Szukam zadbanej A6 C4 2.8V6 w automacie

matklo
Adept
Adept
Posty: 14
Rejestracja: 2017-05-20, 21:11
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Grudziądz

Szukam zadbanej A6 C4 2.8V6 w automacie

Post autor: matklo »

Witam Wszystkich Klubowiczów
Całkowicie przypadkowo podczas poszukiwań samochodu (po przesiadce z Alfy :)) trafiłem na Audi A6
Ogłoszenie niedaleko, spakowałem mechanika i pojechaliśmy. Nieco obdrapane, delikatnie popękane zderzaki przód i tył, robiony też niechlujnie prawy błotnik, prawie łyse opony... Co prawda wnętrze bardzo zadbane, klima działa, technicznie można powiedzieć, że sprawny, skrzynia nie szarpie, silnik pracuje ładnie, jest suchy - bynajmniej na dzień dzisiejszy, sprzedawca uczciwy, bynajmniej takie sprawia wrażenie... Niby sporo mankamentów jak na tę cenę, ale powstał pewien problem... Po jeździe próbnej ZAKOCHAŁEM SIĘ w tym aucie.
Niestety nie mam porównania, w pobliżu nie ma żadnych C4, które mógłbym obejrzeć, a powyżej 100km mogę jechać tylko i wyłącznie po pewniaka (objeździłem już sporo km w poszukiwaniu samochodu, ale teraz już przynajmniej wiem, że ma to być C4!)
Jeśli ktoś z Was planuje sprzedaż swojej C4 (koniecznie Avant, 2.8V6 w automacie, lpg mile widziane) baaardzo proszę o kontakt.
Zerknijcie też sobie jako ciekawostka na egzemplarz który oglądałem i podpowiedzcie co myślicie - a może to ją właśnie kupić?
https://www.olx.pl/oferta/audi-a6-c4-av ... e61cd017ad

Pozdrawiam Was serdecznie!
Mateusz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupujemy Audi A6 C4”