Brak grzania reduktora i dużego obiegu

Problemy związane strikte z instalacjami LPG w silnikach benzynowych
Awatar użytkownika
Gitsu
Adept
Adept
Posty: 28
Rejestracja: 2016-02-15, 02:23
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Gliwice

Brak grzania reduktora i dużego obiegu

Post autor: Gitsu »

Hej, zmontowałem całą instalacje lpg i przy odpowietrzaniu układu wyszedł mały problem. Podpiąłem grzanie reduktora pod chłodniczke oleju, zalałem cały układ i odpowietrzałem go na milion sposobów, ale nic niestety nie przynosi skutku :-( . Niestety "duży obieg" grzeje się max do 40 stopni i więcej nie da rady... :evil:
3 miesiące temu zakładałem nowy termostat wahlera, także to też nie powinno być to... Każdy wąż ściągałem i zakładałem na nowo w nadziei, że gdzieś ujdzie powietrze. Na nowo zalałem układ i odpowietrzałem, też nie pomogło.
Ma ktoś jakiś pomysł co może być, albo jak sprawdzić, czy to jednak się termostat zwiesił?
Pozdro
Palors
Adept
Adept
Posty: 2
Rejestracja: 2017-06-02, 12:18
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Polska

Post autor: Palors »

Może wymień termostat na jakiś inny z warsztatu weź od jakiegoś mechanika i wtedy będziesz wiedział co i jak z tym tematem. Ja mam kumpla mechanika i z reguły u niego grzebiemy w furach w sensie on w klienta furze a ja w swojej ale jeśli coś potrzebuje to ogarnę na testy.
Awatar użytkownika
Key100l
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 640
Rejestracja: 2012-08-11, 08:06
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Stara Ruda ;)

Post autor: Key100l »

Pod chlodniczke tragedia przerabiałem to już nie raz :-? Ciężko się właśnie odpowietrza i maksymalnie długo dogrzewa reduktor :/ niestety ale to problematyczne rozwiązanie :/
Awatar użytkownika
gitmar
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 295
Rejestracja: 2013-04-30, 16:53
Imię: Mariusz
Moje Audi: S6+ C4
Rok produkcji: 1996
Silnik: 4.2 326KM (AHK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Płeć:

Post autor: gitmar »

Gitsu, _tagi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje LPG”