[100 C4] Kluczyk nie otwiera żadnego zamka pomocy!

Awatar użytkownika
MARO
Mechanik
Mechanik
Posty: 119
Rejestracja: 2016-03-30, 21:12
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Wałcz
Podziękował: 1 raz

[100 C4] Kluczyk nie otwiera żadnego zamka pomocy!

Post autor: MARO »

Witam

Nie działa u mnie otwieranie samochodu z kluczyka fizycznego. Po włożeniu do zamka nie da się go przekręcić w żadną stronę, od kierowcy, pasażera jak i tylnej klapy.
Otwierania z pilota działa jak ta lala ale jednak chciałbym móc też fizycznie go otwierac ;).
Centralny zamek mam ori ale wiem, że jest dokładany pilot i alarm, jest to powiązane? Bo niemożliwe, że wszystkie zamki nagle nie działają (odkąd pamiętam :roll: )
Pytam się bo nie chce grzebać szukajac igły w stogu siana....

Dodam tylko, że na forum wszystkie tematy kręcą się wokół pompki i takiego niema wiec może będzie komuś jeszcze pomocny.

Z góry dzięki!
Ostatnio zmieniony 2017-10-11, 13:54 przez MARO, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kasiarka
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 476
Rejestracja: 2011-06-20, 21:31
Imię: Radek
Moje Audi: 100 C4
Rok produkcji: 1992
Silnik: 2.6E 150KM (ABC)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olecko
Płeć:

Post autor: kasiarka »

może po prostu ktoś kiedyś zmienił stacyjkę i trzeba mieć inny kluczyk żeby otworzyć drzwi, jak nie da się przekręcić kluczyka to najprędzej będzie to
Ostatnio zmieniony 2017-10-11, 18:43 przez kasiarka, łącznie zmieniany 1 raz.

Jest:
100 c4 2.6 Quattro
100 c3 2.5Tdi szczupak
Lancia Thesis 2.0TB Emblema

Było:
Byłe A6 C4 2.6 ośka

Awatar użytkownika
MARO
Mechanik
Mechanik
Posty: 119
Rejestracja: 2016-03-30, 21:12
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Wałcz
Podziękował: 1 raz

Post autor: MARO »

kasiarka pisze:może po prostu ktoś kiedyś zmienił stacyjkę i trzeba mieć inny kluczyk żeby otworzyć drzwi, jak nie da się przekręcić kluczyka to najprędzej będzie to

Nie da się tego sprawdzić po chłopsku?
scalibur greg
Adept
Adept
Posty: 23
Rejestracja: 2015-07-22, 11:20
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Ostrów Wlkp

Post autor: scalibur greg »

Ja mam u siebie identycznie z drobną różnicą, że klapa bagażnika otwiera i zamyka się z kluczyka. Mam ten wóz już ponad 2 lata i nigdy mi nie przyszło do głowy sprawdzić zamykania z klucza, bo centralka działa dobrze z dołożonym pilotem.

Mam jednak sedana i w razie awarii centralki przez bagażnik nie dostanę się do środka, bo zamki drzwi nie przejmują się obecnością kluczyka.
Awatar użytkownika
MARO
Mechanik
Mechanik
Posty: 119
Rejestracja: 2016-03-30, 21:12
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Wałcz
Podziękował: 1 raz

Post autor: MARO »

scalibur greg pisze:Ja mam u siebie identycznie z drobną różnicą, że klapa bagażnika otwiera i zamyka się z kluczyka. Mam ten wóz już ponad 2 lata i nigdy mi nie przyszło do głowy sprawdzić zamykania z klucza, bo centralka działa dobrze z dołożonym pilotem.

Mam jednak sedana i w razie awarii centralki przez bagażnik nie dostanę się do środka, bo zamki drzwi nie przejmują się obecnością kluczyka.

Właśnie tylko I wyłącznie dlatego chcę naprawić, żeby kluczyk działał przynajmniej w jednych drzwiach :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer”