Dobry warsztat

Jaro0078
Adept
Adept
Posty: 8
Rejestracja: 2014-10-10, 00:14
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Lublin

Dobry warsztat

Post autor: Jaro0078 »

gdzie w lubelskim mogę pojechać na dobry warsztat z kompem

Wydzielone z działu technicznego
mas0n
Ostatnio zmieniony 2015-11-22, 10:48 przez Jaro0078, łącznie zmieniany 1 raz.
cccc
Awatar użytkownika
Rico77
Mechanik
Mechanik
Posty: 116
Rejestracja: 2015-05-03, 14:32
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warszawa

Post autor: Rico77 »

Temat stary, ale myślę, że przyda się komuś :)

Polecam warsztat Automechatronika mgr inż. Piotr Marynowski
ul. Dożynkowa 19 A, Lublin
http://www.automechatronika.pl/

Świetne, trafne diagnozy, naprawa dokładna i za rozsądne pieniądze.
Pan Piotr robi prawie wszystko, a jeżeli sam czegoś nie robi, ma ludzi którzy to zrobią (nawet zaufanego tokarza). Nie trzeba samemu jeździć od zakładu do zakładu ;)
Auto naprawiam u Niego odkąd mieszkam w Lublinie i zawsze jestem zadowolony. Robiłem tam m.in. regenerację turbiny z kontrolą i czyszczeniem całego układu dolotowego, regenerację alternatora, sprawdzenie pompy wtryskowej, ogólne wymiany eksploatacyjne, zlikwidowanie ubytków płynu chłodniczego oraz silnikowego, regulację wtryskiwacza i wiele innych.

Bardzo ważne! Wcześniej nie miałem dostępu do dobrych warsztatów. Często musiałem szukać drugiego, bo albo w pierwszym zostało coś źle zrobione, albo usłyszałem: "wszystko w porządku" - a za autem czarna chmura. Mało tego, raz próbowano mi wmówić, że w tym aucie jest zupełnie inny silnik, z innego samochodu. Pan Piotr po wywiadzie ze mną usunął wszystko co było źle zrobione. Nie jest to tylko efekt placebo, bo różnice czuć od razu :-)

Za kilka dni odbiorę auto po remoncie silnika. Byłem na bieżąco informowany o postępach, a gdy wypadło coś niestandarowego, zawsze dostałem telefon z proponowanymi rozwiązaniami. Jestem pewny, że będzie śmigać lepiej niż wcześniej ;)
TalibLbn
Adept
Adept
Posty: 2
Rejestracja: 2017-08-13, 11:20
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Lublin

Post autor: TalibLbn »

Koledzy, odgrzewam temat.
Od dwóch tygodni jestem posiadaczem 100 C4 z silnikiem 2.0 115KM na mechanicznym wtrysku. Mam problemy z odpaleniem samochodu od tak zwanego "strzała". Sprawdziłem szczelność dolotu, co było w złym stanie to wymieniłem. Sprawdziłem silnik krokowy i profilaktycznie przeczyściłem go. Tak samo przepustnicę. Teraz przydało by się aby ktoś fachowym okiem przyjrzał się wtryskowi i sławnemu talerzykowi. Ja nie mam doświadczenia póki co a wiem że potrzeba do tego niezłego specjalisty aby nie pogorszyć stanu obecnego.
Polećcie mi proszę jakiego mechanika, najlepiej z Lublina lub bliskich okolic który zna się na rzeczy i trafnie zdiagnozuje oraz rozwiąże problem ;-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lubelskie”