Poszukiwany dobry mechanik W-wa Wawer

Sunday
Adept
Adept
Posty: 3
Rejestracja: 2016-03-06, 09:29
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Terespol

Poszukiwany dobry mechanik W-wa Wawer

Post autor: Sunday »

Witam koledzy, w piątek stojąc w korku w W-wie auto zgasło, udało się jeszcze odpalić 2 razy a za trzecim razem zgasło na amen, po godzinie po odholowaniu do mechanika odpaliło na kilka sekund i znowu zgasło. Zostawiłem je u mechanika na ul. Wał Miedzeszyński 636 (gość ten pracuje w warsztacie przy ul. Pielęgniarek). Na razie wykluczył pompę paliwa i czujnik położenia wału korbowego, ale w związku z tym że nie jestem pewien czy sobie poradzi szukam kogoś godnego polecenia w tej okolicy, kogoś kto zdiagnozowałby i naprawił usterkę. Pomocy....Pilne!!
Awatar użytkownika
drmort
Mechanik
Mechanik
Posty: 233
Rejestracja: 2012-10-25, 22:48
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Otwock

Post autor: drmort »

Auto-Kowalczyk lub Robert Kowalczyk (jedna firma dwa warsztaty)
oba w Józefowie-Michalinie ul. Sobieskiego (Robert) lub przy samych torach (Auto)
Sunday
Adept
Adept
Posty: 3
Rejestracja: 2016-03-06, 09:29
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Terespol

Post autor: Sunday »

Dzięki wielkie, jak jutro sobie nie poradzi to zadzwonię do nich, ich strona jest zachęcająca i wygląda profesjonalnie.
nitromek
Adept
Adept
Posty: 9
Rejestracja: 2013-03-26, 13:17
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: WOT Otwock

Post autor: nitromek »

Kuba ja do auto-kowalczyk dałem kiedyś moje audi 80 z silnikiem 2.0 16v oznaczenie 6A, (mięli zmienić klocki i filtr paliwa) dostałem auto z obcierką, a filtr ciekł, pojechałem z reklamacją filtr poprawiali 3 razy a na kamerach sprawdzili, że auto moje obtarł o auto innego klienta praktykant bez prawka ... coś tam kasy oddali, ale nie tyle ile powinni, więc ich nie polecam, ja swoją C4 serwisuję u gościa, który serwisował i wymieniał rozrząd w S6 kolegi Mareek (on mnie do niego skierował) jak byś chciał numer to pisz priv
Typ silnika nieznany i na sprzedaż
Awatar użytkownika
drmort
Mechanik
Mechanik
Posty: 233
Rejestracja: 2012-10-25, 22:48
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Otwock

Post autor: drmort »

nitromek,

ja generalnie u Roberta robię i jest naprawdę solidnie
ale namiar od Ciebie wezmę ;)
Sunday
Adept
Adept
Posty: 3
Rejestracja: 2016-03-06, 09:29
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Terespol

Post autor: Sunday »

OK, dzięki za pomoc ale mechanik w końcu poradził sobie, jak mu wysłałem używaną cewkę:) winowajcą okazała się cewka, która w sekundzie padła na amen...swoją drogą dziwne co? Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”