KUPIE 100 C4 2.8 quattro manual

platnerz
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 82
Rejestracja: 2013-07-07, 11:26
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Mainburg

Post autor: platnerz »

szarpej913, Ja na Twoim miejscu nie kupowalbym bez ogledzin. Niemcy tez klamia ja bez czujnika nie podchodze zeby szpachli nie trafic. Poza tym w tym modelu to trzeba uzbrois sie w cierpliwosc. Ja swoja za 550 euro kupilem, a w mechanike ponad 2 tys poszlo lekko. Stoi wystawiona na forum nawet. Czesto takie starsze auta sa wystwione tez na ebay-leinanzeige.de. Tutaj czasami maja starsze audi ale to szrot i trzeba dzwonic lang-center.de
Ostatnio zmieniony 2017-01-31, 14:38 przez platnerz, łącznie zmieniany 1 raz.
Mój szerszeń.
Awatar użytkownika
Kulfon
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 56
Rejestracja: 2016-01-16, 11:27
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: SO

Post autor: Kulfon »

Pierwsza za 1450e toi jeszcze od moich czasów, oglądałem. Autko bardzo fajne ale kopci na siwo jak lokomotywa na wysokich obrotach, a właściwie przy schodzeniu z nich. Kupujesz samochó który będzie miał ponad 20 lat. Czy kupisz 4,2 czy kupisz 2,8 a nawet 2,6 jest spore ryzyko, że samochó będzie palić olej. Mniej lub bardziej ale będzie to robił. Szansa na znalezienie vki która lata na 5w30 to już jest wyczyn a co dopiero trafić taką która od wyiany do wymiany nie potrzebuje dolewki.
Cena im wyższa tym stan teoretycznie lepszy, jednak to nie gwarantuje spokojego snu
burdzio89 nie wiem czy przesadzam, targałem to na lawetach, przez blisko rok do komisów w rożnych stronach Polski. Widziałem te wszystkie rodzynki, przed i po car detalingu.
Jeśli samochó nie ma TUVu ale kupujesz go od prywanej osoby to jeszcze ok. Wyszczegaj się tych które nie mają TUVu i są wycofane z ruchu. W 90% oznacza to to, że samochód ma zajechany silnik nie spełnia norma emisji spalin i dlatego nie przeszedł przeglądu a tym samym właściciel nie chcąc go naprawiać wycofał ją z ruchu i sobie stoi. Najgorsze co moze być, a i handlarze z Pl mają dobry kontakt z takimi firmami to turasy i ruskie a czasem niemcy. Skupują auta ze szrotu za groszę i wstawiają je w komis ceny są od 100-1000e. To są już padął jakich mało. Lecz czasem coś siekawego się tam też może znaleźć. Wiozłęm kiedyś do prywatnej osoby E32 w super stanie z serwisem prawie do końca jedyne co było nie tak to skrzynia była uszkodzona i leżała na tylnik siedzeniach i maska oraz dach do malowania bo klar schodził. Ale to był złoty strzał. Szykaj namobile.de szukaj na chniejszym olx https://m.ebay-kleinanzeigen.de/ i zawsze ale to zawsze jedź weryfikować samochód. Bo możesz przywieźć trupa jakich mało. Jedyne państwo gdzie można kupić auto w ciemno po wymianie emaili to szwajcaria. Podlatujesz pakujesz i rozbierzność w tym o czym pisałeś a co dostałęś zazwyczaj są minimalne.
Jest 100c4 2,8 AAH
Doszło 100c4 2,3 AAR
szarpej913
Adept
Adept
Posty: 8
Rejestracja: 2017-01-29, 17:03
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: CW

Post autor: szarpej913 »

www.olx.pl/oferta/ostatnie-audi-a6-c4-2 ... jZyEF.html

szuka i szukam i chyba coś dobrego znalazłe, rano jade to zobaczyć daleko jakoś nie mam, to już A6 ale wygląda ok. przebieg? cuda sie zdarzają ale sie okaże, jedyne co srednio wyglada to troche fotel kierowcy wygnieciony, ale moze jeździł nim ktoś o dużej masie.
Gościu widać konkretny i auta ma same klasyki raczej wystawione
dechpo
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 478
Rejestracja: 2012-04-23, 19:39
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warszawa

Post autor: dechpo »

szarpej913, wygląda spoko, ale warto zachować czujność. Zerkniesz przy okazji na w124 w automacie czy lakier i podłoga w oryginale?
Awatar użytkownika
Kulfon
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 56
Rejestracja: 2016-01-16, 11:27
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: SO

Post autor: Kulfon »

Już bym chyba wolał tą niebieską 100 co tu podsyłali. Popatrz na fotel kierowcy i kierownica wygląda na nowo szytą, niby nic ale 100 czy a6 w tej cenie to już musi coś sobą reprezentować.
To już jest bardziej przyjazne.
https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a6-o ... xtor=SEC-8
Czasem warto olać q na rzecz swojej kieszeni.
Ewentualnie podjechać do tej.
https://www.olx.pl/oferta/zadbane-audi- ... 48ba666fa0
Ostatnio zmieniony 2017-02-01, 19:09 przez Kulfon, łącznie zmieniany 2 razy.
szarpej913
Adept
Adept
Posty: 8
Rejestracja: 2017-01-29, 17:03
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: CW

Post autor: szarpej913 »

dechpo
jasne popatrze na auta co tam ma i na mietka też ;) tylko coś to dziwne że wszystkie zdjecia są jak by lato było i wystawione w tym samym dniu. poszperałem troche i ma 2 auta na allegro bmw e30 i coś jeszcze ale zdjecia zimą robione.

Kulfon
ta pierwsza to ośka wiec odpada, a ta druga ciekawa gadałem z gosciem, oc do lata, przegląd do grudnia, ogólnie stan ok może podjade jak wiśniowa bedzie cos nietego


wszystko posprawdzam, jak bedzie wiśniowa ok z grubsza to chce jechać na ścieżke zdrowia do diagnosty i jakiegos kompa podpiać, mam też miernik lakieru
Awatar użytkownika
Kulfon
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 56
Rejestracja: 2016-01-16, 11:27
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: SO

Post autor: Kulfon »

Ale ta. Birdowa jest bardzo droga a stan nie czaruje i przebieg między bajki. Jak za coś płacić grube pieniądze to niech to będzie warte swojej ceny
Jest 100c4 2,8 AAH
Doszło 100c4 2,3 AAR
platnerz
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 82
Rejestracja: 2013-07-07, 11:26
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Mainburg

Post autor: platnerz »

Na ta bordowa to chyba cala zgrzewka plaku poszla hehe. Po 2 to nie sa niemieckie tablice bo jak sie wyrejestruje auto w DE to pani w urzedzie zdrapuje te naklejki herbowe. Poza tym cena to zart jak to do rejestracji jeszcze. No i typ to handlarz z Radomia ktory na pewno kazda na kolach zjechal hehe . A widze po tablicach ze koles z moich okolic skupuje auta, pewnie do 1000 euro.

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anz ... 3-216-6222


https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anz ... 6-216-5677


2 auta do 50 km ode mnie i maja w miare swierzy przeglad, czyli zolte tablice i wio!
Ostatnio zmieniony 2017-02-02, 14:16 przez platnerz, łącznie zmieniany 2 razy.
Mój szerszeń.
szarpej913
Adept
Adept
Posty: 8
Rejestracja: 2017-01-29, 17:03
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: CW

Post autor: szarpej913 »

platnerz
Ta pierwsza wydaje się ciekawa, świeży tuv i lokalizacja też znośna. automat odpada.
Taka mała prośba bo byłbym nią zainteresowany, mógłbyś zadzwonić do gościa i podpytać o auto, piszesz że masz blisko to może coś lepiej szprechasz odemnie ;)
ciekawe jak tam podwozie czy ruda bo na lewym nadkolu widze z przodu, napęd, pólosie, jak z wyciekami silnik skrzynia dyfer to mógłbyś spytać


a co się tyczy wiśniowej A6 bo byłem dzisiaj zobaczyć, ta oferta to chyba jakiś żart, jeszcze tyle chce za nią haha. to co pisze w ofercie a co jest w rzeczywistości to bajki. auto całe lakierowane, w dupe uderzone i sporo szpachli, szpary źle spasowane zwłaszcza klapa i maska, kierunki przód chinskie, opon brak, wydech złom katy wydmuchane, elektryka dramat zegary panel climy nawiewów wycieraczki działa okazjonalnie, stacyjka bez poziomu I zapłon tylko jest puste przekrecenie i odpala, podwozie ma troche rudej, silnik skrzynia dyfer wszystko zalane olejem, przebieg auta conajmniej 280k, luzy na wale, pólosie i łożyska srednio. byłem na ścieżce zdrowia to zawieszenie średnio 60% daje jakos rade, hamulce przód 3200NM tył 2200NM, ręczny niedziała, klima nie działa buczy sprężarka.


byłem też zobaczyć po drodze tego avanta 2.8 za 6,5k ale to też padło. sporo lakiernika potrzebne z zewnatrz, a podwozie to tylko ruda i same luzy i wycieki, skrzynia na 1nce wyje/buczy, elektryka do poprawki
Ostatnio zmieniony 2017-02-02, 19:48 przez szarpej913, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
burdzio89
Mechanik
Mechanik
Posty: 194
Rejestracja: 2014-01-02, 19:51
Imię: Marcin
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 1.8E 125KM (ADR)
Nadwozie: Avant
Trakcja: FWD
Skąd: Wodzisław Śląski
Płeć:

Post autor: burdzio89 »

Szkoda ze tyle km narobione a tu taka lipa...
Widać typowy handlarz ;-)
Spokojnie coś znajdziesz a forumowicze jak widać pomogą ;-)
Awatar użytkownika
Kulfon
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 56
Rejestracja: 2016-01-16, 11:27
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: SO

Post autor: Kulfon »

Mówiłem, olej to nie....
Jest 100c4 2,8 AAH
Doszło 100c4 2,3 AAR
Awatar użytkownika
burdzio89
Mechanik
Mechanik
Posty: 194
Rejestracja: 2014-01-02, 19:51
Imię: Marcin
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 1.8E 125KM (ADR)
Nadwozie: Avant
Trakcja: FWD
Skąd: Wodzisław Śląski
Płeć:

Post autor: burdzio89 »

szarpej913
Adept
Adept
Posty: 8
Rejestracja: 2017-01-29, 17:03
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: CW

Post autor: szarpej913 »

Kulfon no wiem trudno zjebałem, tylko siano na wahe sie poszło..


www.olx.pl/oferta/audi-a6-c4-quattro-2- ... 6eedcfddf9

początkowo niechciałem gazu ale nie jest stary gaz, tylko na jednym reduktorze i mowil ze czasem nie chce jeździc ale więcej na benzynie jeździł więć to bede musiał przerobić albo usune gaz ale jednak ACK :D przebieg normalny nie ma co sie oszukiwać jest ori, sprawdziłem cepik bo mi dane wysłał jest ok, kilka mankamentów ma ale wszystko do ogarnięcia ale jest doinwestowana, byle rudej duzo nie bylo na podłodze ale mylse ze nie bedzie. normalny gościu widać z sercem i podejsciem dobrym do aut i to mnie cieszy. jade w sobote kwałek jest ale mysle ze bedzie warto
Ostatnio zmieniony 2017-02-02, 23:16 przez szarpej913, łącznie zmieniany 1 raz.
artion
Adept
Adept
Posty: 3
Rejestracja: 2014-06-03, 12:00
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Lubelskie

Post autor: artion »

ACK Automat nie wchodzi w grę?
Awatar użytkownika
Kulfon
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 56
Rejestracja: 2016-01-16, 11:27
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: SO

Post autor: Kulfon »

Wydaje się być uczciwa. Gaz do AAH to jeszcze ale do 5 zaworowej głowicy w ACK nie bardzo mi się on widzi. Pewnie jeszcze sieczki z silnika nie zrobił, ale sam pomysł zakładania jak dla mnie jest ciut głupi. Ja jak szukałem dla siebie to zawsze stawiałem na to aby samochód był 200% oryginał. Jak już miał przyciemnione szyby to tak jakoś krzywo na niego patrzyłem jeśli to nie było kombi;p. Ciężkie wyzwanie sobie postawiłeś, szukanie c4. Niby wydaje się, że auto mało popularne i łatwiej będzie znaleźć fajny egzemplarz niż np passata b5 ale jednak życie pisze inny scenariusz.

[ Dodano: |3 Lut 2017|, o 07:28 ]
Ta się wydaje ciut taka zabiedzona ale może będzie ok
https://www.olx.pl/oferta/audi-a6-c4-qu ... 577a6d2f83
Tak wiem daleko od cb...
Jest 100c4 2,8 AAH
Doszło 100c4 2,3 AAR
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupujemy Audi 100 C4”