Nadwozie: Avant
Rok produkcji: 1997
Oznaczenie silnika: ACK
Pojemność silnika: 2800
Imię: paweł
Trakcja: Quattro
Wiek: 33
Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 34
Skąd: gdańsk
Wysłany: |23 Paź 2017|, o 20:40   

Fajnie fajnie blisko będę miał 😁
 
     
trooky 
Administrator
Moje Audi: A6 C4
Nadwozie: Sedan
Rok produkcji: 1995
Oznaczenie silnika: AAT
Pojemność silnika: 2,5
Imię: Andrzej
Pomógł: 4 razy
Wiek: 29
Dołączył: 08 Lip 2011
Posty: 1010
Skąd: Szczecin
Wysłany: |23 Paź 2017|, o 20:42   

Butterbean, twój temat? to co się wtrącasz... Teraz nie wiem co napisałem...

audki, Oczywiście cena jest za pobyt. Miło, że temat przeczytałeś i wychwyciłeś ten błąd. Temat czytało kilka osób z administracji i widać jak się chciało... Za 330 zł od osoby za dobę można mieć noc w hiltonie w Gdańsku (info potwierdzone z booking.com).
Mam nadzieje, że nie zraziła cię ta sytuacja do nas....
_________________
-trooky byłeś w wojsku?
-wojsko to dla przedszkolaków
-byłeś w dzungli?jadłeś robaki?
-gorzej
- ???
-organizowałem butterowi IV zlot pkac4
 
 
     
audki 
MechanikMoje Audi: A6 C4
Nadwozie: Avant
Rok produkcji: 1997
Oznaczenie silnika: AEL
Pojemność silnika: 2,5 TDI
Imię: Dariusz
Trakcja: Quattro
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 15 Gru 2012
Posty: 146
Skąd: Częstochowa
Wysłany: |24 Paź 2017|, o 08:55   

trooky napisał/a:
Butterbean, twój temat? to co się wtrącasz... Teraz nie wiem co napisałem...

audki, Oczywiście cena jest za pobyt. Miło, że temat przeczytałeś i wychwyciłeś ten błąd. Temat czytało kilka osób z administracji i widać jak się chciało... Za 330 zł od osoby za dobę można mieć noc w hiltonie w Gdańsku (info potwierdzone z booking.com).
Mam nadzieje, że nie zraziła cię ta sytuacja do nas....


Tak czytam i liczę i mowie k...... cały budżet na wakacje :) 2 dorosłe i 2 dzieci
_________________
http://audi-c4.pl/viewtopic.php?t=2843
 
     
yacool 
AdeptMoje Audi: A6 C4
Nadwozie: Avant
Rok produkcji: 1996
Oznaczenie silnika: AEL
Pojemność silnika: 2,5
Trakcja: Ośka
Wiek: 42
Dołączył: 10 Maj 2017
Posty: 2
Skąd: FGW
Wysłany: |26 Paź 2017|, o 19:25   

od kiedy zapisy??
W tym roku nie dałem rady ale na 2018 plan już robię
Czy tylko C4? a jak byłoby B4 w cabrio to nie wygonicie?
W sumie to zależy od pogody ale żal byłoby zostawić Caba w garażu jak będzie pogoda....no chyba że z żoną pojedziemy na dwa :ok:
 
     
Mrozu76 
C4 Autorytet
Lucky13
Moje Audi: inne
Nadwozie: Sedan
Rok produkcji: 1997
Oznaczenie silnika: ABZ
Pojemność silnika: 4.2
Trakcja: Quattro
Wiek: 35
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 288
Skąd: Łódź
Wysłany: |27 Paź 2017|, o 09:30   

yacool, nie martw sie. B4 nikt Cie nie wywali :) ja bylem D2 i bylo super :) chociaz wybrali miejsce, gdzie moje auto nie damo rady wjechac.. chyba jednak nie lubia tu innych modeli :lol:
 
 
     
FAŁDZIK 
C4 Autorytet
złota rączkaMoje Audi: A6 C4
Nadwozie: Sedan
Rok produkcji: 1995
Oznaczenie silnika: AEL
Pojemność silnika: 2461
Imię: Marcin
Trakcja: Ośka
Audi na (pkt): 33
Pomógł: 3 razy
Wiek: 35
Dołączył: 08 Cze 2011
Posty: 376
Skąd: Przemyśl
Wysłany: |27 Paź 2017|, o 09:34   

dajcie spokój, kto choć raz był na zlocie wie, że każdy fanatyk motoryzacji znajdzie tu miejsce, wylecieć pewnie można co najwyżej za "złe zachowanie"
 
 
     
Mrozu76 
C4 Autorytet
Lucky13
Moje Audi: inne
Nadwozie: Sedan
Rok produkcji: 1997
Oznaczenie silnika: ABZ
Pojemność silnika: 4.2
Trakcja: Quattro
Wiek: 35
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 288
Skąd: Łódź
Wysłany: |27 Paź 2017|, o 11:45   

FAŁDZIK, chyba zartu nie zalapales ;)
 
 
     
Butterbean 
Adam Horch
Moje Audi: A6 C4
Nadwozie: Sedan
Rok produkcji: 1995
Oznaczenie silnika: abc
Pojemność silnika: 2.6
Imię: tomasz
Trakcja: Ośka
Zaproszone osoby: :)
Pomógł: 106 razy
Wiek: 44
Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 3659
Skąd: Olsztyn
Wysłany: |27 Paź 2017|, o 12:50   

Przestańcie sie mazać..chłopaki nie płaczą :) .
_________________
sprzedaż częsci używanych-
telefon : 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
 
 
     
FAŁDZIK 
C4 Autorytet
złota rączkaMoje Audi: A6 C4
Nadwozie: Sedan
Rok produkcji: 1995
Oznaczenie silnika: AEL
Pojemność silnika: 2461
Imię: Marcin
Trakcja: Ośka
Audi na (pkt): 33
Pomógł: 3 razy
Wiek: 35
Dołączył: 08 Cze 2011
Posty: 376
Skąd: Przemyśl
Wysłany: |27 Paź 2017|, o 16:14   

Mrozu76, noooo, mam kiepskie poczucie humoru i nie znam się na żartach i w ogóle i ..... jeszcze wodzu na nas nakrzyczał i pozamiatane
idę oblać piąteczek
 
 
     
Casian 
Administrator
Król Bigosu
Moje Audi: 100 C4
Nadwozie: Avant
Rok produkcji: 1993
Oznaczenie silnika: AAT + program ABT
Pojemność silnika: 2500
Imię: Przemek
Trakcja: Ośka
Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 1192
Skąd: Świdnica
Wysłany: |27 Paź 2017|, o 16:25   

A ja napisze krótko.. Będziecie musieli znosić moją osobę w Stegnach bo właśnie całą familijije zapisałem na zlot :) :mrgreen:
Impreza jest przednia, ludzie nie do ocenienia, towarzystwo wyborne i auta pierwsza klasa. Planować urlopy, zapisywać się.. nie ma na co czekać. :P
_________________
Kół możesz mieć cztery ale cylindrów musi być pięć !!

perełka zlotu 2014 wg.butterbean

Auto zlotu Stegna 2018

 
     
Audiken 
CzeladnikMoje Audi: 100 C4
Nadwozie: Sedan
Rok produkcji: 1994
Oznaczenie silnika: AAH
Pojemność silnika: 2769
Imię: Daniel
Trakcja: Ośka
Dołączył: 22 Gru 2015
Posty: 53
Skąd: WZ
Wysłany: |17 Lis 2017|, o 14:21   

Sobota zwiedzanie Gdańska? Może jakiś rejs, wyprawa na dorsza , coś ze słoną wodą ;)
_________________
Dziękuje i pozdrawiam
 
     
villain 
Adept
szalona kobietka :)
Moje Audi: A6 C4
Nadwozie: Avant
Rok produkcji: 1995
Oznaczenie silnika: AAH
Pojemność silnika: 2769
Imię: Anett
Trakcja: Quattro
Pomogła: 1 raz
Wiek: 26
Dołączyła: 17 Cze 2014
Posty: 28
Skąd: ZS
Wysłany: |4 Gru 2017|, o 09:28   

No i pięknie! Zawsze chciałam zobaczyć Gdańsk :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 modyfied by eSPe from WM Klub Audi "Kormoran"
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 15