[A6 C4] Domykanie szyb z pilota

Awatar użytkownika
rychu1717
Mechanik
Mechanik
Posty: 154
Rejestracja: 2014-09-24, 14:32
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Wadowice

[A6 C4] Domykanie szyb z pilota

Post autor: rychu1717 »

Cześć wszystkim, ostatnio zastanawiałem się nad dołożeniem domykania szyb z pilota. Przeszukiwałem allegro pod tym kątem i jest tego sporo, ale pierwsze chcę się upewnić że ten alarm co mam nie ma przypadkiem takiej opcji. Przeszukiwałem strony pod tym kontem ale nie znalazłem nic co mogło by konkretnie odpowiedzieć mi na to pytanie. Mój moduł wygląda jest z firmy CODEperfect (HERO) niestety ja go nie zakładałem i do końca nie wiem jakie on ma funkcje. Wygląda on dokładnie tak

Obrazek



Obrazek



Obrazek





I tu moja prośba czy miał ktoś do czynienia z takim ustrojstwem, czy po samym zdjęciu i układzie kabli jest ktoś w stanie rozszyfrować czy owy moduł może posiadać funkcje domykania?? Tak jak widać na zdjęciu wychodzą z niego dwa niepodpięte kable jeden czarny na którym jest napięcie około 11.70 i drugi pomarańczowy na którym nic się nie dzieję w zależności czy zamykam czy otwieram auto.
Czy ktoś wie o co w tym chodzi ??
Awatar użytkownika
trooky
Administrator
Administrator
Posty: 1074
Rejestracja: 2011-07-08, 23:18
Imię: Andrzej
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1994
Silnik: 2.5TDI 115KM (AAT)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: Szczecin
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: trooky »

Ja bym chętnie się dowiedział jaka centralka miała automatyczne otwieranie szyb.
highzim
Mechanik
Mechanik
Posty: 218
Rejestracja: 2015-06-14, 23:34
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Rzeszów

Post autor: highzim »

Dołożyć domykanie/otwieranie można do każdej centralki z alarmem, teorytycznie wystarczy przekaźnik czasowy który po otrzymaniu sygnału zamknięcia z centralki poda 12v na szyby elektryczne + ten impuls masowy na każdy przełącznik szyby do zamykania szyb, szyby się dosuną a po paru sekundach 12v z szyb zniknie, zobacz czy w Twojej centralce nie ma wolnych kabli, jak są to podłącz miernik i szukaj masy która pojawi się po zamknięciu jeszcze przez parę sekund, jeśli znajdziesz to zmostkuj ten sygnał z sygnałem zamykania i szyby powinny się zamykać, oczywiście musisz mieć moduł komfortu - czyli domykanie kluczykiem/ori pilotem.
A6 C4 Avant 2.8 30V Quattro - jest
S4 C4 Avant 2.2 20V Turbo Quattro - było
S6 C4 Avant 2.2 20V Turbo ++ - jest
Awatar użytkownika
rychu1717
Mechanik
Mechanik
Posty: 154
Rejestracja: 2014-09-24, 14:32
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Wadowice

Post autor: rychu1717 »

highzim, Zamykałem i otwierałem zarówno z kluczyka jak i z pilota i nic się nie dzieję,czyli raczej brak tego modułu komfortu :/ , a czy jest możliwe dołożenie ori modułu komfortu czy jednak za dużo z tym roboty i bardziej opłaca się wsadzić tylko domykanie szyb z innego nie ori modułu ??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer”