ETKA Online Photoshop Online Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Google Szuklaj z Google Szukaj Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyszukaj w temacie:
Lub:
[A6 C4] roztrzaskana szyba drzwi kierowcy
Autor Wiadomość
Decu1405 
Adept

Moje Audi: A6 C4
Nadwozie: Avant
Rok produkcji: 1994
Oznaczenie silnika: AAH
Pojemność silnika: 2800
Imię: Grzegorz
Trakcja: Quattro
Wysłany: |6 Wrz 2016|, o 21:34   [A6 C4] roztrzaskana szyba drzwi kierowcy

Witam,
Dzisiaj miałem nie miłą sytuację. Autko stało sobie na dworze, nie było za gorąco, ale duszno. Poszedłem więc przewietrzyć autko i otworzyć szyby. Kiedy otwierałem okno w drzwiach kierowcy (automat idzie sam na dół) i szyba była już przy samym dole, coś chrupnęło a szyba roztrzaskała się w mak 😕
Szybko załatwiłem sobie drugą szybę i dokonałem wymiany. Aczkolwiek kiedy szyba z samej góry rozpędem dochodzi do dołu słychać jakieś stuknięcie delikatne. Wcześniej też tak bylo ale tylko w tych drzwiach ( w pozostałych jest ok) . Jeśli szyba jest w połowie wysokości i spuszczę ją na dół to tego stuknięcia nie słychać.
Podczas montażu nowej szyby wyciągałem mechanizm, silniczek i wszystko przesmarowałem. Poza tym przykręcana obudowa ktora trzyma szpule linki w miejscu gdzie wychodzi pancerz linki była wygięta i mogła haczyc o szybę. Naprawiłem to ale szyba nadal stuka. Prosiłbym Was o jakieś rady na co się przyjrzeć bo nie chciałbym znowu szyby wymieniać

rychu1717 
Mechanik

Moje Audi: A6 C4
Nadwozie: Sedan
Rok produkcji: 1996
Oznaczenie silnika: AEL+
Pojemność silnika: 2.5 TDI
Imię: Ryszard
Trakcja: Ośka
Wysłany: |6 Wrz 2016|, o 21:44   

Decu1405, Jeśli mówisz że wcześniej stukało to ktoś jak zakładał ramę to ją krzywo przymocował. Bo jeśli z jednej strony będzie za bardzo np na zewnątrz a z drugiej do wewnątrz to własnie tak się będzie działo. Więc albo o coś zaczepia albo rama może być trochę krzywa, ale to tylko moje przypuszczenia.

Odpowiedz do tematu