Spot w okolicach Kielc 01.04.2012

Awatar użytkownika
Mareek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 517
Rejestracja: 2011-06-27, 22:01
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Piaseczno

Spot w okolicach Kielc 01.04.2012

Post autor: Mareek »

zgodnie z wstępnymi ustaleniami w weekend 31.03-01.04 będę w Kielcach. Na termin spota proponuję niedzielę 01.04. Godziny jakie proponuję to coś pomiędzy 10-15.

Z dotychczasowych propozycji co do miejscówki pojawiły się:
1. Bałtów - jak dla mnie ok
2. Ujazd - jeśli warto to się dam zachęcić
do tego myślę dodać:
3. Okolice wjazdu na tor w Miedzianej Górze - jeśli można się tam zatrzymać i popstrykać foto
4. Ciekoty - okolice jeziorka, jeśli da się tam wjechać w miejsce gdzie będą fajne foty i jeśli ten bar jest już otwart ;)
5. Polana przy Górze Miedzance http://pl.wikipedia.org/wiki/Miedzianka_%28g%C3%B3ra%29
6. Aleja Lipowa przy dworku Sienkiewicza http://pl.wikipedia.org/wiki/Muzeum_Hen ... C4%99gorku

osobiście bym się skłaniał ku 5 lub 6 miejscówce.
Dodek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 794
Rejestracja: 2011-06-20, 15:43
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: c.k
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: Dodek »

miedziana góra -to superoes w co 3 sobote - w innym wypadku szkoda tam jechac -bo to lipa/ btw nast. superoes jest 28 kwietnia. :-/
Co polece -cmentarz w cedzynie - super miejscówka do upalania
Swieta katarzyna - w tym miejscu zostawia sie auta i zapindalala sie na najwyzszy szczyt gór świetokrzyskich -Łysicy. naprawde super sprawa taka wyprawa :mrgreen:
Ps nie bądz zaskoczony jeżeli na trasie wyprzedzą cie 7 latki ;-) :lol:

Co jeszcze zamek w checinach - tez niedaleko . ;-)
Jakby sie tez interesowały "wiejskie wyscigi" - mozesz podjechac esą w sobote na ulice warszawską na łukoil ok godz 23 24 - nie zdiw sie jesli impreza sama przeniesie się gdzie indziej.

reszta miejsc to lipa i szkoda sie tam nawet wybierać :ok:

Sam bym wpadł bo mam sprawe w CK ale auto sie zepsuło
Ostatnio zmieniony 2012-03-20, 15:32 przez Dodek, łącznie zmieniany 1 raz.
AEL INSIDE
Awatar użytkownika
Mareek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 517
Rejestracja: 2011-06-27, 22:01
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Piaseczno

Post autor: Mareek »

Na trasie na Łysice to i 70 latki mogą człowieka wyprzedzić :) tylko czy tam będzie fajne miejsce by pstryknąć grupowe foto? Nie wiem jaką formę spota byście widzieli, pod moją kopułą jest to spotkanie w miejscu gdzie będą fajne foty, gdzie będzie można pogadać, pooglądać furki, czy zrobić jakąś rundkę :)

Chęciny mogłyby być, jeśli tam jest jeszcze miejscami brukowana droga to można by pstryknąć klimatyczną fotę. Może też parking pod zamkiem nie będzie jeszcze zawalony turystami :)

Cedzyna.. hmm zostawię w spokoju mojego śp dziadka, babcię i wujka, tymbardziej że nie kręci mnie upalanie

Wiejsko-miejskie wyścigi to też nie moja bajka ;) na Warszawskiej już raz się ścigałem z policyjantami po cywilnemu jak się na końcu okazało

Do spota jest jeszcze 11-12 dni, także może zdążysz ogarnąć furkę?
FilipW
Adept
Adept
Posty: 10
Rejestracja: 2011-11-21, 19:46
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: świętokrzyskie

Post autor: FilipW »

Hmmm a moze jeszcze inne miejsce? Jesli bede mial jakis samochod do tego czasu to chetnie sie zjawie z aparatem :D
Uważaj na mnie!!!
sprzedałem koledze z forum auto do remontu w cenie auta idealnego!!
Dodek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 794
Rejestracja: 2011-06-20, 15:43
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: c.k
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: Dodek »

Mareek, napisz na a6 forumie podobny watek , jest user Nita - spoko gość kilka razy bywał na spotach w CK.

cedzyna jest spoko bo jest tam duzy parking i jest spokój ogólnie pojety - nie chodzi nawet o upalanie, zresztą spotkac sie to mozna i w tesco na pietrowym


aha jest jeszcze jakies spoko muzeum starych gratów - tzn starej motoryzacji - stare traktoru, kilka aut - kiedys tam bylismy ale było zamkniete.
http://www.ekomuzeum.pl/?t=1

jest jeszcze jaskinia raj i pieklo - tez bym sie wybrał :-)
Ostatnio zmieniony 2012-03-20, 19:17 przez Dodek, łącznie zmieniany 2 razy.
AEL INSIDE
karol89
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 321
Rejestracja: 2012-02-23, 16:43
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Mazowieckie

Post autor: karol89 »

No myślcie panowie gdzie ma być miejsce spotkania. Jak by pogoda w razie czego na prima aprilis nie dopisała to i na parkingu w tesco w galerii by można się spotkać jak coś.
Do 1-wszego to chyba odbiorę swoją A6 od lakiernika.
Ustalcie gdzie jak coś. ;-)
200 C3 Typ44 quattro 2.1 R5 turbo JY 1984
A6 C4 4A quattro 2.8 V6 ACK 1996
FilipW
Adept
Adept
Posty: 10
Rejestracja: 2011-11-21, 19:46
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: świętokrzyskie

Post autor: FilipW »

No wlasnie mysle, ze na samej gorze parkingu tesco byloby calkiem fajnie. Albo na dachu parkingu w miescie :) byloby ciekawe miejsce na zdjecia i ogolny spokoj moim zdaniem. Bo spacerowanie na sw. Katarzyne to chyba bardziej wyprawa krajoznawcza niz spot Audi :D
Uważaj na mnie!!!
sprzedałem koledze z forum auto do remontu w cenie auta idealnego!!
Awatar użytkownika
Mareek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 517
Rejestracja: 2011-06-27, 22:01
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Piaseczno

Post autor: Mareek »

FilipW, jeśli uwiecznisz naszego spota to pojedziemy gdzie wybierzesz :P
FilipW
Adept
Adept
Posty: 10
Rejestracja: 2011-11-21, 19:46
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: świętokrzyskie

Post autor: FilipW »

Jesli bede mial wtedy jakis samochod :P mam nadzieje, ze nie bede mial. A napewno nie Audi wiec moge odwiedzic CE :D a ze wzgledu na jego wykorzystanie musi byc sucho i niedaleko hehe, znasz mnie :D
Uważaj na mnie!!!
sprzedałem koledze z forum auto do remontu w cenie auta idealnego!!
Awatar użytkownika
Mareek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 517
Rejestracja: 2011-06-27, 22:01
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Piaseczno

Post autor: Mareek »

w razie czego moge Cie przywieźć i odwieźć, no problemo
zychulec
Adept
Adept
Posty: 5
Rejestracja: 2012-02-23, 17:24
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: TOS

Post autor: zychulec »

I w dalszym czasie jesteśmy w czarnej dziurze co do miejsca ;) ale wszystko przed nami.
Na chwilę obecną termin ok i jak najbardziej pasuje, na chwilę obecną cały czas dokładam do mojego autka i na czas spotu na pewno nie ogarnę lakiernika :)
tak czy inaczej przyjadę
Awatar użytkownika
Mareek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 517
Rejestracja: 2011-06-27, 22:01
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Piaseczno

Post autor: Mareek »

zychulec, to jest dopiero postawa forumowicza :)

Co do miejscówki na spot - Tesco, parking u góry, czy jesteście pewni że tam będzie w niedzielę w godz 10-15 luźno i spokojnie, tak by zaparkować obok siebie np 4 audice? Jeśli tak, to mi pasuje :)
Dodek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 794
Rejestracja: 2011-06-20, 15:43
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: c.k
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: Dodek »

FilipW pisze:No wlasnie mysle, ze na samej gorze parkingu tesco byloby calkiem fajnie. Albo na dachu parkingu w miescie :) byloby ciekawe miejsce na zdjecia i ogolny spokoj moim zdaniem. Bo spacerowanie na sw. Katarzyne to chyba bardziej wyprawa krajoznawcza niz spot Audi
a otwarli juz góre ???? przeciez była zamknieta jak beemy zaczeły tam upalac jak otwarli to zaraz na koncu 2009 czy poczatku 2010r
pozatym ja osobiscie wolałbym wybrac sie gdzies nie nawet na sw katarzyne zamiast stac 2 godz w tesco i nakindalać tematy o pupie maryni i jakie to nasze fury sa mega fajne - nudne to jest!!!

Ja bym proponował zrobić jakis mały rajd - dajmy na to kielce starachowice miedziana góra checiny - -zrobić sciepe- zapakować sie 1 góra 2 aut , reszte zostawic na parkingu i dawaaaj na wycieczke :-P
Ostatnio zmieniony 2012-03-20, 22:14 przez Dodek, łącznie zmieniany 1 raz.
AEL INSIDE
zychulec
Adept
Adept
Posty: 5
Rejestracja: 2012-02-23, 17:24
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: TOS

Post autor: zychulec »

Parking tesco pewnie odpada bo znając życie i społeczeństwo to komuś przeszkodzi jak któryś doda więcej gazy w swojej bryce i zaraz służby porządkowe na głowę się nam zwala.... takie jest życie.
najlepiej dalej od miejskiego zgiełku:)
tylko ciekawe jak aura dopisze :D
FilipW
Adept
Adept
Posty: 10
Rejestracja: 2011-11-21, 19:46
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: świętokrzyskie

Post autor: FilipW »

Ja tam w niedziele popoludniu podjechalem na parking tesco posluchac dzwieku mojej CE i na samej gorze bylo moze kilkanascie samochodow. Ale nie namawiam do tej miejscowki. To tylko luzna propozycja :) fajne miejsce jest tez w gornie - punkt widokowy w drodze do sw. Katarzyny :D jest parking na kilkanascie aut i piekny widok :D
Uważaj na mnie!!!
sprzedałem koledze z forum auto do remontu w cenie auta idealnego!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świętokrzyskie”